Jump to content


Online: Вилислав ft. Izdislav - Забравих те


Препоръчани коментари

какво е това ?

 

Нещастен опит на поредния чалга-мазняр за 3 минути слава.

 

Оцко или чете много Пабло Ескобар и Мотикаря, или много обича да се подчинява на трендове ... Джорджано, Исдислав ... кога да очакваме Божинката или клип с лютеница? :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ проект!

 

Клипа е на много високо ниво.

Така ли? И кое точно му е високото ниво? Не спря да го изтъкваш още преди да излезе, а то за нищо не става това. Драснал ти 2 реда във фейса и вече голям фен си му станал, едва ли и ти си вярваш, че ти харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка идея е това с Издислав, ще се забележи поне. Иначе с това темпо абсурд да има успех, нито е типичното оцково, нито пък е бавно, някво такова средно все едно всеки момент ще се случи нещо, не ми харесва. Клипът е добър.

 

Така ли? И кое точно му е високото ниво? Не спря да го изтъкваш още преди да излезе, а то за нищо не става това. Драснал ти 2 реда във фейса и вече голям фен си му станал, едва ли и ти си вярваш, че ти харесва.

На теб, злобна душицо, да не би да ти е отказал нещо, че толкова злобееш и отговаряш на всеки коментар, ако някой го спомене? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ли? И кое точно му е високото ниво? Не спря да го изтъкваш още преди да излезе, а то за нищо не става това. Драснал ти 2 реда във фейса и вече голям фен си му станал, едва ли и ти си вярваш, че ти харесва.

 

:1000 (10): :1000 (10): :1000 (10):

 

Явно съм ти трън в очите, спирам да те отразявам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Признавам си, че заради Издислав ми стана интересно и пуснах видеото. :3fdb8960598fa63e:

За пръв път чувам за този певец. Не знам кой му е дал този потресаващ псевдоним. Пепа, например, не ми звучи вече толкова селско. Второто ми първо впечатление е, че повръщам като видя женствени момченца с брада. Да си сложи перука - повече ще му отива.

Песента и клипът ще минат и заминат за 1 седмица, така че няма смисъл да ги коментирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен глас, факт. Тъпа музика, текст, идея - факт.

Но кой влага в него? Клиповете му са над нивото на Хит, постоянно качва снимки от къде ли не, мега поддържан изглежда, а и е сладък... Но нека спре с опитите. Атанас от Фен е по талантлив

Link to comment
Сподели в други сайтове

И гледания си купил мазняра. :mf_surrender:

Не смятам, в моят фейсбук 13 човека са я споделили, обикновено нова песен се споделя от 5-6 човека при мен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...