Jump to content

Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Ооо, без такива! Пушачите няма да мръзнем навън на студа! Който е толкова изнежен и не иска да диша цигарен дим, да си стои в спалнята. :gun_bandana: Ако още един път чуя такава забележка, горко ще съжалявате! ...... оф, къде ми е запалката, че СЕ ИЗНЕРВИХ :@

Аз не мога да дишам цигарен дим. Ще получа астматичен пристъп, ще ми се обостри хроничния бронхит.

Биг Брадър, много ми е лошо. Извикайте room service да внесе в моята стая черен хайвер и аншоа, че здравето ми е разклатено.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Получих новини от външния свят!

 

"The Weeknd's video for "The Hills" now has over 1 BILLION views on VEVO. "

 

ЩЕ ИМА ПАРТИ ТАЗИ ВЕЧЕР! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Блу в нашето легло сме като Ари и този младеж...

 

1:51

 

Блу отиоде с Конди на басейна и се прави, че не ме забелязва.... присъединявам се към молбата на Арви и искам някакво успокоително, задължително!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блу отиоде с Конди на басейна и се прави, че не ме забелязва.... присъединявам се към молбата на Арви и искам някакво успокоително, задължително!

 

I don't swing that way anymore. ;)

 

Иначе е много яка мадама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блу отиоде с Конди на басейна и се прави, че не ме забелязва.... присъединявам се към молбата на Арви и искам някакво успокоително, задължително!

Милооо, ама как може да си помислиш... не исках да ти казвам, но Конди ми помага да ти направя една изненада за довечера... малко търпение! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блу отиоде с Конди на басейна и се прави, че не ме забелязва.... присъединявам се към молбата на Арви и искам някакво успокоително, задължително!

 

И вашите отношения ли нещо преминават през трудности?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милооо, ама как може да си помислиш... не исках да ти казвам, но Конди ми помага да ти направя една изненада за довечера... малко търпение! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Тръпки ме побиха! Чакам с трепет :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

Аз и Салваторе не пушим на закрито, аморално е за тези, които не понасят дим.

 

Да, дори за формата си поръчваме цигари с мента, защото димът е по-лек.. ама все ще има недоволни. :gun_bandana:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПЕПЕЛ ТИ НА УСТАТА!!!

Още веднъж да прочета нещо подобно и БУКВАЛНО ЩЕ ИМАШ ПЕПЕЛ В УСТАТА!!!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Мачкай, Кралице!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и Салваторе не пушим на закрито, аморално е за тези, които не понасят дим.

 

Тц тц, твоите аморалитети нямат край! Дали ще е аморално, ако тая вечер дойда в твойто легло да проверим опозицията на Лъва и Водолея? После гаджето ти да не легне с тежкотоварната свиня от Англия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, не ме намесвай, аз мента и жълт кантарион не пуша!

 

И аз жълт кантарион НЕ пуша.. под нивото ни е да обсъждаме такива битовизми. Очаквам те към 01:00-02:00 часа на меката мебел, да се започне с разговорите на Вселенско ниво :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

КОЙ МИ Е ПИПАЛ ДРЕХИТЕ ?

ПРОКЛЕТ ДА Е!

zamj7.gif

 

Извинявай, но исках да видя дали имаш къси панталони, че влизах в басейна!

 

– М.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тц тц, твоите аморолитети нямат край! Дали ще е аморално, ако тая вечер дойда в твойто легло да проверим опозицията на Лъва и Водолея? После гаджето ти да легне с тежкотоварната свиня от Англия?

Майната и на тежкотоварната свиня, нека слага суичър на Адидас върху карирана риза, то един парцал за миене на кенефи има повече класа от това същество!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...