Jump to content

Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

И аз искам да се махна. Стоях в тази къща заради Денис.

 

Моля?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aко аз напусна сега по собствено желание, номинациите не отпадат ли?

 

Mомиче, възползвай се, че работиш в болница и че Райна ти е приятелка във фейса (нали беше завършила някаква психология) ....

 

Как може да си такава.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен това нещо ме втрещи.......

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Идвам!

 

Очаквам те. След това слагай лилава перука и удряй с юмруци в земята.

Ще изпадна в душевен оргазъм от гледката. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mомиче, възползвай се, че работиш в болница и че Райна ти е приятелка във фейса (нали беше завършила някаква психология) ....

 

Как може да си такава.....

 

И каква съм моето момче???

Кой си ти, че да казваш аз каква съм? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Много съм си добре, благодаря! Ти гледай себе си. За годините си съм работила на невероятни места, където хората ще се избият за това място! Получавала съм не една или две възможности не само за работа. Насреща смятам, че има хора които преценяват мааалко по-добре от теб в някакъв форум дето да се заяжда.

Ти се възползвай и посети като искаш някой психолог. Как може да си такъв!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готов ли си психически да напуснеш ?

Не, още съм в шок. Чувствам се все едно Пайнер да кажат на Преси, че няма да вземе Певица на годината.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен това нещо ме втрещи.......

Мило, не можем да станем център на внимание въпреки долната ми инсинуация. Обречени сме. Ще трябва да се примирим, че никой от нас няма да е "Любим потребител на форума" - звездите са други :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мило, не можем да станем център на внимание въпреки долната ми инсинуация. Обречени сме. Ще трябва да се примирим, че никой от нас няма да е "Любим потребител на форума" - звездите са други :(

 

Спокойно... до финала има време ;)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, още съм в шок. Чувствам се все едно Пайнер да кажат на Преси, че няма да вземе Певица на годината.

ШОК И УЖАС!

Време е да станеш по-активен в къщата. Лежиш много.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ШОК И УЖАС!

Време е да станеш по-активен в къщата. Лежиш много.

По договор ми е записано така. Аз съм кукла на конци в името на хонорара. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, още съм в шок. Чувствам се все едно Пайнер да кажат на Преси, че няма да вземе Певица на годината.

Аз се чувствам масово освиркан като Галето.

Клетата, не и било лесно!

tumblr_m5tz8tDRP11qdj3cfo1_500.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, още съм в шок. Чувствам се все едно Пайнер да кажат на Преси, че няма да вземе Певица на годината.

Всички коментатори отвън, начело с Антон Стефанов, са с теб!! Запознати твърдят, че се гласял да ти иска ръка в национален ефир, но само ако спечелиш!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къщата депресира, стана пълно с напрежение във въздуха, което може да се реже с нож ...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз излизам на двора драматично с качулка и ще пуша...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз излизам на двора драматично с качулка и ще пуша...

Наметни се с черен шал на главата, ала Луна, когато минаваше през хола, където бяха останалите.

Сещаш се.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...