Jump to content



Online: Преслава - Без теб


Препоръчани коментари

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента става за слушане. Клипа ????? Тази полудя ли. И режисьора, някакъв хвалипръцко, да обяснява, че това било анимация ????? Образа и бил анимация ? Анимация друг път. един прост ефект на AE и това е. Анимация щеше да е ако и беше изградил целия образ дигитално, а не след като я е снимал. На Цвети Янева е сто пъти по ефектно лирик видео, това е много несполучлив опит. Да световните изпълнители пускат лирик видеа, но попринцип на песни които не залагат и не ги излъчват по ТВ. а ги пускат в интернет. И след като съвсме наскоро Цвети Янева пусна такова, къде по точно е иновативното и невижданото в това клипче ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добър клип! Възхитен съм! Нещо различно за нея! Режисьорът много добре се е справил. Не ме натовари излишно, анимацията е супер и стига толкова. А пък песента няма какво да я коментирам - отговаря точно на настроението ми в момента. Честно казано нито ми е до празници, нито ми се празнува тая година..... нито имам такова намерение и настроение, а тая песен е в някакъв такъв унисон и точно това ме кефи. Всмисъл, намира си аудитория, дали ще са повече или по-малко хора, все едно. Като типичен егоист се радвам, че мен ме докосна пак като настроение. Не се е случвало от "На тебе не отказвам". Сигурен съм, че няма да се хареса на всеки, но и доста хора ще й се зарадват. Най-яката й песен за тази година. Браво! Да продължава да си твори както на нея й харесва. Стига съображения. Който ще да плюе, от мен едно голямо благодаря за тази песен и текст! Това е песента!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Долна, неадекватна наркоманка, която не знае къде се намира. Дано я изхвърлят скоро, да се маха.

Такива като нея дето нищо не правят и имат големите претенции, вън от фирмата.

Супер злобна, но каквото пожелаваш на другите, такова ще ти се върне!

Супер иновативен проект, възхищавам се на Преслава, че имаше смелостта да рискува и да е различна от масовката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер злобна, но каквото пожелаваш на другите, такова ще ти се върне!

Супер иновативен проект, възхищавам се на Преслава, че имаше смелостта да рискува и да е различна от масовката.

 

Kaкво й е различното, мързи я да гледа. Неадекватните фенове на Преслава да не се друсате и вие като Преслава, че нямате реална оценка за "песните" .

й.

И колкото и минуси да ми слагате, това няма да промени мнението ми.

Докато продължавате да я хвалите, тя все ще прави тъпи песни и клипове, защото се мисли, че е най, ама не е. Отдавна не е на върха.

Радвам се много, че Галена я отряза веднъж завинаги.

 

При положение, че Преслава е скъпоплатена певица и да не може да направи нещо качествено, говори лошо за нея, колко е стисната и я мързи да снима клипове. За какво е певица изобщо. Да си стои в тях и да остави на другите да правят качествени неща и интересни. Отдавна не е интересна, а само се излага.

Направо вече като чуя нещо ново, че ще излиза на Преслава и ме е яд да я гледам, защото не хвърля, не влага нищо, а накрая тя незаслужено обира всичко. Ей, затова всички са срещу нея, защото лакомията й няма граници.

 

Добре, че са "Юнона" да я обличат, че иначе тя и без това си е селянка и не знае дори и как да се облича. Няма вкус за нищо, нито усет. Всичко прави джаста- праста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това песен/ проект ли е сериозно? Пълна какафония, от която ме заболя главата и спрях по средата. Текста е прост, елементарен, изпят е сякаш рецитирано стихотворение, писано от второкласник.

ЛатиноАмериканската й (колумбийска) прическа хич не ми се коментира, явно пошлото навсякъде, при вас е модерно.

 

Още като чух преди част от тая песен препоръчах да я навиете да се пенсионира. Отдавна не пуска нищо стойностно Певицата на годината. Защо се хаби (мъчи, натиска, настоява)???

Една Цура Янева пуска рядко, но далеееееч по - грамотна продукция. Но не виждате по - далеч от носа си. Вместо да я критикувате, за да получите качество, вие се прехласвате по този айрян. Не ви разбирам, честно!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какъв е тоя хейт? Преса е направила може би най-доброто си видео.

Песента също е страхотна, много и отиват такива. Ще стане голям хит според мен. Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какъв е тоя хейт? Преса е направила може би най-доброто си видео.

Песента също е страхотна, много и отиват такива. Ще стане голям хит според мен. Браво!

Защо да изкажеш реално, обективно и конструктивно мнение го наричате хейт?

Някои фенове имат превръзки на очите, но не ги наричам магарета.

 

Може да си фен, но не пречи да си критичен към идолите си. Не им правиш никаква добра услуга, хвалейки им всяка чорба. А в случая е такава и всички го знаем.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

01180e3632e6b073.png

 

За "Моето слабо място" :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май са променили края на клипа,или днес ми направи впечатление,че се превръща в "реалната" Преслава.

Така е, не са го променяли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май са променили края на клипа,или днес ми направи впечатление,че се превръща в "реалната" Преслава.

Не, и вчера беше така. Хареса ми този момент на изненада.

 

Видеото е отличаващо се, песента е много добра също - напомня на "Ако ще да боли" и "Ти да видиш". Аз съм доволен. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Парадокс е, че това всъщност е най-интересния й клип ..а всъщност е puke.

Песента беше прекрасна преди да й сложат 3232 пласта глас и 23 ритъма, които да я направя по-лесна за миксиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...