Jump to content



ТОП 20 с песните на ГАЛЕНА - РЕЗУЛТАТИ!


Препоръчани коментари

Много съм доволен, повечето песни от моя топ са там, и най вече се кефя за Спри ме - най-бруталната и песен с клип. Като цяло много силна дискография, почти няма лоша песен Галена през последните 10 години ! Лидерка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Една жена" е страшно слаба песен, еден от най-слабите сингли на Галена. Недоумявам, че се харесва, и то дотам, че да е в топ 10. :mf_surrender:

 

"Мразя да те обичам" почти до последно беше в топ 10, накрая "Пей, сърце" набра скорост и се качи в топ 10, иначе преди това едав влизаше в топ 20. "Не пред хората" буквалния с последния вот се намъкна в топ 20, преди това в нито един момент не беше вътре. "За последно", "Нищо общо" и "Сама" почти пред цялото време бяха, ама накрая нещо секна подкрепата за тях и на тяхно място отиде "Стара каравана" и "Ще се проваля", ако не се лъжа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадан съм от победата на "Спри ме", честно казано. По мое лично мнение "Дай ми" и "Хавана-тропикана" са по-добрите проекти, за хитове да не говорим.

Очаквах "100 пъти" да е в ТОП-а, но уви, иначе страшно любима, "Сама" също.

Браво за труда, и ако може наистина линк към тубата, в случай, че не бъде изтрит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм доволен.

[/quote

Аз също на места ми е много размито иначе попадения има.Направете ново запитване.

Редактирано от stavri12
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...