Jump to content



Кой самопродуциращ се изпълнител е най-успешен?


Кой самопродуциращ се изпълнител е най-успешен?  

136 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

наистина ли сравняваме Камелия с Цветина?!? Камелия е една от най - големите поп - фолк звезди ЕВЪР, има цял арсенал от хитове, пее в големите дискотеки и т.н. Другата не я знам?!?

Да, така е, прав си... Но според мен на Камелия и Андреа им е още твърде рано да се определят като самопродуциращи се изпълнители. Твърде скоро напуснаха компанията майка, и все още според мен са на стара инерция. Голяма част от хората дори не знаят, че Камелия и Андреа са напуснали Пайнер.

 

За това аз гласувах за Таня Боева, която се видя, че за толкова много години, независимо през какви трудни периоди е преминала в личен и професионален план, поддържа едно средно добро ниво - пуска хубави песни, готини клипове, дуети дори... Работи си жената, не ламти за много и това ми е симпатично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 84
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Никъде не пише дали за момента или за преди години, затова гласувам за Боева. И Деси Слава можеше да включите, защото и тя постигна доста сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Камелия и било рано да се определя като самопродуцираш изпълнител ли? :dizzy: Интересно кой и осигурява работа от 2 години насам?

 

Може би Пайнер все още и ние не знаем? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никъде не пише дали за момента или за преди години, затова гласувам за Боева. И Деси Слава можеше да включите, защото и тя постигна доста сама.

Деси Слава щеше да е прекалено явен фаворит в анкетата, щеше да предизвиква кризи... :1000 (29): По-добре, че я няма вътре, а и тя вече не е самопродуцираща се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава щеше да е прекалено явен фаворит в анкетата, щеше да предизвиква кризи... :1000 (29): По-добре, че я няма вътре, а и тя вече не е самопродуцираща се.

 

Абсолютно! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава щеше да е прекалено явен фаворит в анкетата, щеше да предизвиква кризи... :1000 (29): По-добре, че я няма вътре, а и тя вече не е самопродуцираща се.

 

Нямаше да е никакъв фаворит, защото форумът и публиката от 2014-та до днес я разбраха прекалено добре, какъв фалшив герой е.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше да е никакъв фаворит, защото форумът и публиката от 2014-та до днес я разбраха прекалено добре, какъв фалшив герой е.... :1000 (19):

 

Ако смяташ, че е такава, защо продължава да е топ певица и същевременно най - харесваната и обичана изпълнителка.. :3fdb8960598fa63e: мъка, фокси, мъка не можеш да преживееш и живееш с миналото на далечната 2002 година :mf_surrender: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи Деса спечели само 1 анкета срещу Кама тук - първата. Следващите 3 ги загуби. И това е защото голяма част от форума бе леко заблудена, че Деса е нещо, а аз обяснявам от 10 години обратното и хиляди пъти съм твърдял, че тя не може да е равностойна смяна за Кама. Е, след 2 години всичко си дойде на мястото и хората прогледнаха. Тези брутални провали на 3 от 4-те концерта, които Пайнер с 300 зора направи за това време показаха нагледно, че Фатмишка е повече маргинал, отколкото голяма звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи Деса спечели само 1 анкета срещу Кама тук - първата. Следващите 3 ги загуби. И това е защото голяма част от форума бе леко заблудена, че Деса е нещо, а аз обяснявам от 10 години обратното и хиляди пъти съм твърдял, че тя не може да е равностойна смяна за Кама. Е, след 2 години всичко си дойде на мястото и хората прогледнаха. Тези брутални провали на 3 от 4-те концерта, които Пайнер с 300 зора направи за това време показаха нагледно, че Фатмишка е повече маргинал, отколкото голяма звезда.

 

:g2: :clap: :roll1: :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така или иначе, въпреки клошарската идея относно създаването на тази тема, Камелия пак ще я спечели. :1000 (19):

 

Фокси престани да спориш, спри се малко, по - малките не ти вярват на приказките вече. :3fdb8960598fa63e: А защо не бяхте добавили и певицата Рени и тя имаше успешни песни след Пайнер :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото Филип не се е сетил, бре. Стига сте търсили конспирации.

 

Fast беше прав, че foxy и компания ще оспамят всичко тук.

 

Ако гласувате - гласувайте, ако ли не на сила никой не съм вързал.

Спрете със спама и драмите.

Камелия не е център на вселената, че всичко да се върти около нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast беше прав, че foxy и компания ще оспамят всичко тук.

 

Ако гласувате - гласувайте, ако ли не на сила никой не съм вързал.

Спрете със спама и драмите.

Камелия не е център на вселената, че всичко да се върти около нея.

 

Е, как да не е центъра на вселената, като само нейното име предизвиква такива драми в този форум? То едно са клишетата, а друго истинският спор....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как да не е центъра на вселената, като само нейното име предизвиква такива драми в този форум? То едно са клишетата, а друго истинският спор....

 

Как няма да предизвиква драми, като ни натякваш за съществуването й постоянно.

Аз я харесва, но ми идва прекалено много бутане на Камс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма да предизвиква драми, като ни натякваш за съществуването й постоянно.

Аз я харесва, но ми идва прекалено много бутане на Камс.

 

И то бутане от него, а пък тя не е допринесла нищо, а той я изкара мега - хипер - гига звезда :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И то бутане от него, а пък тя не е допринесла нищо, а той я изкара мега - хипер - гига звезда :mf_surrender:

 

Той изкара, че всички сме против Камс и от сутринта мислим пъклени планове как да я злепоставим и съсипем. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той изкара, че всички сме против Камс и от сутринта мислим пъклени планове как да я злепоставим и съсипем. :1000 (29):

 

Че вижте си жалките постчета бре. Седна да напиша нещо и те като в чат след мен. Кога написахте 2 реда на кръст в тоя форум, че да завържете някакъв разговор с околните? Само линкване на някакви клипове, че да не се отварят страниците и броене на трафик - нищо друго не се чете тук. Нищо друго и не се обсъжда....

 

Тая тема примерно за какво е? Къде въобще сравнявате милиони докарани в тоя бизнес от Кама с тия маргинали покрай нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ще повторя - в едни редичка не можеш да наредиш тези маргинали, с класика като Камелия. Тъпа тема, излишна тема и пак води Кама....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, ще посочиш ли в кои точно анкети Камелия е победила Деси Слава? В онези, по време на които форумът беше настроен срещу доста по-актуалната ДС заради постоянните спорове Кама-Деса миналата година, които ти и компания извъртахте така, че ние да излизаме лошите? Или може би в онези анкети, в които не си проличава точно коя е по-добрата, ами коя в даден период е пуснала по-добра песен/клип и заслужено си е спечелила повече точки?

При основният въпрос "Деси Слава или Камелия?" първата спечели и двата пъти. И в тази тема щеше да спечели ако беше сложена, просто защото абсолютно всички (дори и ти) са наясно, че Деси Слава си остава най-успешният самопродуцирал се изпълнител в ерата на поп-фолка.

 

По темата- може наистина да сложите и Рени и Цветелина, и те биха заслужили доста гласове на база на успехите в първите няколко години след напускането на Пайнер. А за Камелия е тъпо да се гласува най-много само защото е най-голямата звезда. Самопродуцирането й не може да се доближи до това, което Таня Боева правеше в златните години на жанра. Единствената, която е някаква достойна конкурентка на Десислава в това отношение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава и Таня Боева, известно време и Цветелина. И трите имаха няколко самостоятелни албума и хитове без фирма.

Камелия до момента нито има албум, нито масов хит от ранга на Лутам се и Някой ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...