Jump to content



Online: Деси Слава - И на всички като тебе


Препоръчани коментари

Това е спам

Ще казваш тези неща в скандалите, а не тук

Достатъчно коментари си писал

ДА СЕ КЕФИ "МОМЧЕТО", НО НА ДРУГО МЯСТО

НЯМА ДА МИ СПАМИ В ТЕМАТА ЕДНИ И СЪЩИ 20 КОМЕНТАРА

ЯСНО?

Кефи се в скандалите

Тук се коментира само клипа и песента.

Другото в скандалите

Ако продължавате темата ще изчезне

Айде по-полека с нервите, може ли? Ти някакъв фактор в този форум ли си, че да питаш дали е ЯСНО с включен капс лук? Имаш табелка на Графикьор, не на Модератор, успои страстите да не те успоя аз, че ми писна от пустиняци. СТАВА ЛИ?

Вярно е, Недялко прекали, но това е от многото ч*кии последно време, превъзбуден е човекът, не се впрягай толкова...

 

ти си бил голяма фурнаджийска лопата.До преди да се върне в Пайнер се кефеше на Деси Слава ,а сега като е пряка конкуренция с Преслава-ето го резултата.Жалко мислене на ограничен човек

Аз пък си мислех, че проблемът в буквите е само на моя екран. Хм... интересно ще е през февруари ми се струва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Без да си кривя душата ще кажа, че това е най-успешната самостоятелна песен на Деси след завръщането и в редиците на Пайнер редом до "В друг живот".Жалко само, че се загуби ефекта от предварителната премиера на песента без клипа, но въпреки това когато един проект е стойностен и качествен се забелязва от масата слушатели.Единствения недостатък спрямо клипа е, че са се оляли да я смачкват и по-наблюдателните фенове можем да забележим очевадната разлика при повечето кадри.Надявам се скоро да се стегне и да си върне формата от преди 2 години, макар, че и така е голяма сладурана. :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен този път от Деси Слава. Много добра музика, хубав текст, нахакано я е изпяла, браво.

 

Видеото също е на много високо ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре замислен и изпълнен проект.

Песента е доста ритмична, сигурно звучи готино в дискотека.

Ефектът щеше да е още по-голям, ако преди това не беше се появила песента.

Харесва ми :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...