Jump to content



Подсъзнанието може всичко


Препоръчани коментари

  • Отговори 163
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Извинявам се за двойния пост, но вече не мога да редактирам. Този мощен период при всички ли е малко преди рождения ден или при мен е съвпадение :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се за двойния пост, но вече не мога да редактирам. Този мощен период при всички ли е малко преди рождения ден или при мен е съвпадение :D

 

Да. Ако не се лъжа де. Просто зависи от кои до кои дати е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Напомням на тези които мислят да пишат желания, след 2 дни е Новолунието. На 29.11. от 14:18. Луната си е ок, така че може да се пише по всяко време 48 часа след започването му, като най-силно и желателно е първите 8 часа. Също така може и да направите ритуала с паричките където ги оставяте на някое място.

Луната е в Стрелец. Ето и темите и примерни желания:

 

Религия, молитви ,висша сила, честност, директна комуникация

 

– Искам редовно да се оповавам на Висшата сила да ме води в правилната посока

 

– Искам напълно ясна връзка и комуникация с положителните Духовни водачи

 

– Искам ясно да ми се покаже как да се моля за да се свързвам директно с…Висшата сила, Източника,Бог, Антелите…

 

– Искамс лекота да се освободя от всички страхове , свързани с това да бъда честен с другите

 

– Искам с лекота да мога да намирам време да се моля по…мин всеки ден,….пъти на седмица…

 

Връзка с природата, интуиция, мир на ума

 

– Искам с лекота да чувам интуицията си и да се доверявам на вътрешния си глас да ме води в правилната посока

 

– Искам да изпитам радостта на духовната пълноценост

 

– Искам с лекота да предприемам действия, които интуицията ми подсказва че е правилният път за мен

 

– Искам с лекота да се наслаждавам на Природата

 

– Искам постоянно и с лекота да изпитвам мир на ума

 

Спонтаност, приключения, положителни очаквания, пътувания в чужбина

 

– Искам с лекота да предприема пътуване до….. на цена, която мога да си позволя.

 

– Искам да изпитам свободата и удоволиствиего да живея живота си

 

– Искам с лекота да гледам на живота като на приключение

 

– По отношение на ситуацията …искам да се изпълня с опритимизъм и позитивни решения

 

Етика, морал, съдебни органи

 

– Искам с лекота да намирам етичния път по отношение на …

 

– Искам с лекота да намеря правилниия съдебен защитник, който ще се занимае с делото ми на цена, която мога да си позволя

 

– Искам яснота по отношение на делото на… което да доведе до вземането на решение в моя най-добър интерес

 

Галантност, любезност, късмет, щедрост

 

– Искам с лекота да се отнасям галантно към тези, които се нуждаят от моята помощ

 

– Искам лесни, приятелски взаимотношения с хората

 

– Искам с лекота да се освободя от всички блокировки, пречещи ми да изпитам щедрост

 

– Иска с лекота да стана възпримечив/а към добрия късмет във всяка отбласт от живота ми

 

Учители, колеги, философия, търсене на отговори, намиране на решения

 

– Искам успешно да се запиша да уча…

 

– Искам с лекота да гледам философски на живота си

 

– Искам с лекота да привлека, разпозная и започна да чета тези книги, които имат положително въздействие върху моето духовно развитие

 

– Искам с лекота да привлека, разпозная и захочна да работя с правилния учител, който да ми помогне да науча…

 

– Искам с лекота активно да търся отговор/намирам решение на… в ясен и пряк контекст

 

Пряк път, непълноценно общуване, екствагантност

 

– Искам с лекота да се освободя от навика да минавам по краткия път и да правя прибързани грешки

 

– Искам с лекота да се освободя от всички самосаботажи по отношение на ..пари,лично щастие, успех…

 

– Искам с лекота да се освободя от навика да предполагам без да проверявам фактите

 

– Искам с лекота да се освободя от навика да прекалявам по отношение на…работа,харчене и т.н.

 

Органи, управлявани от Стрелец- тазобедрени стави, бедра, черен дроб

 

1. Искам тотално излекуване в областите….(управлявани от Стрелец)

 

2. Искам с лекота да привлека, разпозная и работя с правилните лечители, които да въстановят здравето ми в областите…. (управлявани от Стрелец)

 

И ВСИЧКИ ТЕЗИ ЖЕЛАНИЯ ЗА НАЙ-ВИСШЕ БЛАГО!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, и този месец ще се пише! Миналият го направих на шега и по-скоро заради общата нагласа във форума, но ми се сбъдна едно от желанията( и някои други, но те бяха по-общи), което беше свързано с голяма материална придобивка - и то точно така, както го исках. (Даже и малко по-добре)

Жива и здрава да е Arwity!

 

Обаче аз имам един въпрос - какво да направя с листа от миналия месец? Трябва ли да го запазя, или да го изгоря?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, и този месец ще се пише! Миналият го направих на шега и по-скоро заради общата нагласа във форума, но ми се сбъдна едно от желанията( и някои други, но те бяха по-общи), което беше свързано с голяма материална придобивка - и то точно така, както го исках. (Даже и малко по-добре)

Жива и здрава да е Arwity!

 

Обаче аз имам един въпрос - какво да направя с листа от миналия месец? Трябва ли да го запазя, или да го изгоря?

 

По принцип ги правиш така както го чувстваш отвътре. Някой ги пазят, други ги горят. Важна е вътрешната ти нагласа. Повечето ги изгарят, но ако в него има желание което примерно не ти се е сбъднало, а искаш - пази си го. Аз имах насъбрани 5-6 листа. И онзи ден на село ги изгорих. Бях ги прегледала преди това и сметнах, че им е дошло времето.

Много е важно и след всяко сбъднато желание да благо-дариш от сърце. Защото все 1 оставаш неблагодарен към Вселената за неговото сбъдване.

Аз този месец мисля да пропусна. Няма нищо от тази теми които обхваща Стрелеца. По-скоро ме интересуват неща като работа, любов, дом, но викам да припомня на желаещите. Но пък мисля да правя ритуалчето със скритите пари

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, ритуала ще се прави - дай Боже този път поне двойно на предишното да е :D

Аз спечелих малка сума от билетче, тоя път дано да трябва да се разходя до офиса им - ПОНЕ :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, ритуала ще се прави - дай Боже този път поне двойно на предишното да е :D

Аз спечелих малка сума от билетче, тоя път дано да трябва да се разходя до офиса им - ПОНЕ :D

Кажете как точно става ритуала. Искам да го направя. Днес ли се прави?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И това направо копи/пейст му давам:

Предлагам Ви 100% -ов вариант за получаване на допълнителни суми пари, който аз и много мои познати използваме успешно вече 5 год. /и никога не ни подведе/

Технологията е проста – като всичко велико.

В деня и часа на новолунието /снабдете се с календар/, необходимо е да се вземат произволни купюри и да се поставят на места, където нямат достъп неупълномощени лица /любопитните деца, съпрузи, свекърви / или на открито.

След 3 дни, в часа на поставянето им, е необходимо да приберете събралите силата на растящата Луна купюри и бързо да отидете да ги похарчите / за покупки, заплащане на услуги, връщане на кредити – въобще вкарайте вашите купюри в руслото на паричния поток/

След завършване на ритуала, спокойно чакайте кога посетите от Вас зърна ще дадат урожай. Обикновено се появява под формата на неочаквано пари (премия, откриването на дълго забравени неприкосновени запаси, връщане на отписани заеми и т.н.).

Ето няколко правила:

Задължителни:

1.Парите не трябва да забравяте несъбрани, с това ще им покажем своето безразличие, а те не обичат това,

2. Парите не трябва да се „притесняват” по време на тридневният им растеж.

3. Парите трябва да бъдат похарчени в пълен размер. По-добре добавете още малко от Вас

Не особено задължителни:

1. Практиката показва, че резултатът не се променя, ако промените часът. Например, вместо в 2 часа през нощта, ги поставите на определените места след събуждането си

Желая Ви добри зърна и богат урожай!!!Този метод работи всеки месец, така че ще имате целогодишен асистент по паричната ведомост

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност сега виждам, че сме изпуснали часът на новолунието, защото беше в 2 следобед :D

Бг време?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли значение колко ще сложим? Ако сложа повече, повече ли ще получа после? :1000 (29):

След три дни трябва да ги изхарчиш всичките. Да не стане така да останеш без пари! :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След три дни трябва да ги изхарчиш всичките. Да не стане така да останеш без пари! :1000 (29):

:1000 (29):

 

Ще сложа нещо средно. Дано има резултат. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за парите и трите дни как действа? Късно ли е сега да се "посеят" и ако се направи сега значи ли, че трябва след три дни точно в този час (19:00 h.) трябва да изляза и да ги похарча? Може ли по-рано или по-късно? На другия ден например....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за парите и трите дни как действа? Късно ли е сега да се "посеят" и ако се направи сега значи ли, че трябва след три дни точно в този час (19:00 h.) трябва да изляза и да ги похарча? Може ли по-рано или по-късно? На другия ден например....

 

Може по-късно. Аз ще ги сложа към 9 и ще ги харча на другия ден. По-важното е да ги събереш около този час - 19:00ч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може по-късно. Аз ще ги сложа към 9 и ще ги харча на другия ден. По-важното е да ги събереш около този час - 19:00ч.

2ри в третия ден и ще ги харча на следващия. Писма няма да пиша. Не са ми интересни опциите тоя път :)))

Вадете бурканите със жълти стотинки и след три дни по банките :))))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, тия неща са ми много логически неиздържани, ама... трябва да се взимат изпити за езиков сертификат ии нали е в Стрелец, хайде за всеки случай да напиша. Очертава се да го взема и без това, затова сложих уловка в желанията си, за да тествам. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, тия неща са ми много логически неиздържани, ама... трябва да се взимат изпити за езиков сертификат ии нали е в Стрелец, хайде за всеки случай да напиша. Очертава се да го взема и без това, затова сложих уловка в желанията си, за да тествам. :3fdb8960598fa63e:

 

Изпей на изпитващите "Малкото ми дупе, о, да - само той го бара така" и ти гарантирам, че ще вземеш изпита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто не съм убедена, че желанието се сбъдва заради някакво листче иии ъъ... тва нещо позитивно мислене, при което много неща не ми се връзват и срещу което съм против по социални убеждения :D. Въпреки че години наред бях чела такива неща и общо взето съм вряла и кипяла в такива среди. :) Но написах, донякъде за лично успокоение. Ако на някого това му помага и/или му е донесло щастие - супер!

 

Кондомчо, ти се ебаваш, ама аз вече правя трета пародия на Теди, за да си повдигна духа. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...