Jump to content



VIP Brother 2016


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ами тя е най-голямата звезда там, другите са й в краката!

 

Тя не се изложи пред децата си, 'като някои други'... изложи се пред цяла България.

То бива да е проста, бива, ама тва нейното вече чупи тъпометъра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не се изложи пред децата си, 'като някои други'... изложи се пред цяла България.

То бива да е проста, бива, ама тва нейното вече чупи тъпометъра.

Емануела е по-проста от нея, какво ми я хвалите тая простакеса?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела е по-проста от нея, какво ми я хвалите тая простакеса?!

 

Не съм много сигурен, че Емануела е по-проста от Рени. Втората чупи тъпомера от раз. Не мога да повярвам, че едно риалити, като брадъра, може да ми промени мнението за Рени. Старите й песни са хубави, но като човек не мога да я понасям вече.

 

Ирина и Лили са отвратителни. За първата спестявам коментар. А за Лили - абсолютно ненужна на формата, извадена от нафталина не знам с каква цел. От любими детски водещи на моето поколение, двете с Лара, се постараха да накарат зрителите да ги намразят.

Ути - големият интелектуалец, явно избирателно забравя как готви по събори в селата, по могилите, какви софри прави и как се напива като свиня с пияндетата присъстващи на празниците, на които го канят.

В. Михов - за каква чест, морал, достойнство говори, след като името му е забърквано в куп схеми за точене на пари, в българския спорт.

Христо Живков - тука вече съм изненадан от поведението му, при все че участва във филми с гей сюжет, като главна роля или такава на любовник.

 

Миглена е страхотна. Надявам се да спечели формата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете не са никак интелигентни. Просто Рени действа и говори първосигнално, не се замисля и стреля направо. Като в 90% от случаите това я спъва та чак се пребива. Емануела не блести с по-голям ум или обща култура, но се е научила да лавира. Преценява кое как да направи и каже.И най-важното има самочувствие и не изпитва нужда да се хареса на някого, за разлика от милата, сладка и добричка Рени.

Доста скучен епизод. Рена поне доказа защо я избраха за "Най-несъобразителен съквартирант" или нещо подобно... Изговори им половината време на хората. После вика, че някой трябвало да и каже... Тотално зле е тая. :lol: :lol: Направо да и слагат каишка, че сама за никъде не е.

Радвам се, че мръсния дърт перверзник си тръгна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за Лили - абсолютно ненужна на формата, извадена от нафталина не знам с каква цел. От любими детски водещи на моето поколение, двете с Лара, се постараха да накарат зрителите да ги намразят.

Ути - големият интелектуалец, явно избирателно забравя как готви по събори в селата, по могилите, какви софри прави и как се напива като свиня с пияндетата присъстващи на празниците, на които го канят.

В. Михов - за каква чест, морал, достойнство говори, след като името му е забърквано в куп схеми за точене на пари, в българския спорт.

Христо Живков - тука вече съм изненадан от поведението му, при все че участва във филми с гей сюжет, като главна роля или такава на любовник.

 

Миглена е страхотна. Надявам се да спечели формата.

Лили я бяха вкарали, за да се направи интригата с Лара - кой кого и защо измества от позицията на любимия водещ на децата. Не знам какъв е тоя конгломерат между БНТ и Нова ТВ, но е факт, че половината участници са от БНТ-то :D

Колкото до Вальо Михов - отново ще защитя Емануела, но при все, че е поп-фолк певица, всяка вечер излиза пред десетки пияни студенти, мутри, политици и какви ли не, е свикнала на подобно нагло поведение... Отделно, че нейният имидж е скандален, провокативен, и да избухне така - явно наистина си има причина/причини.

Вальо Михов, ако сте го забелязи... винаги когато е с очила се държи неадекватно, сиреч е подпийнал повече, от колкото перуката му може да носи и се държи неадекватно. Личи си, че е дърт перверзник, който няма как да пропусне да намаже от най-секси певицата във формата изобщо. Що не отиде да се натиска на лоената топка Рена?! Щото ще обърне резбата, хаха.

Инак и аз се съмнявам в сексуалната ориентация на Христо, както и в Борислав, междувпрочем. Държи се като истинска примадона - с бръснатите крачета и руки, с маниерите, и чупките.... все едно е по-големия брат на Планетчо, ха.а

 

И двете не са никак интелигентни. Просто Рени действа и говори първосигнално, не се замисля и стреля направо. Като в 90% от случаите това я спъва та чак се пребива. Емануела не блести с по-голям ум или обща култура, но се е научила да лавира. Преценява кое как да направи и каже.И най-важното има самочувствие и не изпитва нужда да се хареса на някого, за разлика от милата, сладка и добричка Рени.

Доста скучен епизод. Рена поне доказа защо я избраха за "Най-несъобразителен съквартирант" или нещо подобно... Изговори им половината време на хората. После вика, че някой трябвало да и каже... Тотално зле е тая. :lol: :lol: Направо да и слагат каишка, че сама за никъде не е.

Радвам се, че мръсния дърт перверзник си тръгна!

Рени действа първосигнално?! Айде пусни си, ако обичаш, някой произволен епизод. Рени прави и говори всичко, което й е продиктувано от някой от нейните житейски кумири - Ирина, Ути или Вальо. Винаги се ослушва като гърмян заек, да види накъде ще задуха вятъра, и въпреки дълбокосмислените си проучвания се изцепва винаги. Емануела, от друга страна, е подобна на Златка Димитрова, първична, повърхностна, но първосигнална. И си казва баш това, което си мисли - так, так. Което всъщност й носи адски много дивиденти. Да, може и да е тъпа, но никога не е претендирала да е умна. Да, гнусна чалгарка е, но никога не е претендирала да е класна певачица с дълбокосмислени текстове, за разлика от бухтолинското пайетено чудовище, което се показа колко злобно и нагло същество може да бъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, много моля. Рена грам не се замисля над всичко, което прави. Гледа на къде духа вятъра и тя натам. Ти сам го каза, каквото и кажат това прави - е, ако това не е първосигналана реакция и поведение не знам кое е... хахахаахаахаа Стратегията и е необмислена, приказките и са повърхности и само правят впечетление, че се тормози и мисли някакви планове и развитие.

Съгласен съм, че Емануела влиза без претенции да се прави на някоя си. Но си подбира приказките. В много моменти е отговаряла много остроумно и на място на някои нападки и закачки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Само ще кажа на зрителите да не гласуват за пошлостта, безочието, невежеството..."

 

Ма, Рено! Те зрителите вече го направиха. Не гласуваха за теб и те изгониха!

С какво беше полша и безочлива, Рени? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво беше полша и безочлива, Рени? :mf_surrender:

Безочлива беше с крайния си егоизъм и натрапващо его! Пошла беше в отношенията със съквартирантите, лицемерието си и облеклото си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени е много над употребената подлога Емануела и й сипа, както трябва!

 

Рени си направи харакири с това участие и тези думи. Сега всички колежки и продуценти ще знаят какъв боклук е. Може би само някои стари да се сдружат с нея. Затвори си всичките врати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени си направи харакири с това участие и тези думи. Сега всички колежки и продуценти ще знаят какъв боклук е. Може би само някои стари да се сдружат с нея. Затвори си всичките врати.

 

То пък, щото преди ВИП-а все едно имаше някакви шансове. Опита се - видяхме я какво може. Направи една добра песен, която естествено не се забеляза, защото отдавна не е сред актуалните имена. И да се беше върнала в Пайнер, а тя твърди, че не иска, щеше да е нещо от сорта на Екстра Нина - колкото да я има в каталога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...