Jump to content



Online: Кали - Пауза


Препоръчани коментари

Хубава песен като за лятото. Ще й донесе успех със сигурност! По принцип бих я упрекнал за това, че прави комерсиален хит, но мисля че точно от това има нужда! След ВИП-а имаше кофти изцепки по интервюта и реномето й пострада доста! Няколко комерса ще накарат хората да забравят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 40
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

След ВИП-а имаше кофти изцепки по интервюта и реномето й пострада доста! Няколко комерса ще накарат хората да забравят!

 

На кой пък му дремуца какви ги е бръщолевила по някакви клюкарски предавания Кали?!

Всеки си я знае каква е интригантска фурнаджийска лопата, същата като Бони, ходят и ровят в лайната и то още повече засмърдява.

 

И Илиян ли участва в клипа? Защо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питам защо да, а не защо не... В качеството си на какъв?! Нито е дует, нито е feat, не ми се струва и беквокали да пее...

Кали представя приятелите си в “Пауза”

planeta.tv

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали представя приятелите си в “Пауза”

planeta.tv

О, не следя нюзлетъра на Пайнера, но... мерси :D

Учудващо е, че Кали имала толкова много приятели... Мис Бони и Илиян, хахаха...

 

 

И какво всичките пачавретини ни се кълчотят по крайбрежието с някакви мрежести плетенки... Ясно е, че са се вдъхновили от Кичка Бодурова, но все пак...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваше се. Още като чух припева, където няма място да си поемеш дъх, ми беше ясно, че Анастасия е писала текстът. Някой няма ли да я научи, че трябва да има пауза (хехе) между стиховете? Почти всичките ѝ песни са така.

 

Браво на Пашев, че не е нещо в познатия за него стил, но да се беше постарал още малко.

 

Текстовете се пишат по музиката (в 99% от случаите). Текстописецът пише по зададената му мелодия. След като композиторът не е оставил място за дъх... няма как текстописецът да го направи.

 

Иначе идеята на песента е готина, ама си й трябва един по-силен отсвир, по-запомнящ се, по-повтарящ се, а не тези Оцкови похвати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстовете се пишат по музиката (в 99% от случаите). Текстописецът пише по зададената му мелодия. След като композиторът не е оставил място за дъх... няма как текстописецът да го направи.

 

Иначе идеята на песента е готина, ама си й трябва един по-силен отсвир, по-запомнящ се, по-повтарящ се, а не тези Оцкови похвати.

 

Не знам, и аз все така съм си мислил, но не е нормално само нейните текстове да са така наблъскани, без значение от кой композитор са. Може би първоначалната мелодия е друга, но когато напише текста, отива и върху паузит? Не знам, не разбирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, и аз все така съм си мислил, но не е нормално само нейните текстове да са така наблъскани, без значение от кой композитор са. Може би първоначалната мелодия е друга, но когато напише текста, отива и върху паузит? Не знам, не разбирам.

 

Демото се изпраща на текстописеца със записано "на-на-на" отгоре, било то от певеца или от композитора. Текстописецът замества това "на-на" с думи. На места е възможно текстописецът да вземе решение и да удължи или скъси някоя фраза, но това се съгласува и с изпълнителя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...