Jump to content



Online: Мария ft. DEE - Обичам да те режа


Препоръчани коментари

Много зарибява :D Само това мънкане на Мара още не мога да го преживея :gun_bandana: Поне гласът да й бяха по-дрезгав. Но наистина яко ме зариби, браво. Бях скиптично настроен към песента, но сбърках. :th_up:

 

Между другото клипа на моменти ми прилича на първата версия на "Work".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ужас, мрън-мрън-мрън... Дебилна песен, от най-скучните. Или ще е някой мазен кючек или мудна "модерна" тъпотия. Но поне е красива, с този цвят на косата да си остане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гръцко, албанско, румънско - каквото пипне тази го осира почти на 100%!!! Грам не и се получават нещата дори и със звезди като Азис, Стан, Фики, Гъмзата... При нея мисля, че е загубена кариерата и вече!

 

Това тук е повече от скучно в нейна версия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах! Ку*ка долна, коя песен е кавърдисала :mf_surrender:

 

 

 

Що за тъпотия? Когато си си платил правата, какво значение има? Що като е авторска, да не би Мара да я е писала? Те са певци, трябва да пеят!

 

Иначе и аз се зачудих от къде е набарала такава песничка, а тя е била хит на албански. Харесва ми, като цяло е рядко нещо на Отварачката ми хареса,тя просто харчи парите на шишкото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...