Jump to content



Online: Фики - Въртолет


Препоръчани коментари

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да беше нещо нечувано, да отбележим поне новаторски дух

 

Съгласен съм с това. Аз не съм против да има и песни, които да са по-просташки, много хора явно имат нужда и от такива. И да не ги слушаш по принцип, от време на време някоя от такъв тип за забавление не е проблем според мен, освежава даже. Ама като ще се правят, поне да са интересни.

 

Тук като се появи нещо много комерсиално и бъде оплюто, често се появяват хора, които заради това казват, че щяло да бъде хит. Случило се няколко пъти някоя песен в началото да не бъде лесно възприета, а после да стане хит, и се мисли, че с всяка, хейтвана във форума ще е така. Не е задължително изобщо, понякога се "хейти", просто защото песента е тъпа. Говорихте и за "Аматьорка" как хейтът бил индикация, че ще е голям хит, и за други песни като нея, едновременно излагащи жанра с прекалена комерсиалност/лигавост/недонаправеност и прекалено скучни, за да са големи хитове.

 

Тази е мазна, простее, но и доста се доближава към скучна. Е, ще стане успешна, най-вече защото няма много конкуренция, но изобщо не смятам, че може да достигне "Бум", която наистина направи бум, защото беше интересна. Тук даже е и малко каша, познат кючек, вертолети, някакви драматични за съществуването на любовта, пак кючек. Да пуска Фики по-добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фикито и Галински да не се затрудниха да преборят първите 24 часа на Анелия? :whistling:

 

П.П. Пак не виждам "Статистика" <_<

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да са минали повече от 2 дни от излизането на клипа до колкото знам.

Ако бъркам, поправете ме.

 

Когато са минали по-малко от 2 дни, на бутона изписва "Все още не са налични данни".

Когато някой деактивира тази опция за някои клипове, бутон липсва.

 

Вече съм с подозрения. :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато са минали по-малко от 2 дни, на бутона изписва "Все още не са налични данни".

Когато някой деактивира тази опция за някои клипове, бутон липсва.

 

Вече съм с подозрения. :mf_surrender:

Да, видях сега, че го няма бутона. То като цяло доста клипове са така. Помня, че в началото на годината някои от клиповете бяха така и после им ги показаха. "Да ти олекне" също мисля, че беше така.

"Пребита и смазана" на Преслава също няма статистика, на Теди Кел Манге новата също... кой знае как пазарят. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...