Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

алооо журито трябва да ги учи,не да им търси с пари педагози.Предаването не се казва музикално общуване или подобно.Няма как да я оправдаете,мястото и не е там на тая гарга

Видяхме Деса колко научи Мелинда - директно след Миро. Видяхме Деса като отиде в Гласът как сезонът беше слаб и въпреки, че спечели момиче от отбора й - нищо не стана от нея след предаването. Сега виждаме същият цикъл в Като две капки Десова простота!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не личи да има муз. образование.

 

Камелия - грозно вибрато като къртечница , диапазон - ограничен, лайф пеене - пее ама не звучи добре, импровизация в различни стилове - жалки опити,

влияние в музикатаБългария - НЯМА ! техника - няма

в

 

Десислава - нежно вибрато, владее и народното и поп вибратото, диапазон - широк за справка Десислава "лудост е" сол на втора, лайф пеене - много добра , импровизация в различни стилове - народно, поп, джас, суинг, испанско и др...

влияние в музикатаБългария - Смятам, че първа тя запява чалгата с поп звучене! техника - владее различни видове орнаменти и най- вече мелизми

 

 

Мога още да изброя - Камелия да си вземе дипломата и в тоалетната !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса пак не ми отговори от снощи на това, което го питах..качих няколко клипа от миналите формати на Гласът на България с Ивана, Преслава и Деси Слава, където пеят с участниците си, а той да не си мисли, че Кама няма да пее...напротив това я очаква и за да не стане резил ще иска да изпее някоя от нейните песни, че ако запее песен на колега резилът е гарантиран.. :hahaha:

 

https://www.vbox7.com/play:fa7a736b

Дебре, дебре, дебре......... айде Казни ме и Гаргамел :hahaha: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето, това ми стигаше да чуя от теб...има ли нужда да пускам още клипове, където Кама не пее, а крещи..ми ок..сега ще ви понеса където пеят тя, Бони и Глория..двете пръскат с пеене, а Гаргамел само пищи, дори Глория се смее, като започне Кама да пее, защото не знае текстовете :hahaha:

 

https://www.vbox7.com/play:d1929a9f Камелия, Бони и Глория - Едерлези

 

https://www.vbox7.com/play:aa1e5f59 Камелия, Бони и Глория - Бедни и богати

 

https://www.vbox7.com/play:16a82dd1 Камелия, Бони и Глория - Ti si moj greh

Link to comment
Сподели в други сайтове

фокси фокси ,не ти е приятно да те заливат с видеа и факти....направо ти разказаха играта :roll1:

 

как ще коментираш ПЕЕНЕТО в горното видео :bx:

 

о забравих ти факти не коментираш,само своите мечти и размисли ,представяни за истина :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какви факти ми говорите бре? Колко точки дадоха на Деса, за последното изпълнение? На кое място е в класирането? Казаков ви пита няколко дни, а вие мълчите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, откачиха! :1000 (29): Направо не е за вярване, какво ви причини Деса. :roll1: Това да съм си го пожелавал, нямаше да се случи. Хак да ви е сега! :hahaha:

Деса ги закопа, ама те това заслужаваха! Споко, следващата седмица ще е по-голям провал от тази за Деса!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса ги закопа, ама те това заслужаваха! Споко, следващата седмица ще е по-голям провал от тази за Деса!

 

:hahaha: :roll1:

 

как ще коментираш ПЕЕНЕТО в горното видео

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето сега ви представям ви "Ti si moj greh" в изпълнение на Деси Слава...еми разликата е мега, ултра, гига, хипер голяма...Кама не знае текста на песента, пищи, Глория и Бони се включват, че Кама не и достига въздух и не може да пее, а пищи, а чуйте тук Деси ви показва как се пее сръбско! :Vishenka_05:

Ето пак същата песен само, че с Глория.. :Vishenka_05: Гаргамел може само да се учи от тези две гласовити певици :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смитата по добре да мине пак на десова страна,поне ще е на печелившата хахаха

и няма се излага защитавайки една грачеща гаргамела ;)

 

не те ли е срам ма Смито?Кама дето я плю до оня ден ся да и лижеш жълтите зъби :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смитата по добре да мине пак на десова страна,поне ще е на печелившата хахаха

и няма се излага защитавайки една грачеща гаргамела ;)

 

не те ли е срам ма Смито?Кама дето я плю до оня ден ся да и лижеш жълтите зъби :roll1:

Ако ми дадете по един + в репутацията всички Десови - ще мина на ваша страна. Ама пак ще ми е трудно да измъкна Деса от калта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно как абсолютни некъдърници, които не знаят бъкел сръбски ми дават мнение, че родената на сръбската граница Кама не знае текстове сръбски, а Деса ментето, от другия край на България, на 50 км от Турция видиш ли знаела. Ахаххахахахахх, направо сте уникати тук "десовите". И си вервате даже, че подигравате някой, а всъщност и вие като Деса, се закопавате сами. :hahaha:

 

Та на кое място е в общото класиране Фатмето бре? Последно? Предпоследно? Или просто там някъде в края, където са лузърите? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно как абсолютни некъдърници, които не знаят бъкел сръбски ми дават мнение, че родената на сръбската граница Кама не знае текстове сръбски, а Деса ментето, от другия край на България, на 50 км от Турция видиш ли знаела. Ахаххахахахахх, направо сте уникати тук "десовите". И си вервате даже, че подигравате някой, а всъщност и вие като Деса, се закопавате сами. :hahaha:

 

Та на кое място е в общото класиране Фатмето бре? Последно? Предпоследно? Или просто там някъде в края, където са лузърите? :roll1:

 

Ти дори не знаеш и километрите бре, какви ти 50....точно 100 км от турската граница...и какво общо Деси има с Турция? Аланколу :hahaha: я, кажи Кама на времето преди да стане певица, как е работила по друг тип длъжност по паркингите Дилижанс на Видин и на тогавашния Со Мат :3fdb8960598fa63e: С батко ти Нено не спори, че светът е малък.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама върви перфектно в "Гласът на България", а Деса реди провал след провал в "Капките" и това е факт, който и да искат, "десовите" не могат да покрият.

 

за пеенето нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Увери ли се, че Фокси е едно голямо нищо..видя ли, че за втори пореден път не иска да ми отговори на това, което го питах. :3fdb8960598fa63e:

 

Не ме обиждай, анонимко "десова". Да, Кама пее перфектно сръбски. Никой не може като нея, набийте си го в тиквата. Пее тези песни от 30 години и винаги звучат близо до оригинала. А не, като на чалгарките нещастни в България, на които всеки видинчанин, гледал 40 години сръбска телевизия, освен да се изсмее, друго не му остава. Друг път не пускай сръбски неща на никой, камо ли да го сравняваш с Кама. Разбра ли ме или да ти преведа на чалгарски?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Кама пее перфектно сръбски. Никой не може като нея, набийте си го в тиквата.

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif

някой май се е изнервил,но така е жестоката истина води до това.Пишем напук ,но какви глупости....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...