Jump to content



Коя от некомерсиалните песни в поп-фолка за 2016 до сега?


??  

117 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Жалко наистина, че ти паднах на нивото и те цитирах. Ти първи спомена Райна ако си забравил. Защо да съм нервен? Аз съм най-щастливият почитател на тази музика в момента, защото любимката ми реализира проект, който праща в коша цялото подобие на творчество на тази, дето е израстнала дуейки вимета в Съединение. :Vishenka_05: Айде спокойна вечер, и по-полека с агонията, защото пастирката ти няма да как да стигне Райна в този, че и в другия живот и да стане истинска певица с нервните ти излияния.

 

И какво като съм споменал Райна, нито съм я обидил, нито съм обидил теб, докато ти се държиш като един виден каруцар, а после ми обясняваш някакви си неща за ниво. Айде моля ти се, възпитанието ти е нулево, като на тоя отдолу. Моята съвест е чиста, а вашата злоба ще ви се върне, той Сашко добре знае, ама пак не си е взе поука.

 

Къде е днеска Тотя ? Дори и на наградите не я поканиха , да им гори от ефирното време тая селтачка . Винаги е била невзрачна певачица , нямала е и няма изяви на големи събития , няма награди , участията и са зле , хонорара 1000 лв . За кво говорим . 15 годинини и накрая да вземаш 1000 лв ??

Райна е класа !

 

Голяма класа с 0 участия и песни дето само тя си слуша. Тя не, че не пробва и по пошлия начин, ама видя че не я бива и там и че вече просто хората не я искат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А Татя с колко е ? С 2-3 , по 1000 лв. и половината , като даде н Пайнера и кво остава ? Тя за това сама си реже анураците и носи един клин в 5 клипа .... Райна , преди години толкова е изкарвала , че днеска може спокойно да си обикаля света със заделените пари от хитовете , участията и турнетата . Не забравяй че тя е била на 5-6 турнета , нещо което никога не се е случвало на селтачката !

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Татя с колко е ? С 2-3 , по 1000 лв. и половината , като даде н Пайнера и кво остава ? Тя за това сама си реже анураците и носи един клин в 5 клипа .... Райна , преди години толкова е изкарвала , че днеска може спокойно да си обикаля света със заделените пари от хитовете , участията и турнетата . Не забравяй че тя е била на 5-6 турнета , нещо което никога не се е случвало на селтачката !

Нас какво ни вълнува коя колко пари има? Ние се кефим на песни, а в момента тея на Татяна са яки. Какво си се разпенил пък толкова? Кво сте се взели тука толкова насериозно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Татя с колко е ? С 2-3 , по 1000 лв. и половината , като даде н Пайнера и кво остава ? Тя за това сама си реже анураците и носи един клин в 5 клипа .... Райна , преди години толкова е изкарвала , че днеска може спокойно да си обикаля света със заделените пари от хитовете , участията и турнетата . Не забравяй че тя е била на 5-6 турнета , нещо което никога не се е случвало на селтачката !

 

Живей си в миналото, аз виждам как днес се кефят хората на Татяна, не на Райна. Арена Армеец бе достатъчен показател кой къде е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен:

Райна - "Написано с любов"

Галена - "Да ти олекне"

Kали - "Докато спра да дишам"

 

Видео:

Райна - "Написано с любов"

Галена - "Да ти олекне"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче реално проекта на Галена си е комерс отвсякъде. Съмнявам се, че разбирате смисъла на думата комерс изобщо, въпреки, че всеки ден така стрстно я ползвате. Преслава е отъпкала пътя за този тип звучене и вече вади 4ти проект в подобна стилистика. Което автоматично го прави комерсиално звучене. Клипа е 70% повлиян от западнти клипове, което отново прави проекта комерсиален. Просто не може всяко парче да е тотале хит. Галена участва само в един некомерсиален проект и това е 6ката в Лале ли си, зюмбюл ли си. Всяка друга нейна изява е силно комерсиална, което е нормално. Все пак си говорим за комерсиален жанр. Ако може и за Грами да я наредите... Феновете и сте по нахални и лакоми за признания и от самата Преса бе

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми допадат баладите на Кали ,Галена и приятната песен на Райна не ги смятам за комерс. Видях че някой потребители определят Галена " Да ти олекне" като комерс но според мен не е комерс поради причината че не се отговаря на изискванията за чалготеките плюс това е не се харесва от публиката много поради причината че е поп-парче с страхотно видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали- Докато спра да дишам

Гергана- Огън в дъжда

Галин- Ще остана

Димана- Достатъчно

Галена- Да ти олекне

Райна- Написано с любов

Тони Дачева- Мъжка истина

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...