Jump to content



Online: Райна - Написано с любов


Препоръчани коментари

Готина музика, хубава идея за текст, но има доста изтъркани фрази от сорта на "роза и трън в очите","летях и падах", "времето ме промени", "добро и лошо съм видяла".. Клипът ми харесва, пасва си с песента.

Редактирано от HIT
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Райна продължава да рискува и да прави песни, които не са комерсиални. Няма да натрупа гледания, едва ли ще се пуска и в дискотеките, но пък спечели уважение с тоя проект и съм сигурна, че ще остане във времето, колкото и клиширано да звучи в момента. Харесва ми много!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава Райна, приятна мелодия и клип, текста обаче ...

И нека довърша:

"Текста обаче ..." Е един от най-смислените , които от години съм чувал.

Браво !!! Наистина тази песен ,няма да влезе в клубовете но те кара да си направиш равносметка 1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И какво излиза? "Написано с любов" е в Топ 5 във всички възможни класации, дори над някои многомилионни комерс хитове, въпреки че още няма и 300к. После гледанията са ви голям критерии. :mf_surrender: Браво, че има хора, които оценяват стойностното! Мачкай, Райнуш! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...