Jump to content



Online: Деси Слава - Dess ft. D.G. - I'm Your B*tch


Препоръчани коментари

А защо в пусната в канала на Планета? А не в нейния..

 

Защото Митко явно приема и уважава поп кариерата й, напук на мнението на някои тук, които твърдяха, че името DESS няма да съществува в Пайнер. :whistling:

За 2 дена - 35 000 гледания за хаус парче в БГ. Евала, да продължава така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За 7 дни - 50 000.

 

Що пък не?

 

На мен ми е чудно дали въобще някъде из нета има друга българска хаус песен с над 50 000 гледания за 1 седмица? :1000 (29): Този стил е популярен у нас само колкото да слушаме чуждите ди джеи, но българската хаус продукция не е чак толкова развита, или поне аз не знам да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки истински почитател на електронната музика може само да се изсмее и подиграва на подобен тип ДЕНС (защото това е далече от хауса) комерсиалки, правени от време оно и въртяни в Ибиза, Детройт и т.н. преди повече от десетилетие! В опититес и ДЕса да направи нещо различно и нестандартно, за 1 месец - два провала! Като няма нюх за шоубизнес и музикална кариера, поне си оправи екипа малко - много зле! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми е чудно дали въобще някъде из нета има друга българска хаус песен с над 50 000 гледания за 1 седмица? :1000 (29): Този стил е популярен у нас само колкото да слушаме чуждите ди джеи, но българската хаус продукция не е чак толкова развита, или поне аз не знам да е.

Ами не се изказвай , като не знаеш бе ... има лесно . Напротив доста ни е развита българската хаус сцена . Освен , че дискотеките са предимно с хаус музика вече , и винаги има дж резидент . Отделно на Солар партитата в Какао , Ялта и големите зали в София , винаги има подгряващ дж (българин) преди големите звезди . Да не говорим колко певици са на живо вокали по такива партита . Няма да ти изброявам имена на големи дж , понеже гледам че не си в час с темата , но.поне не се излагай с такива постове в стремежа да оправдаеш малкото гледания на Деса ... бива да си фанатик, ама чак толкова ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е отвсякъде хаус, стига измислици... И е доста успешна като българска песен от този стил, освен ако не ми покажете коя друга такава песен е направила 50 000 гледания за първата си седмица?

За "Започваме на чисто" мисля, че вече няма смисъл да повтарям едно и също, но... не е провала, за който го мислите.

 

Ами не се изказвай , като не знаеш бе ... има лесно . Напротив доста ни е развита българската хаус сцена . Освен , че дискотеките са предимно с хаус музика вече , и винаги има дж резидент . Отделно явно на Солар партитата в Какао , Ялта и големите зали в София , винаги има подгряващ дж (българин) . Няма да ти изброявам имена на големи дж , понеже гледам че не си в час с темата , но.поне не се излагай с такива постове в стремежа да оправдаеш малкото гледания на Деса ... бива да си фанатик, ама чак толкова ...

 

Аз не казвам, че въобще нямаме ди джеи- естествено, че такава музика се слуша, особено летните сезони. Но още никой не ми е показал някоя успешна в Ютуб песен на някой такъв ди джей. 50 хиляди за 1 седмица, и то в чалга канал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е отвсякъде хаус, стига измислици... И е доста успешна като българска песен от този стил, освен ако не ми покажете коя друга такава песен е направила 50 000 гледания за първата си седмица?

За "Започваме на чисто" мисля, че вече няма смисъл да повтарям едно и също, но... не е провала, за който го мислите.

Аз не казвам, че нямаме ди джеи- естествено, че такава музика се слуша, особено летните сезони. Но още никой не ми е показал някоя успешна в Ютуб песен на някой такъв ди джей. 50 хиляди за 1 седмица, и то в чалга канал.

В чалга канал е много по лесно . Особено в канал с 300 000 + абонати

Една четвърт са я.пуснали по 1 път и до там . Какво странно ти се вижда . Биляна също е с 50 000 за 1 седмица а певица , която само в тоя форум я знаем.

Що се излагаш . На Андреа първите и опити в хауса бяха доста по-усхешни и като музика и като отзвук сред слушателите .

Да си я беше пуснала в нейния канал , нямаше и 10 хил. да има до момента .

Link to comment
Сподели в други сайтове

В чалга канал е много по лесно . Особено в канал с 300 000 + абонати

Една четвърт са я.пуснали по 1 път и до там . Какво странно ти се вижда . Биляна също е с 50 000 за 1 седмица а певица , която само в тоя форум я знаем.

Що се излагаш . На Андреа първите и опити в хауса бяха доста по-усхешни и като музика и като отзвук сред слушателите .

Да си я беше пуснала в нейния канал , нямаше и 10 хил. да има до момента .

 

Ами значи Десислава никак не се е прецакала като се е върнала в Пайнер, за да я качват в няколко пъти по-гледан канал?

А Андреа кога е имала такава хаус песен? Ето, нейното вече си е онзи денс, за който говори Хоти. Но подобна хаус песен с преобладаваща музика и моментни вокали не е имала.

Не че денонощно следя коя какво пуска де... Но повечето неща на по-известните ги знам.

 

И да, знам няколко имена на известни БГ ди джеи, но като цяло повече се кефя да слушам самата музика, отколкото да отчитам някакви имена или нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами значи Десислава никак не се е прецакала като се е върнала в Пайнер, за да я качват в няколко пъти по-гледан канал?

А Андреа кога е имала такава хаус песен? Ето, нейното вече си е онзи денс, за който говори Хоти. Но подобна хаус песен с преобладаваща музика и моментни вокали не е имала.

Не че денонощно следя коя какво пуска де... Но повечето неща на по-известните ги знам.

 

И да, знам няколко имена на известни БГ ди джеи, но като цяло повече се кефя да слушам самата музика, отколкото да отчитам някакви имена или нещо такова.

На Андреа песента е Докосвай ме , мисля . Клипа беше със Николета и Златка в 1 джакузи и е доста по-добра от тази. А останалата част от поста си я писал колкото да не заспиш . Поне си кажи , че не слушаш и разбираш от електронна музика , вместо да си ги смучеш от пръстите .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алекс Раева и мъжО й са едни от малкото в БГ, които се занимават с този стил от години.

 

BASHлиев също произвежда такава музика с фийчъринг Глория. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Андреа песента е Докосвай ме , мисля . Клипа беше със Николета и Златка в 1 джакузи и е доста по-добра от тази. А останалата част от поста си я писал колкото да не заспиш . Поне си кажи , че не слушаш и разбираш от електронна музика , вместо да си ги смучеш от пръстите .

 

Защо да го казвам, като не е вярно? Кефя се на този хаус-денс тренд, който е завладял световния пазар, мноооого отпреди I'm your bitch. Това, че не съм запознат конкретно с българските имена не значи нищо. Сещам се за някой и друг ди джей и толкова- оттам нататък музиката е това, което може да ме зариби- независимо от този, който я прави.

 

А и не бях разбран. Не съм казвал, че хаус музиката не се слуша у нас, а че аз лично не знам някое Ютуб видео да върви с толкова бързи гледания. По клубовете ги знаем, че разбиват- тя нали и самата Десислава казва, че нейната песен-експеримент си е за тези места. Но там те на практика правят миксове, които им идват на момента... А някакви стабилно популярни, официални песни в Ютуб имат ли? С 50 000 за първата седмица?

 

И сега да не решите, че изкарвам Десислава хаус сензация. :D Но ако искате нейната хаус песен да прави гледанията на чалга хитовете... много искате. :D

 

Хаха, тази "Докосвай ме" иначе си я припомних, но си спомням, че при нея популярното нещо беше скандалното видео, а не песента. Явно затова и не съм запомнил, че е песен с хаус елементи. :D Но сериозно ли ще я поставяме до баш хаус песен като I'm your bitch? Все едно да сложим и "Аз и ти" на Анелия в картинката. Няма как да сравняваме песни с хаус елементи и изнесени напред чалга вокали... с 100% хаус песен като за Ибиза.

 

Алекс Раева и мъжО й са едни от малкото в БГ, които се занимават с този стил от години.

 

 

BASHлиев също произвежда такава музика с фийчъринг Глория.

 

 

Еййй много е добро!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага ти казвам две имена - Димас и Стан Колев!!! Успешни извън БГ от години и със сетове, и със самостоятелни парчета!!! Но там говорим за истинска електронна музика, а не подобни пародии...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ок, има успели БГ ди джеи, отдавна се съгласих... Но мисълта ми беше, че ако ще отсъждаме колко е успешна песента на Десислава, трябва да сравняваме гледанията й не с чалгарските, а с тези на въпросните ди джеи. Позволих си да погледна тези двамата в YouTube и виждам, че нямат милиони гледания, а по няколкостотин хиляди, направени за 4-5 години. И ето- това ми е достатъчно доказателство да видя, че БГ хаус музиката явно не е толкова популярна в Ютуб, но това не пречи на един изпълнител да е известен дори и без милиони гледания... Има си много показатели за известност и хитовост- теза, над която се боря тук от доста време насам.

И накрая за Десислава пак остава факт, че благодарение на името 'Десислава' и на канала на Планета с 400 000+ абоната, гледанията на хаус песента й за първите няколко дена са просто забележителни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не съм фен на хаус музиката изобщо, но за лятото обичам точно такъв стил, както тя самата се изрази - за beach bar. Доста често си я пускам. Адски свеж вокал!


Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпа песен. Десислава гъза си да скъса, просто не може да се впише в актуалните..не и се получава с нищо. Добре че е Галена, та да види и тя по-успешен проект. Всичко друго е на ниво Татяна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпа песен. Десислава гъза си да скъса, просто не може да се впише в актуалните..не и се получава с нищо. Добре че е Галена, та да види и тя по-успешен проект. Всичко друго е на ниво Татяна.

Айде, пак гръмките обобщения... Десислава може сега да си къса гъза, но без особен успех, но без да се напъва много изкара една от най-добрите песни (първата й, след завръщането в "Пайнер" - "Не го прави") за годината, да не кажа и за последните няколко. Друг е въпросът, че не стана хит, което не омаловажава казаното от мен в предното изречение!

Относно "I'm your bitch" - не разбирам от този тип музика, но се кефя на доста неща, на които съм попадал в YouTube. И определено Десиното опитче ми е приятно за слушане, пък нека й е провал. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...