Jump to content



Пермаментен бан за I_N_P


  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Всеки може да прави каквото си иска, ама според правилата. А на мен идеално ми изнася, да се спазват правилата. Така троловете няма да получават комфорт и ще се пише по същество. Това последното пък, на такива като теб не им изнася, щото не могат да пишат по същество. Затова и форума стана кенеф. Ако имаше модератирИ, а не само 1 модератор, това нямаше да се случи. Но понеже на никой не му се занимава, ей такива като анонимката виреят перфектно.

Правилата ги спазваме всички. Ти си единствения който не ги спазва и винаги скачаш на хората когато не са съгласни с теб. Трол също е обида ако не ти е ясно. Поне малко се информирай, па тогава се прави на компетентен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

Правилата ги спазваме всички. Ти си единствения който не ги спазва и винаги скачаш на хората когато не са съгласни с теб. Трол също е обида ако не ти е ясно. Поне малко се информирай, па тогава се прави на компетентен.

 

Спазвате друг път. Трол е определение за човек неспазващ правилата. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, разбира се. Това, че хейтва дадена певица не е причина за постоянен БАН. Има и по-големи хейтъри, и по-големи спамери от него. Когато има причина, да си получава наказанието и това е, но да му се спре достъпа за постоянно - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спазвате друг път. Трол е определение за човек неспазващ правилата. :1000 (19):

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%BE%D0%BB

 

А аз ако го приема за това? Знаеш ли колко бана трябва да имаш? А трола който искаш да използваш ти също не е с това значение. Означава човек който провокира другите и дразни всички - точно като теб. Пак си назад с инфото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%BE%D0%BB

 

А аз ако го приема за това? Знаеш ли колко бана трябва да имаш? А трола който искаш да използваш ти също не е с това значение. Означава човек който провокира другите и дразни всички - точно като теб. Пак си назад с инфото.

 

Направо си посипвам главата с пясък. Разби ме завинаги! И сега си помисли какво прави така любимото ви анонимно присъствие и колко бана трябва да има?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, разбира се. Форумът си има правила и който ги нарушава трябва да има бан за определено време. Не живеем в Иран, че да цензурираме хората да си изказват мнението.

А и има много по-лоши случаи от него като Сенужката, Фокса...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...