Jump to content



Пермаментен бан за I_N_P


  

43 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Не, не ти се правя на разсеян...Ти порицаваш него затова, че плюел Кама, а ти плюеш по другите и го намираш за ежедневие..Двойни стандарти, а, Фоксе?

 

Аз съм тук от 10 години и съм тук не заради омраза към някой, камо ли към потребител. Едно е дискусия, друго перманентна маниакална зависимост от омраза и хейт. Пак ти казвам, за мен по-идеален от този няма. Аз съм последният, който ще иска да го гони. Че той всеки ден ще обсъжда мен и Кама и нищо друго няма да се говори тук. Но не се прави така. Той няма да отмени писането за другите, нито ще накара мен да си променя мнението. Просто чрез тролене за Кама и мен, такива като теб се надяват, онова мизерното Преслинце, да не го барат с пръстче дори. Ей затова сега пишеш тук... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 56
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Най-активни дни

Топ коментиращи в тази тема

ДА!!! А веднага след това да се въведат и следните правила:

 

1.Да се пише с шрифт Arial, размер 1, черен цвят, без центриране.

2.Да има лимит в коментарите за деня. Максимум 4, като в една тема може да се пишат до два коментара на ден.

3.Времето, прекарано онлайн да е не повече от 45 минути, като в това време не се включва писането на коментар.

4.Репутацията да се променя само за изключителни постижения. Отрицателното гласуване не е препоръчително и може да бъде наказуемо.

5.Всички чалгарки са долни пачаври, само Камелия е велика и не може да се каже нищо лошо за нея.

и т,н, и т.н....

 

 

От прочетеното тази седмица из темите стигнах до извода, че Фокс и ИНП са чудесен пример за садистично-мазохистична двойка, в която партньорите сменят позициите си, а често присъединяват към себе си и други двама - meleto & Сашо. Всички във веригата твърдят, че са страшно умни, страшно начетени, образец за поведение, пазителите на истината и т.н. Ок, как тогава никой не се усети да спре? Ами явно защото ви доставя удоволствие да спорите и да се обиждате. Не знам дали е неизразходвана енергия, дали е комплекс за малоценност, или нещо друго, но за да прекарвате толкова много време пред мониторите, явно ви е приятно. Тъй че като ще бъде "съден" някой, то трябва всички солидарно да понесат наказанието. Ако толкова държите да се накаже ИНП, тогава е редно и Фокс да се накаже, тъй като и той е основен участник в споровете. В противен случай изглежда като израз на безсилие налагането на цензура.

 

Искам да кажа, че не знам точно какво е писал този потребител и защо чак до анкета се е стигнало. От прочетеното аз не видях да е написал нещо чак толкова фрапантно, че да отива на гилотината. През годините Фокс е писал хиляди по-ужасни неща за много повече изпълнителки. През 2011-2012 ми беше много интересно да чета поп-фолк раздела, но от 7-8 месеца и повече спрях да следя, защото цялата "дискусия" е мерене на чужди успехи (жалко, че не са личните ви), издаване на задкулисна информация, лични обиди, целенасочено втълпяване на някакво мнение.

 

Форумът прилича на кенеф и това се дължи на форумците. Нормално е читавите да не са редовни или да не влизат въобще. Не си заслужава просто. Мисля, че разбрахте как ще гласувам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Форумът прилича на кенеф и това се дължи на форумците. Нормално е читавите да не са редовни или да не влизат въобще.

 

А не теб кой ти каза, че си от читавите? :scratch: Какво си ми се разпискал, като не знаеш за какво става въпрос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не теб кой ти каза, че си от читавите? :scratch: Какво си ми се разпискал, като не знаеш за какво става въпрос?

Фокси, навряха ви и 4-мата в кучи гъз, така че по-добре се скрийте за известно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, навряха ви и 4-мата в кучи гъз, така че по-добре се скрийте за известно време.

 

Фокси никой не го навира никъде. А най-много мразя надути някакви без да знаят, за какво иде реч да ми влизат и да ми пишат като последна инстанция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не теб кой ти каза, че си от читавите? :scratch:

 

1)Къде видя, че съм писал в 1 лице, множествено число?

2)Защо е необходимо някой от форумците, които не ме познават да ми казват какъв съм, че да си изградя самооценка?

3)От написаното само с това ли не си съгласен?

4)Защо вървиш след всички и ги репликираш? Ще заприличаш на някой друг, който така постъпва с теб. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1)Къде видя, че съм писал в 1 лице, множествено число?

2)Защо е необходимо някой от форумците, които не ме познават да ми казват какъв съм, че да си изградя самооценка?

3)От написаното само с това ли не си съгласен?

4)Защо вървиш след всички и ги репликираш? Ще заприличаш на някой друг, който така постъпва с теб. :whistling:

 

Защото ми е кеф да репликирам и тук е "Зона рамания". Ако не ти изнася на сниженото ниво, за възвишената ти натура, можеш да пропуснеш темата. И май нещо взехте много да не правите разлика, между ежедневно плюене на чалгарки и лично отношение към Фокси. Аз не съм чалгарка, мен не трябва да ме обсъждат тук, а го правят всякакви прошляци по цял ден. Когато се стигне до такова положение нещата отиват към анкета, където да се разберем за някои неща. Ето тия анкетата, в правилния раздел. Други въпроси да имаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

4)Защо вървиш след всички и ги репликираш? Ще заприличаш на някой друг, който така постъпва с теб. :whistling:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

То това е ясно, но още миналата година Диин си каза, че да се спори с Фокса, е като да спориш с Радио..

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

То това е ясно, но още миналата година Диин си каза, че да се спори с Фокса, е като да спориш с Радио..

 

Мислиш, че си казал нещо много оригинално ли? :1000 (29): Край с хубавото време в Рамания. Аз спирам да пиша като преди и само докладвам. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ми е кеф да репликирам и тук е "Зона рамания". Ако не ти изнася на сниженото ниво, за възвишената ти натура, можеш да пропуснеш темата. И май нещо взехте много да не правите разлика, между ежедневно плюене на чалгарки и лично отношение към Фокси. Аз не съм чалгарка, мен не трябва да ме обсъждат тук, а го правят всякакви прошляци по цял ден. Когато се стигне до такова положение нещата отиват към анкета, където да се разберем за някои неща. Ето тия анкетата, в правилния раздел. Други въпроси да имаш?

Отново обиждаш, и не, никой не те обсъжда толкова дълго време, колкото се опитваш да изкараш..И аз не съм чалгарка, но ти днес ме наплю в темата за Камелия, така че си спести лицемерието!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново обиждаш, и не, никой не те обсъжда толкова дълго време, колкото се опитваш да изкараш..И аз не съм чалгарка, но ти днес ме наплю в темата за Камелия, така че си спести лицемерието!

 

Повече да не си ми се примолил за нещо на ЛС. Много лицемерно създание се оказа, а аз те пазя тук от години....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислиш, че си казал нещо много оригинално ли? :1000 (29): Край с хубавото време в Рамания. Аз спирам да пиша като преди и само докладвам. :1000 (19):

 

Не, просто е казал истината... Докладвай си, в последните няколко поста ти обиждаш, ти слагаш определения, ти целенасочен провокираш другите...Искаш хората да се държат с теб на ниво, при такова поведение дори отношението на ИПН към тебе прекалео добро. Един път анализирай себе си, вместо кариерите на чалгарките..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто е казал истината... Докладвай си, в последните няколко поста ти обиждаш, ти слагаш определения, ти целенасочен провокираш другите...Искаш хората да се държат с теб на ниво, при такова поведение дори отношението на ИПН към тебе прекалео добро. Един път анализирай себе си, вместо кариерите на чалгарките..

 

Кой и каква истина е казал, не си ти човека, който ще го твърди. Към анонимките само така! Не може да претендират, а да се крият като страхливци....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече да не си ми се примолил за нещо на ЛС. Много лицемерно създание се оказа, а аз те пазя тук от години....

 

За какво съм ти се премолил, Фокси? Пак изопачаваш нещата..Как така никога не прие критика..Аз винаги съм бил добронамерен към теб и винаги ще бъда, независимо колко помия си ми приготвил..До какво води това отношение? До добро ли? Или ще направи някого щастлив? Това е просто форум, какво толкова се вживяваш..И още нещо ще ти кажа, точно ИНП хич не ти е удобен, защото ти подронва авторитета и този на Камелия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой и каква истина е казал, не си ти човека, който ще го твърди. Към анонимките само така! Не може да претендират, а да се крият като страхливци....

 

А ти си човекът, който ще обижда, ще слага определения и т.н, просто е излишно повече да спорим, ефект няма да има - ясно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво съм ти се премолил, Фокси? Пак изопачаваш нещата..Как така никога не прие критика..Аз винаги съм бил добронамерен към теб и винаги ще бъда, независимо колко помия си ми приготвил..До какво води това отношение? До добро ли? Или ще направи някого щастлив? Това е просто форум, какво толкова се вживяваш..И още нещо ще ти кажа, точно ИНП хич не ти е удобен, защото ти подронва авторитета и този на Камелия...

 

Вече казах, че по-удобен от него за мен няма. Настоявам да остане и да си говорим по цял ден за Кама. Ама вие ще изпищите, гарантирам ви го.

 

Само ще го докладвам, когато започне да пише за мен. Толкоз, а от днес сменям кардинално отношението към толерираните в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече казах, че по-удобен от него за мен няма. Настоявам да остане и да си говорим по цял ден за Кама. Ама вие ще изпищите, гарантирам ви го.

 

Само ще го докладвам, когато започне да пише за мен. Толкоз, а от днес сменям кардинално отношението към толерираните в последните години.

Успех, дано все пак успеете да се разберете с ИНП и да няма толкова омраза в този форум. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да забравя когато казах на Фокси "Духай" и той толкова се засегна горкия, че ме цитира над 100 пъти в скандалите и даже за подписа си го сложи. :1000 (29):

 

Повече няма да имаш възможност да го кажеш. Ще бъдеш докладван на секундата. Ти ли беше с многото профили тук? :whistling:

 

В подписа? Пхахаххахаха, мечтател..... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да забравя когато казах на Фокси "Духай" и той толкова се засегна горкия, че ме цитира над 100 пъти в скандалите и даже за подписа си го сложи. :1000 (29):

 

1000%20(29).gif

Това миналия май ли беше, защото тогава аз, Фокса и Диин наспамихме целият форум, аз имах седмица бан, а той 3 дни, ах спомени. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif

Това миналия май ли беше, защото тогава аз, Фокса и Диин наспамихме целият форум, аз имах седмица бан, а той 3 дни, ах спомени. 1000%20(29).gif

 

Спамете тук, че в чалга раздела няма да можете вече.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Повече няма да имаш възможност да го кажеш. Ще бъдеш докладван на секундата. Ти ли беше с многото профили тук? :whistling:

 

В подписа? Пхахаххахаха, мечтател..... :hahaha:

Да, аз съм Евтимов, Дийн и общо взето всички фенове на Андреа. В магическата си топка ли го видя?

Не съм никакъв мечтател. Беше цитирал "Духай" и ти беше подпис за да видят модераторите и орева света, но така и не получих бан...но разбираемо че не помниш, все пак си на възраст. Разбери че ти нямаш никакви привилегии тук и всеки може да си прави каквото иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, аз съм Евтимов, Дийн и общо взето всички фенове на Андреа. В магическата си топка ли го видя?

Не съм никакъв мечтател. Беше цитирал "Духай" и ти беше подпис за да видят модераторите и орева света, но така и не получих бан...но разбираемо че не помниш, все пак си на възраст. Разбери че ти нямаш никакви привилегии тук и всеки може да си прави каквото иска.

 

Всеки може да прави каквото си иска, ама според правилата. А на мен идеално ми изнася, да се спазват правилата. Така троловете няма да получават комфорт и ще се пише по същество. Това последното пък, на такива като теб не им изнася, щото не могат да пишат по същество. Затова и форума стана кенеф. Ако имаше модератирИ, а не само 1 модератор, това нямаше да се случи. Но понеже на никой не му се занимава, ей такива като анонимката виреят перфектно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...