Jump to content



Нашата ретроспекция за 2014 година.


Препоръчани коментари

Смело мога да кажа, че 2014-та беше една от най-добрите ми години в личен и професионален план.Годината започна с годеж за мен, срещнах много нови хора, с които си изкарвахме хубаво, намерих си работа, която на този етап ме удовлетворява, станах изцяло самостоятелен от финансова гледна точка и вече не се чувствам като "тежест" за родителите ми.Заобиколен съм от малко, но чудесни и незаменими за мен хора които не спират ежедневно да ме правят най-щастливия човек на света.

Като добавим, и че Деса се върна в Пайнер - ми за кво да мечтая повече? :happybday:

През 2015 ще се стремя да непрекъснато да се развивам, да се уча на нови неща, които в бъдеще биха ми помогнали.Естествено най-голямото ми желание е хората около мен да са живи и здрави, пък с другото ще се справим някак си.Нещото, което тайничко си пожелавам е догодина да успея да сключа брак с човека до мен, защото вече повече от 2 години аз се чувствам все повече и повече влюбен в него и съм убеден, че точно той е моята сродна душа. :hug:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 26
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Годината беше изключително активна за мен. Започна ужасно, минах през тежка депресия. През пролетта се изнесох от дома си, за да търся промяна и зарязах гаджето си. Завърших гимназията, взех си матурите успешно и започна едно дълго лято на промени. Това лято ми беше едно от най-хубавите - ходих 2 пъти на море, бях и в чужбина, абсолютно всяка вечер бях с приятели, постоянни купони до зори, срещнах много нови хора, които ми станаха много близки и ще останат част от живота ми. Най-хубавото започна през август около рождения ми ден. Започнах да се влюбвам в сегашната си приятелка и разбрах, че съм приет Право в Букурещ. Всичко се нареди, наесен напуснах България и започнах образованието си сред нови хора. Не съжалявам за нищо, за 1 година ми се случиха неща, които на други хора се случват за 10. Всичките трудности ме направиха още по-силен и зрял. Към края на годината подписах договор с една модна агенция за 5 години и само бъдещето и упоритостта ще покажат как ще се развия в кариерата и образованието си. В личен план съм супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...