Jump to content


Проблем с достъпа до форума


Препоръчани коментари

От около 2 седмици, ако не и повече нямам достъп до форума от вкъщи, нито от телефона си. Реших случайно да пробвам от служебния компютър, който е с американско АйПИ и стана, за сметка на това с френско не става. Когато се опитам да отворя отвкъщи страницата просто не се зарежда.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно същото ми се беше случило преди време. От wifi-я ми вкъщи не можех да вляза в рамания нито през телефона, нито през лаптопа, а през 3G на телефона успявах. След време от самосебе си се оправи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно същото ми се беше случило преди време. От wifi-я ми вкъщи не можех да вляза в рамания нито през телефона, нито през лаптопа, а през 3G на телефона успявах. След време от самосебе си се оправи.

+1 И аз имах подобен проблем скоро. Не можех да влизам в ebay и instagram от wi fi вкъщи, а само през 3G на телефона. В друг форум ме посъветваха да направя това:

 

И host файла изглежда наред. Предполагам си зад рутер. Ако е така, нека направим един ресет на връзките на лаптопа и да видим дали ще даде резултат. Дръпни пак прикачения, разархивираш на десктопа, само че този път го стартирай като администратор (десен бутон на него и Run as administrator) Кпмпа ще се рестартира, опитай след това да заредиш някой от проблемните сайтове.

 

П.П. Съмняваме, но все пак ако случайно лаптопа ти не е зад рутер и си със статично назначен ИП адрес, тази процедура ще ти премахне настройките и ще ги направи по DHCP, както е по подразбиране, така че не я изпълнявай!

След като ресетнах се оправи, ако искаш, Боби, опитай и ти. Ето файла: reset_internet.zip http://dox.bg/files/dw?a=2f4f5a5be0

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...