Jump to content



Online: Галин, Ани Хоанг и Кристиана - Между нас


Препоръчани коментари

  • Отговори 91
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много, много съм доволен! :1000 (6):

 

Песента е супер зарибяваща! Ясно е, че не е нещо стойностно, но е супер весело и ритмично парче. Музиката си е типично Оцкова, но не е тази, която продаде вече 30 пъти в Пайнер. Даже малко напомня на парчетата му за Крум отпреди. Текстът е забавен и оригинален и много ми харесва това, че е толкова диалогичен. Изпяването наистина е странно на места - толкова много хейт отнася за тези ефекти, но явно това си му е стила и не смята да го променя. Мен както винаги ме кефи какафонийката на макс.

 

Клипът е адският. :happyppl: И той не е нещо невиждано, но е оригинален, забавен и добре заснет. Ето как без много средства може да се направи нещо страхотно! Гледал съм го вече 10-тина пъти, което се случва рядко с клип при мен. Може би причината е, че и тримата са тоооолкова красиви. Ани Хоанг и Кристиана не са изглеждали по-добре според мен. Пример за изключително слаби момичета, на които обаче им личи, че са естествено слаби и тренират, а не с изпити лица като мумии. Галин честно казано е изглеждал и по-добре. За стила ясно, че се е опитвал да докара селски бек, но малко взе да дразни тва разголване навсякъде. И поне да работи още над корема си. Но като трио са перфектни, особено крайните кадри с бялото са бомба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много съм доволен! :1000 (6):

 

Песента е супер зарибяваща! Ясно е, че не е нещо стойностно, но е супер весело и ритмично парче. Музиката си е типично Оцкова, но не е тази, която продаде вече 30 пъти в Пайнер. Даже малко напомня на парчетата му за Крум отпреди. Текстът е забавен и оригинален и много ми харесва това, че е толкова диалогичен. Изпяването наистина е странно на места - толкова много хейт отнася за тези ефекти, но явно това си му е стила и не смята да го променя. Мен както винаги ме кефи какафонийката на макс.

 

Клипът е адският. :happyppl: И той не е нещо невиждано, но е оригинален, забавен и добре заснет. Ето как без много средства може да се направи нещо страхотно! Гледал съм го вече 10-тина пъти, което се случва рядко с клип при мен. Може би причината е, че и тримата са тоооолкова красиви. Ани Хоанг и Кристиана не са изглеждали по-добре според мен. Пример за изключително слаби момичета, на които обаче им личи, че са естествено слаби и тренират, а не с изпити лица като мумии. Галин честно казано е изглеждал и по-добре. За стила ясно, че се е опитвал да докара селски бек, но малко взе да дразни тва разголване навсякъде. И поне да работи още над корема си. Но като трио са перфектни, особено крайните кадри с бялото са бомба.

шшшшт, нека да се разголва момчето.. Какво му има на корема?

От снощи не съм я спрял песента! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

шшшшт, нека да се разголва момчето.. Какво му има на корема?

От снощи не съм я спрял песента! :Vishenka_05:

Ми не му е перфектен коремът.. няма добър релеф и според мен има мазнини доста? Или го гълта ли, не знам какво точно прави, но изглежда странно.

Нищо му няма на корема, ама с тениска. Като ще се разголва, да тренира още :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не му е перфектен коремът.. няма добър релеф и според мен има мазнини доста? Или го гълта ли, не знам какво точно прави, но изглежда странно.

Нищо му няма на корема, ама с тениска. Като ще се разголва, да тренира още :gun_bandana:

по-добре Галин, отколкото Фики..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителен е тоя - само противни селски физиономии и съвсем се е освинил.

Кристиана не е зле, но като се усмихне изглежда много състарена във всеки клип? Има нещо анемично в нея.

И на тоя фон излиза, че Ани е пичка - напоследък се е разхубавила.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено "пеенето" на Катеричките пре*бава много песента :mf_surrender: Мелодията хваща, но текста е под всякаква критика! Ако песента беше дуетна, било то и с Димата щеше да е перфе, но уви .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиана пък си е супер, много добре звучи и изглежда зашеметяващо, особено там до басейна с близките кадри като пее "Можеме ли трима"... бахти красотата, наистина :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо песента е представена като авторска, след като заимстването е в повече? Иначе е зарибяваща. Ани Хоанг радва в сравнение с Кристиана... по принцип и двете са симпатични но тези гласчета...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...