Jump to content



Каква кола карате?


Препоръчани коментари

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мерси, Пепи, така и не се престраших да си купя любимата кола с 3 букви, за която сам ще се сетиш, щото ще ми е много скъпа поддръжката, но... като забогатея, че да мога да го храня ще си взема :)

 

Иначе и Реното е много скъпо, и бензина скъп, и сиренето скъпо, и децата малкиии... ГЛАД! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом са ти взели книжката-по добре не карай повече.. заради идиоти като теб, не трябва да страдат други. ;)
Абе ръб нещастен като незнаеш за какво как и къде за кво се обаждаш тука бре ? Или искаш да дойда при тебе и да пострадаш малко немисе прави на разбирач дане страдаш цял живот после :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): На човек даму писне от такива професори на сека манджа грозде. Бой се иска як бой :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, Пепи, така и не се престраших да си купя любимата кола с 3 букви, за която сам ще се сетиш, щото ще ми е много скъпа поддръжката, но... като забогатея, че да мога да го храня ще си взема :)

 

Иначе и Реното е много скъпо, и бензина скъп, и сиренето скъпо, и децата малкиии... ГЛАД! :D

Кака ей са ще се видиш в филм направо с поддръжка 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мите, да не те чуе Господ се моли, цялата фамилия сме с Рена - всякакви модели и модификации и никой не е пропищял от скъпа поддръжка. Ако на мен ми се случи, ти ще плащаш, момченце, да си знаеш! Мислиш ми само лошото :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мите, да не те чуе Господ се моли, цялата фамилия сме с Рена - всякакви модели и модификации и никой не е пропищял от скъпа поддръжка. Ако на мен ми се случи, ти ще плащаш, момченце, да си знаеш! Мислиш ми само лошото :)

 

Абе те не са скъпи - пласмасата е евтин матрял 1000%20(29).gif проблема е че....

...абе ти нали знаеш приказката за отнова с ваг***та на предния капак 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе и Реното е много скъпо, и бензина скъп, и сиренето скъпо, и децата малкиии... ГЛАД! :D

 

1000%20(29).gif Милата... да направим ли фондация "За спасението на Кака"? Първата буца сирене безплатна1000%20(30).gif

 

Иначе малко по-сериозно- преди работих за една фирма, внасяхме метан оборудване и обзаведохме една таксиджийска гилдия с пешан уредби за точно такива рена. Скоро говорих с един от тях и каза, че бил доволен. Ти мислиш ли за такова нещо? Гаранция ще ти излиза доста евтино, в София има вече достатъчно метан станции, а и в България като цяло.

 

П.П. Като забогатееш и си вземеш правилния автомобил забрави какво съм ти казал mhihi.gif

Редактирано от Пепинко
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това рено е с пластмасови колектори, слага се газов инжекцион и давам гаранция, че в града (ако не седна аз и още един като мен вътре :lol:) разлика във вървенето няма да има. Усеща се само на планинско, но кака не е състезател. Дай направо да зашием една на Аудито или на брата на Корсата. Ти за 15лв ще си ходиш до Момчиловци и обратно, брата за 12mhihi.gif и по-често ще идвате към Пловдив да пием ракия :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това рено е с пластмасови колектори, слага се газов инжекцион и давам гаранция, че в града (ако не седна аз и още един като мен вътре :lol: ) разлика във вървенето няма да има. Усеща се само на планинско, но кака не е състезател. Дай направо да зашием една на Аудито или на брата на Корсата. Ти за 15лв ще си ходиш до Момчиловци и обратно, брата за 12mhihi.gif и по-често ще идвате към Пловдив да пием ракия :cheers:

 

да ама у гората метан няма, освен да го мисилим на твърдо гориво нещо 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе ръб нещастен като незнаеш за какво как и къде за кво се обаждаш тука бре ? Или искаш да дойда при тебе и да пострадаш малко немисе прави на разбирач дане страдаш цял живот после :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): На човек даму писне от такива професори на сека манджа грозде. Бой се иска як бой :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

Хахах, типичен селчо си ти. :1000 (29): :1000 (29): Няма ситуация, при която да ти вземат книжката и ти да не си виновен. Какъв си ти- селчо с голф двойка ли..Абе аре бегай, аман от идиоти като теб по пътищата.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепинко, старото ми рено (пак КЛИО както можеш да се досетиш :D) е с метан... Пак 1.2. Е, разлика има и я усещам във всеки един момент, в който реша да превключа от метан на бензин - без значение градско или планинско. Преди да купя това Рено мислех много сериозно да му слагам и на него метан, обаче като го видях как движи реших, че няма смисъл да го съсипвам с метан.

 

Мите, кво е ЛПГ? Все пак бях руса, а веднъж стане ли се блондинка, то е за цял живот!

 

И някой да ме светне къде по дяволите се ходи за........ Да ми проверят дали на колата имам катализатор и да ми издадат документ ако има? И ква е тая глупост, дето са измислили, тва кола да не закупува човек, 1000 разправии :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И някой да ме светне къде по дяволите се ходи за........ Да ми проверят дали на колата имам катализатор и да ми издадат документ ако има? И ква е тая глупост, дето са измислили, тва кола да не закупува човек, 1000 разправии :D

 

 

Катализатор щом е 99 би трябвало да има. Аз само за Лади, Москвичи и Варбург съм чувал, че нямат. Дори не съм знаел, че някой някъде изисква бележка за подобно нещо. СПоред мен във всеки един сервиз могат да те уредят. :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това рено е с пластмасови колектори, слага се газов инжекцион и давам гаранция, че в града (ако не седна аз и още един като мен вътре :lol:) разлика във вървенето няма да има. Усеща се само на планинско, но кака не е състезател. Дай направо да зашием една на Аудито или на брата на Корсата. Ти за 15лв ще си ходиш до Момчиловци и обратно, брата за 12mhihi.gif и по-често ще идвате към Пловдив да пием ракия :cheers:

 

И ти да седнеш, и още 2-ма да го направят, и 200 кила багаж да сложиш.......

...... разлика в разхода на бензин и на газ с газов инжекцион почти няма.

Поне при мен е така, минах 10 000 километра вече и мога да говоря с факти.

До морето и обратно (1400км)..... 7.8л / 100км..... ГАЗ с включен климатроник през цялото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Te ви разход на 2,2 турбо дизел с 4 човека по 100 кила и багажник, в който не можеше повече и кутия цигари да се втъкне, чистото извънградско ми беше 5,1 ама в тия варненски задръствания се вдигна... И падна средната скорост драстично, хахахаха.

 

ЦЪК

 

Това е София - Бургас - Варна - Троян - София за една седмица с престоите.

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти да седнеш, и още 2-ма да го направят, и 200 кила багаж да сложиш.......

...... разлика в разхода на бензин и на газ с газов инжекцион почти няма.

Поне при мен е така, минах 10 000 километра вече и мога да говоря с факти.

До морето и обратно (1400км)..... 7.8л / 100км..... ГАЗ с включен климатроник през цялото време.

 

Тук съм съгласен, аз говоря за вървенето, при метана се губи мощност на колата, това се корегира с изменяне на ъгъла на запалване. При газовия инжекцион разликата е много малка, в общи линии все едно караш на пропан бутан (LPG кака). Все още обаче няма акциз за метана и горивото е евтино и към момента си струва, понеже нашия с 10лв ходи до Пампорово и се връща, а на мен ако ми светне лампата и сложа за 10лв, точно излизам от бензиностанцията и лампата светва отново. :) Все пак зависи какво търсиш от автомобила, аз карах и двете само с ОМВ 100, нашия си кара петицата на метан и е доволен. От 1.2 не могат да се очакват чудеса, може да върви само ако го закача за моята баба яга и го дърпам отпред, затова по-добре да си караш евтино и да не плащаш убийствено скъпия бензин само за едната гъзария.

 

П.П. momo, каква е колата? Е46-цата ми е 2.0i. По книжка извънградско я дават 5.5, но реално аз под 6.5 не съм я свалял и говоря само за каране по първокласни магистрали в Гърция. За такъв смесен разход като твоя мога само благородно да ти завиждам 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, типичен селчо си ти. :1000 (29): :1000 (29): Няма ситуация, при която да ти вземат книжката и ти да не си виновен. Какъв си ти- селчо с голф двойка ли..Абе аре бегай, аман от идиоти като теб по пътищата.
Само селчо може да каже на друг Селчо :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): ама кво дасе чуди човек такива е full и ето един тука се показал :1000 (29): :1000 (29): Аз немога да бегам ама данете спипам некъде ти със сигурност ше бегаш бързо :1000 (34): Аре спри дами пишеш тъпите си коментари тука и не капи хубавата тема :whistling: Никъде не пише че еди кой си требва да коментира моя коментар ЯСНО ли е ? :feminist_en:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не мисля да слагам каквото и да е засега. Ще се пробвам на бензин засега да видим колко ще са ми разходите на месец. Метана е СУПЕР ИЗГОДНО НЕЩО, ама първо в момента нямам 1000 лева да сложа бутилка, второ мощността се губи мноооого яко... Аз и на равно усещам разликата на малкото рено, пък тука има едно нанагорно, което много "обичам", там катеря на 2-ра с метана и едва греба с 40км/ч, а като включа на бензин 3-та и минимум 60. Та разлика си има очевадна, щото аз от коли нищо не разбирам и я усещам.

Но така или иначе малкото рено остава в ръцете на майка ми и баща ми, ако закъсам за пари само ще ги смениме докато взема заплатка примерно и готово :) Те ми викаха да карам метановото рено, ама не го искам. Мойто си е по-хубаво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички ми завиждат :sp_ike:

Вектра Це е колата 2,2 ДТИ, нагоре от тази снимка, в директориите може да я видиш, има и чист градски разход в София сниман ;)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Opel Astra F 1.4mi, червено бордо, 1992г. Намерих снимки на една такава в нета, за тези дето не знаят за какво говоря:

 

img-resized.png Снимката е намалена: 80% от оригиналните [ 800 x 574 ]800px-Opel_Astra_F.jpg

 

img-resized.png Снимката е намалена: 80% от оригиналните [ 800 x 521 ]800px-Opel_Astra_F_Hatch_HL.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ситуация, при която да ти вземат книжката и ти да не си виновен.

 

 

Можем да поспорим по тоя въпрос. Не че го защитавам просто познавам един човек, на който му взеха книжката за 3 месеца но не беше виновен. По скоро бюрокрацията и недоръфляците наречени българаска полиция... но както и да е.

 

Иначе по темата:

Пешо 200 и пеш като собствено

Фиат Пунто като фирмено (на шефкатка е ама всички го караме като се наложи)

Мерцедес С180 когато мама реши че не си струва да живее, :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): сиреч качвам се да карам аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...