Jump to content


"The 100" / "Стотината"


Препоръчани коментари

the100source_promotionalimages_006.png

 

 

Действието на сериала с Айзая Уошингтън се развива 97 години след като глобална ядрена война е унищожила човешката цивилизация, а сюжета се фокусира върху няколкостотин оцелели, които се намират на борда на свръхмодерен космически кораб.

 

С надеждата за повторна заселване на Земята от кораба изпращат на повърхността група от 100 младежи, сред които са Кларк, Уелс Джаха и неговите приятели.

 

Основната задача на Кларк, Уелс и останалите е да "рестартират" отново човешката цивилизация. Но още в самото начало става ясно, че това няма да бъде лесно начинание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този сюжет със сериозен каст би отбелязал голям успех.Но ..явно с тези дечица целят тийн аудиторията.

Става за убиване на време, но далеч не е нещо чутовно!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има няколко минуса като тийн драмите и любовни триъгълници, също доста от актьорите са дразнещи, но пък самата история е много интересна. Последните няколко епизода ми харесаха много.

 

Фен съм на Октавия! <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Сериалът става все по-як!!!!!

Нямам търпение да видя как ще се развият събитията и как ще освободят останалите!

 

Дано успеят да измъкнат и Мая... И да намерят начин да живее свободно навън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът става все по-як!!!!!

Нямам търпение да видя как ще се развият събитията и как ще освободят останалите!

 

Дано успеят да измъкнат и Мая... И да намерят начин да живее свободно навън.

 

Следвайки типичното развитие на тези сериали би трябвало Мая да умре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следвайки типичното развитие на тези сериали би трябвало Мая да умре.

 

И аз си мисля така, но ми стана страшно симпатична напоследък!1000%20(33).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Получих душевен оргазъм когато убиха Фин. Заслужаваше си го, заради това което направи. Писнало ми е от сериали в които е невъзможно главните герои да умрат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Много силен втори сезон!

Преди малко изгледах финала и все още съм с отворена уста.

Какво беше това накрая, което му показа тая?!

 

Жалко за Мая... :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чаках да излезе целият втори сезон, за да го изгледам наведнъж и днес започвам. Надявам се да е по-добър от първи, защото ако трябва да съм честен, той не ме очарова особено и беше доста скучен.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чаках да излезе целият втори сезон, за да го изгледам наведнъж и днес започвам. Надявам се да е по-добър от първи, защото ако трябва да съм честен, той не ме очарова особено и беше доста скучен.

Тогава защо продължаваш да го гледаш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава защо продължаваш да го гледаш?

Добър въпрос, сериалът е пълна боза. След като видях брутално нелепото начало на втори сезон, най-спокойно го изтрих от компютъра, а две минути по-късно вече бях забравил и за съществуването му. :1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър въпрос, сериалът е пълна боза. След като видях брутално нелепото начало на втори сезон, най-спокойно го изтрих от компютъра, а две минути по-късно вече бях забравил и за съществуването му. :1000 (29):

Да, просто няма смисъл да си губиш времето с неща, които очевидно не струват. Аз не съм го гледал, просто исках да изкажа мнение. Аз примерно много малко сериали съм довършвал, в един момент стават пълна боза и загуба на време, нищо стойностно не може да се научи от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, просто няма смисъл да си губиш времето с неща, които очевидно не струват. Аз не съм го гледал, просто исках да изкажа мнение. Аз примерно много малко сериали съм довършвал, в един момент стават пълна боза и загуба на време, нищо стойностно не може да се научи от тях.

Аз пък не знам защо, но когато подхвана някой сериал и все се надявам, че по-натам ще стане интересен и му давам шанс. Това определено е грешка. Напоследък зарязах доста сериали и честно казано не съжалявам. Наистина няма смисъл човек да си губи времето с нещо, което не му харесва.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Много силен втори сезон!

Преди малко изгледах финала и все още съм с отворена уста.

Какво беше това накрая, което му показа тая?!

 

Жалко за Мая... :/

Това беше ракетата с която се приземи на земята. "Предците ни са използвали това за да се избият, ние ще го използваме за да оцелеем" бяха думите на канцлера.

 

 

Няколко спойлера:

Цялата история с планината е окончателно приключила и повече действие около нея няма да има.

 

"Жената" от градът на светлината е изкуствен, компютърен интелект, който е имал основна роля в унищожението на земята. Вероятно ще опита да направи това отново в 3-ти сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...