Jump to content


Online: ИЦО ХАЗАРТА - Хип-Хоп


Препоръчани коментари

Ъпсурт стартират нова поредица от One Shot клипове.
"Концепцията на клиповете е връщане към корените на хип-хопа, а именно реденето на рими върху бийт от едно МС в сайфър" - казват от Ъпсурт.
Първото видео от поредицата е на Ицо Хазарта - "Хип-хоп". Парчето е по музика на Бат' Венци и текст на Ицо Хазарта. Режисьор на видеото е Валери Милев.



Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Знаеш ли какво се нарича ONE SHOT video или да ти уточня?

 

Ами и на Галена "Мразя да те обичам" е такъв, но е изключително ефектен и сполучлив. Мен лично и на "Хип хоп" ме кефи, де, но по принцип казвам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами и на Галена "Мразя да те обичам" е такъв, но е изключително ефектен и сполучлив. Мен лично и на "Хип хоп" ме кефи, де, но по принцип казвам.

Виж, аз не му се противопоставям на мнението, само му пояснявам. "ONE SHOT" не само означава на един кадър, но и да не спира камерата, т.е. каквото заснеме - това. Харесваш се или не, това е клипът и това се качва. :) Иначе и на мен ми харесва клипът на Галена, признавам си го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли какво се нарича ONE SHOT video или да ти уточня?

Точно ти няма нужда да ми обясняваш нищо свързано с клипове и видеообработка. Много добре знам какво значи да се заснеме клипа на един кадър. Въпросът е, че ми стои неестествено самото пеене на Ицо.

Това, че няма дубли за презаснемане не значи, че не могат да си заснемат целия клип наново, ако не се е получил. Да не мислиш, че това е заснето от първи опит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много е тъпа, но ти се забива в главата. Но иначе като качество е под нулата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...