Jump to content



Соня Немска или Татяна?


Соня Немска или Татяна?  

162 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Вярно, голямо дъно беше за нея това. Татяна никога не би се изложила така. Обаче виждам симпатизантите на Соня сигурно и се възхищават, като това което ще цитирам под този пост. :D Те затова я харесват, отъждествяват се с нея. :D :D :D

 

 

Соня няма симпатизанти. Тъпите чалгарчета гласуеат за нея, за да се опитват да те дразнят. Соня си седи у тях депресирана и се чуди как да направи хит, а Татяна в момента е във вихъра си. На соня са и капали лиги като е чула биса за Татянче.

Остави ги злобарчетата тук да си въобразяват, че някой помни тежките балади на Соня и че някой дава пет пари за нея...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нали можела да си позволи да си купи номинация ? Сега обърна палачинката , че и евтина била яка мацка . Аз просто казвам , че Тотя не може да си позволи да купи каквото и да е . Така е , защотот хонорара и е нисък , особено за 12 годишна кариера . Да си на под 2000 е смешно , а това е така защото не е търсена и я предлагат на ниски цени , че да не седи в тях :)

 

Я ми се разкарай, няма какво да ти кажа повече. Не ми се говори с хора, които пишат само за да излеят злобата от недоволството на своя живот. Чао. Татяна е върхът. Симпатична, харизматична, човечна и добра, качества които трябва да притежава един истински човек. Живей си в мечтите си да бъдеш богат, вместо да се съсредоточиш да бъдеш човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня няма симпатизанти. Тъпите чалгарчета гласуеат за нея, за да се опитват да те дразнят. Соня си седи у тях депресирана и се чуди как да направи хит, а Татяна в момента е във вихъра си. На соня са и капали лиги като е чула биса за Татянче.

Остави ги злобарчетата тук да си въобразяват, че някой помни тежките балади на Соня и че някой дава пет пари за нея...

 

Дори самата Соня се възхищава на Татяна, какво да коментирам повече. Аз не искам да я обиждам жената, не трябваше да падам толкова ниско на нивото на Сашо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори самата Соня се възхищава на Татяна, какво да коментирам повече. Аз не искам да я обиждам жената, не трябваше да падам толкова ниско на нивото на Сашо.

Така е във форума,. Всеки плюе по някоя, която харесва, за да защити баш любимката си.

 

Дам, ако продължи да нацелва и без Оцко, ще мистане още по любима. Едно време Остани ми беше любима. На дуета и с Ники Славеев много се кефих. Ти моя съдба и Хиляди сълзи пък са класи над творчеството на немската овчарка и паразит соня

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е във форума,. Всеки плюе по някоя, която харесва, за да защити баш любимката си.

 

Дам, ако продължи да нацелва и без Оцко, ще мистане още по любима. Едно време Остани ми беше любима. На дуета и с Ники Славеев много се кефих. Ти моя съдба и Хиляди сълзи пък са класи над творчеството на немската овчарка и паразит соня

 

Да, съгласен съм с всичко което пишеш. А Любовта я няма верно е невероятна песен. Много силна и въздействаща.

 

 

 

 

ТАТЯНА Е ГОЛЯМА, колкото и да я принизяват някакви си тук няма да променят фактите. Има много, много силни песни и знам, че все още не са излезнали най-хубавите и такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я ми се разкарай, няма какво да ти кажа повече. Не ми се говори с хора, които пишат само за да излеят злобата от недоволството на своя живот. Чао. Татяна е върхът. Симпатична, харизматична, човечна и добра, качества които трябва да притежава един истински човек. Живей си в мечтите си да бъдеш богат, вместо да се съсредоточиш да бъдеш човек.

омг , пак нищо не каза . много знаеш ти за какво живея . като защитаваш татяна изпадаш в някаква истерия и почваш да съпоставяш нея с този с когото спориш . преди малко - тя със сигурност има повече пари от теб , сега - тя е по-добър човек от теб . нелеп си , порастни .

Link to comment
Сподели в други сайтове

омг , пак нищо не каза . много знаеш ти за какво живея . като защитаваш татяна изпадаш в някаква истерия и почваш да съпоставяш нея с този с когото спориш . преди малко - тя със сигурност има повече пари от теб , сега - тя е по-добър човек от теб . нелеп си , порастни .

 

Нелеп си ти, използвай свои думи, стига си ме цитирал. И да, виждам на какво се възхищаваш, не съм малоумен и мога да си направя изводите какъв човек си. Лека вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелеп си ти, използвай свои думи, стига си ме цитирал. И да, виждам на какво се възхищаваш, не съм малоумен и мога да си направя изводите какъв човек си. Лека вечер.

Изводите никой не ти ги иска :) Като не искаш да те цитирам не ми отговаряй и не ми споменавай името в 2 различни теми с цел да се заговори за боклучката ти . Или страдаш от би-полярно или си много зле :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изводите никой не ти ги иска :) Като не искаш да те цитирам не ми отговаряй и не ми споменавай името в 2 различни теми с цел да се заговори за боклучката ти . Или страдаш от би-полярно или си много зле :)

 

Под цитирам визирах, че цитираш съдържанието в постовете ми, т.е. ми подражаваш, за което те разбирам напълно, има какво да научиш от мен.

 

Очакваме скоро новата песен на Татяна. Без значение каква е вече знам поста на Сашо какъв ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно прав си . Ето пак ше те цитирам - без значение е каква ще е песента на боклучката ти . Така или иначе за 15 г. не мръдна от нивото си - хонорара и е докаазателство . Една Теда взема повече от нея , а пее от има няма 5 години ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете имаха уникални песни в началото си, но в последно време Татяна прави по добри и зарибяващи парчета! Незнам дали темата е за подигравки, но смятам, че и двете са добри и стойностни изпълни, със хитове зад гърбът си! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соня няма симпатизанти. Тъпите чалгарчета гласуеат за нея, за да се опитват да те дразнят. Соня си седи у тях депресирана и се чуди как да направи хит, а Татяна в момента е във вихъра си. На соня са и капали лиги като е чула биса за Татянче.

Остави ги злобарчетата тук да си въобразяват, че някой помни тежките балади на Соня и че някой дава пет пари за нея...

 

Деня преди концерта(неделя) Соня Немска е изгубила баща си. На следващия ден излиза пред 10 000 човека и изпява "Неделя идва и минава, а в мен сърцето ми не дава в очите ти да завали и чакам следващите дни, мил си ми ти. В понеделник нямам сили да се сбогувам с тебе мили, но в сряда вече се приготви." Дори се разплака на края на песента. Такъв професионализъм е достоен за уважение, поне в моите очи. Ясно е на всички колко си безскрупулен, но поне не се подигравай с тъгата на хората. Точно в такъв тежък момент съм сигурен, че Соня е стояла да гледа голия задник на "Татянче" и да й капят лигите.

В такива моменти човек осъзнава колко незначителни са тези неща- бисове, пари, участия и т.н. Накрая само стойностните песни остават- песни като В сряда се приготви, Талисман, Някаква утеха, Любовта започва. Като сложим тия песни до "малки кучки имат с теб брутални случки","голямото сърце, не от ляво, долу е","ще направя всичко в леш", мисля че спорът се обезсмисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деня преди концерта(неделя) Соня Немска е изгубила баща си. На следващия ден излиза пред 10 000 човека и изпява "Неделя идва и минава, а в мен сърцето ми не дава в очите ти да завали и чакам следващите дни, мил си ми ти. В понеделник нямам сили да се сбогувам с тебе мили, но в сряда вече се приготви." Дори се разплака на края на песента. Такъв професионализъм е достоен за уважение, поне в моите очи. Ясно е на всички колко си безскрупулен, но поне не се подигравай с тъгата на хората. Точно в такъв тежък момент съм сигурен, че Соня е стояла да гледа голия задник на "Татянче" и да й капят лигите.

В такива моменти човек осъзнава колко незначителни са тези неща- бисове, пари, участия и т.н. Накрая само стойностните песни остават- песни като В сряда се приготви, Талисман, Някаква утеха, Любовта започва. Като сложим тия песни до "малки кучки имат с теб брутални случки","голямото сърце, не от ляво, долу е","ще направя всичко в леш", мисля че спорът се обезсмисля.

Лелее това не го знаех , още повече ми се издигна в очите .

За съжаление публиката на чалгата е от най-долната прослойка и се кефят на циганските вокали в песните на боклучката, и не оценяват стойностните песни . Но Соня имаше своя пик , особено покрай излизането на В сряда се приготви , беше номинирана почти на всякъде , даже и някаква награда и дадоха тогава . Отново нещо , което Татяна няма . Те и за това така злобеят , че оная се кефи на 2 награди за фолклор , а в поп-фолк кариерата си няма едно отличие .

Соня е класа !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе и двете са един и същи дол дренки, Соня уцели хит по-миналата година без да иска, 2015 от лотарията уцелия Татяна, тази сигурно ще е някоя друга от архива на кокошарника.

 

По-добре да си оргазираме томбола с награда коя ще е, вместо да се хабим за глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деня преди концерта(неделя) Соня Немска е изгубила баща си. На следващия ден излиза пред 10 000 човека и изпява "Неделя идва и минава, а в мен сърцето ми не дава в очите ти да завали и чакам следващите дни, мил си ми ти. В понеделник нямам сили да се сбогувам с тебе мили, но в сряда вече се приготви." Дори се разплака на края на песента. Такъв професионализъм е достоен за уважение, поне в моите очи. Ясно е на всички колко си безскрупулен, но поне не се подигравай с тъгата на хората. Точно в такъв тежък момент съм сигурен, че Соня е стояла да гледа голия задник на "Татянче" и да й капят лигите.

В такива моменти човек осъзнава колко незначителни са тези неща- бисове, пари, участия и т.н. Накрая само стойностните песни остават- песни като В сряда се приготви, Талисман, Някаква утеха, Любовта започва. Като сложим тия песни до "малки кучки имат с теб брутални случки","голямото сърце, не от ляво, долу е","ще направя всичко в леш", мисля че спорът се обезсмисля.

 

Ми то е нелепо да сложиш и Кой ще изяде маслинката зелена, от устата ми червена....как е леглото мое питай ти, но от снощи е на трески, чаршафите от нокти разкъсани до шедьоври като Чувствата ни бяха птици в полет, в небе от обич, но жестоко им отряза ти крилиете или пък до Аз съм нежно цвете шарено, с обич гледано, с обич набрано и за обич дар подарено. Нелепи сравнения правиш ми се струва, ама щом се утешаваш - дерзай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз няма да гласувам за никоя, защото и двете ми харесват. И двете имат много хубави песни, клипове. И двете имат песни, които могат да се слушат и днес. И на двете имам любими песни. Тъй, че тази анкета е излишна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...