Jump to content


Online: MC Yankoo feat. Andrea - Zvuk


Mr. Greshen

Препоръчани коментари

Харесва ми песента, въпреки, че "Обади ми се" ще ми остане любима.

Андреа в последно време никога не е изглеждала по-добре, отива и тъмно червило и тъмни дрехи. Някак си е по-готина.

Доволен съм от проекта!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента зарибява още на второто слушане, но не заради Андреа, а заради MC Yankoo. :Vishenka_05: Яка музика е направил. :girl_witch:

Видеото не е кой знае кво, даже е никакво. 1000%20(29).gif Янко е сладур, Андреа нещо с тая прическа и дрехи не ми харесва, ама пък за сметка на тва малко се е разчупила пред камера (най-накрая :D ) и прави готини муцки.

 

Между другото Андреа знае при кого да отиде и да си гарантира задължително въртене по сръбските радиа и телевизии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелеееееееееееее, баси якото! Клипа е много добър, ама много.. Андри трябва да се държи така и в българските си клипове :gun_bandana: :1000 (29):

 

Иначе много шибано пее тя тук, а и като цяло е много излишна в целия проект. :1000 (29): Обаче MC Yankoo е супер и колко секси пее само.. :X

Песента е убийствена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Андреа знае при кого да отиде и да си гарантира задължително въртене по сръбските радиа и телевизии.

 

Той я е потърсил. :)

 

Песента е хубава, но за сега не ми харесва колкото "Обади ми се".

Клипа е много добре заснет, но като цяло нищо ново...Бива.Андреа е супер красива последно време, просто разцепва от всякъде.Доволен съм и очаквам голям хит в Сърбия. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нееее, брутална е бе хораааааааа! :Vishenka_05: На скапаната ми уредба не е кой знае, ама в колата - реже уши!

 

пс; има ли мастер, бе?

 

MC Yankoo е моят мъж. Vishenka_05.gif

Ама моля ти се, ама много ти се моля! gun_bandana.gif

На опашката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нееее, брутална е бе хораааааааа! :Vishenka_05: На скапаната ми уредба не е кой знае, ама в колата - реже уши!

 

пс; има ли мастер, бе?

 

 

Ама моля ти се, ама много ти се моля! gun_bandana.gif

На опашката!

Май това е мастера - http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=88874&hl=
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нееее, брутална е бе хораааааааа! :Vishenka_05: На скапаната ми уредба не е кой знае, ама в колата - реже уши!

 

пс; има ли мастер, бе?

Ама моля ти се, ама много ти се моля! gun_bandana.gif

На опашката!

Ами чакай си реда, де! :gun_bandana: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...