Jump to content


Ellie Goulding - Общи приказки


Препоръчани коментари


Ellie Goulding





Кариера:
  • 2009 Септември: Първият сингъл - „Under the Sheets“.
  • 2009 Октомври: Съвместно турне с Little Boots.
  • 2010: Оглавява класацията на BBC за "Нов звук".
  • 2010: Goulding печели Наградата на критиката на британските музикални награди BRIT, което я прави едва втория изпълнител след Adele, който печели класацията и тази награда в една и съща година.
  • 2010 Март: Албумът "Lights".
  • 2010: След издаването на „Lights“ Goulding изнася редица концерти във Великобритания и Европа, а лятото е на кратко турне в САЩ.
  • 2010 Ноември: „Lights“ е преиздаден под името „Bright Lights“, в който са включени допълнително шест нови песни. Първият сингъл от албума е кавър на песента на Елтън Джон „Your Song“, който е най-големият й успех в Британската класация за сингли изкачвайки се до второ място.
  • 2011: Обявено е, че вместо Jessie J, Ellie Goulding ще "подгрява" Katy Perry.
  • 2012 Октомври: Албумът "Halcyon".
  • 2012 Ноември: "Figure 8" - видео.
  • 2013 Май: Halcyon Days Tour.
  • 2013 Юли: "Burn" - видео. "Burn" е първият сингъл на Goulding станал номер 1 в Британската класация за сингли.
  • 2013 Октомври: "How Long Will I Love You" - видео.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма ненормалница е!

Много я харесвам, супер мацка с брутални песни! :Vishenka_05:

Има специфичен глас и не можеш да я сбъркаш. За първи път видях видеото на "Lights" по City TV миналата година лятото и не ми направи особено впечатление, докато след 2-3 дни не започнах да я чувам в главата си. :1000 (29): Вече като чух "I need your love" и "Burn" веднага разбрах, че тя изпълнява тези песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвам песните и,има страхотни неща и в двата си албума. тя самата също ми е много симпатична. Поздрав с последното парче,няма да е хит като Burn и I need your love но е прекрасно просто

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва как звучи гласът ѝ, с интерес чакам нови неща от нея. Има няколко изпълнения на живо в ютуб, които спуквах от въртене преди време! Страшна е :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ели си е Ели! Лично аз разбрах за нея с малко закъснение.

Първата песен, която й чух бе "Figure 8" и все още ми е сред любимите песни!

Гласът й е специфичен и интересен, песните също. Който спомена, че прави комерс песни е далеч от истината... Има някои комерсиални песни, но повечето й не са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 years later...

2-3 са песните които ми харесват от нея. Love me like u do мисля че никога няма да ми омръзне тази песен, някаква чудна магия носи :Vishenka_05:

Докато Ели в клиповете излежда добре, но на LIVE изпълненията е много притеснена, неадекватна и исплашена. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...