Jump to content


Горещ стол с Snape


Препоръчани коментари

На горещия стол сяда Snape. Въпросите си към него може да задавате до 31.08 21:00h.

Потребителят си запазва правото да не отговори на въпроси, които сметне за ненужни.

Обидите се наказват!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мартии, здравей :Vishenka_05:

 

1. Как се чувстваш на горещия стол? :D

2. А как се чувстваш като потребител на форума? Харесва ли ти?

3. Най-симпатичните ти форумци са ... ?

4. А най-антипатични са ти ... ?

5. Какво искаш от живота?

6. Какво искаш да работиш?

7. Като какъв се виждаш, да речем, след 7-8 години?

8. От какво се плашиш?

9. Вярваш ли в предсказанията на Ванга?

10. Трите думи, които те описват най-добре. / Трите думи, които ме описват най-добре.

 

Това е засега. Чао! :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, още една порция. :1000 (29):

 

1. Колко книги си прочел досега?

2. Имаш ли любимо заглавие?

3. А любим автор?

4. Какво искаш да се промени в България?

5. Ако положението в България се оправи, би ли останал да живееш тук или на всяка цена искаш да живееш в чужбина?

6. Защо си мислиш, че положението в чужбина е по-различно?

7. Кои са хобитата ти?

8. Бил ли си предаван от приятел?

9. Посочи ми три неща, които осмислят живота ти.

10. Влюбвал ли си се?

 

:Vishenka_05: По-късно още :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Любима песен на Райна ?

2.Харесваш ли Емели Санде ?

3.Коелю или Уайлд ?

4.Най-слабата книга дето си чел ?

5.Кога плака за последно ?

6.Summer 2012 or 2013 ?

7.Нещо за мен ;р

8.Преслава или Галена ?

9.Коя беше първата чалга песен дето хареса ?

10.Коя песен не понасяш ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Охоо, Никс :Vishenka_05:

 

1. Как се чувстваш на горещия стол? :D

Много се чудех дали да се запиша, но си казах.. why not?! :D Смисъл, знам, че няма да има голям наплив от въпроси, но все пак, колкото-толкова. Интересно е, нямам търпение да отговарям, ако има въпроси, разбира се. А, и преди да забравя, имам чувството, че - А е във форума и чете!

2. А как се чувстваш като потребител на форума? Харесва ли ти?

Отначало ми беше много странно, когато ми показа форума, но след като свикнах много ми хареса. Мисля, че това е един от най-интересните български форуми, има си своите незаменими потребители :1000 (29): Абе, като цяло - да, много ми харесва.

3. Най-симпатичните ти форумци са ... ?

Ти :Vishenka_05: Dean, Sylar, Mittew, AMAZING, Pierre, freagle, Jorro, Frexius... :1000 (29): има и още сигурно, ама забравям

4. А най-антипатични са ти ... ?

Има си определени потребители, на които постовете ме дразнят, и побеснявам като ги чета, но.. нека сега да не се издаваме :1000 (29):

5. Какво искаш от живота?

Семейство, истински приялите и стабилна работа.. не искам пълно щастие, според мен това е невъзможно.. винаги ще имам някакъв недостатък и нещо, което няма да е наред, но все пак, искам да съм добре. Искам да изживея живота си така, както аз искам, да правя нещата, който обичам и да съм сред хора, които ме оценяват, разбират и подкрепят.

6. Какво искаш да работиш?

При мен това е относително.. Първо исках да стана доктор :1000 (29): но след като разбрах, че химията не ми върви особено се отказах. Минах на мечтата с програмист, но бързо ми мина, не мисля, че това е моята професия.. Сега съм се насочил към български език т.е. към журналистиката. Много бих искал да сбъдна мечтата си, и да работя именно това. Ако отново не размисля, разбира се. :1000 (29):

7. Като какъв се виждаш, да речем, след 7-8 години?

Успял журналист, пишещ статии в София :1000 (29): Все още с верни приятели, и защо не със семейство, време ще ми е :1000 (29):

8. От какво се плашиш?

От хората. Лицемерието им, и как все повече осъзнавам, че са егоистични, казват неща, които не мислят, само защото им звучат добре. В днешно време е почти невъзможно да намериш честен и добър приятел.. Страхувам се и от самотата, мисля, че това е едно от най-лошите неща на този свят. Да няма с кого да споделиш, да се разведриш.. Както и от змии :1000 (29):

9. Вярваш ли в предсказанията на Ванга?

Твърдо да! Вярвам в такива неща, но медиите доста променят нещата, които е казала, така че... не трябва да вярваме на всичко дословно. Но все пак - според мен, тя е била най-добрата ясновидка в България, и винаги ще е.

10. Трите думи, които те описват най-добре. / Трите думи, които ме описват най-добре.

За мен - КРАЙ, добър :\, умен :1000 (29): Теб - директен, интелигентен, прекалено раздаващ се за хората.. знам, че не е една дума, но.. :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

:Vishenka_05:

 

1. Колко книги си прочел досега?

Да ти кажа честно - не знам.. помня, че като малък още си купувах много книги с приказки и се забавлявах доста. После започнах към по-сериозните - книги за Ванга.. След това вече започнах да си "създавам" своя библиотека. Но, ще дам цифра, че да задоволя въпроса ти, нека кажем - 20. :1000 (29):

2. Имаш ли любимо заглавие?

Гробище за домашни любимци, Стивън Кинг - безспорен фаворит ми е

3. А любим автор?

Стивън Кинг, естествено

4. Какво искаш да се промени в България?

Искам да започне да прогресира, а не да деградира. Образованието е зле, направо не мога да си представя как ще се справя след колежа.. Нямам представа как ще си намеря работа тук, в която ще получавам достатъчна за мен заплата. А нямам голямо желание да емигрирам. Нека се засили поне образованието, че да има бъдеще за нас (младите), все пак от нас зависи каква ще бъде съдбата на държавата.

5. Ако положението в България се оправи, би ли останал да живееш тук или на всяка цена искаш да живееш в чужбина?

Разбира се, че да. Аз искам да си остана тук, нямам желание да живея в друга държава. Но ми звучи някак невъзможно нещата тук да се оправят, така че май няма да имам друг избор..

6. Защо си мислиш, че положението в чужбина е по-различно?

От управлението, мисля. Там и хората са по-различни, по-спокойни, възпитани. Тук преобладава глупостта :1000 (29):

7. Кои са хобитата ти?

Обичам да чета, да се ровя из интернет или да излизам с приятели. Аа.. и да спя :1000 (29):

8. Бил ли си предаван от приятел?

Преди 1 година си мислих, че е невъзможно да бъда преданен, мислех, че това на мен не може да ми се случи.. но живота ми показа, че греша. Доказа ми какви са хората всъщност, и че не трябва да се доверяваме толкова лесно. Това е един много труден период за всеки човек, да бъде предаден от човек, на който е споделял всичко и е очаквал подкрепа. Но все пак.. от тази случка научих много неща, взех си поука, а когато една болка е градивна - тя не е болка.

9. Посочи ми три неща, които осмислят живота ти.

Семейство, приятели и образование, защото то е бъдещето ми.

10. Влюбвал ли си се?

Това е твърде силно, така че - не. Имал съм някакви увлечения, но до там. Рано ми е да се влюбвам :1000 (29): Шегувам се, за любовта няма граници, няма значение на колко години си, то просто се случва. :)

 

Благодаря ти много за интересните въпроси! Очаквам следващите с нетърпение :1000 (29): :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесаха отговорите ти. Определено си много интелигентен човек. Радвам се, че те познавам от 4 години. :Vishenka_05:

 

За емигрирането и чужбина - на почивка като бях, този месец, се запознах с един англичанин, много добър човек. Той е от Лондон и от 10 години живее в България. Каза ми, че смело може да заяви, че тук в България хората са много по-добри, по-интересни, по-големи купонджии ... абе, доста интересни неща каза за българите. Разбира се, аз се опитах да го оборя в твърденията му, че българите са по-приятни и възпитани хора, като му споделих, че тук преобладава простотията и възпитаните хора са рядкост. Но човекът си беше категоричен, че не иска да живее в друга държава, освен в България.

 

Та въпросите ми:

 

1. Какво мислиш за ромите? Трябва ли да бъдат изселени от България?

2. Ти самият расист ли си?

3. Как си обясняваш расизма, който проявяват нашите сънародници? Уместен ли е?

4. Според теб трябва ли да има расизъм, с оглед на това, че, както има крадливи роми и турци, така има и крадливи българи?

5. Ако можеше да промениш две неща в България и управлението ѝ, кои щяха да са те?

6. Какво мислиш за нашия Хайлайф?

7. Имаме ли звезди?

8. Можем ли да пробием навън с нашата музика, а и с нашите изпълнители?

9. Смяташ ли, че човек може да постигне всичко, стига да има голямото желание и... нахалство? :1000 (29):

10. Мислиш ли, че хората трябва да спрат да бъдат такива консерви и да бъдат по-толерантни към роми, турци, гейове, лесбийки и т.н.? Ти самият толерантен ли си? Разграничаваш ли хората?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Привет :)

 

1.Любима песен на Райна ?

"Виновен", страхотна е.. много ми харесва и текста и музиката.. трябваше да стане мегахит!! Поредната неоценена :(

2.Харесваш ли Емели Санде ?

Да, много. Има много хубави балади, приятна е за слушане и отпускаща.. "Kind of love" е велика!!

3.Коелю или Уайлд ?

Не съм чел Коелю, но и него съм набелязал :1000 (29): Така че, между двамата избирам Уайлд, останах силно впечатлен след като прочетох "Портрета на Дориан Грей", толкова силни разсъждения има в тази книга, определено намериш любимият си цитат там :)

4.Най-слабата книга дето си чел ?

Кери - завладяваща, но кратка история.. личи си, че това е първото произведение на Кинг, много е бил несигурен и като цяло не ме зариби както трябва.

5.Кога плака за последно ?

Когато гледах финала на Хари Потър :1000 (29): :1000 (29): Това със спомена на Снейп ме сломи, а аз си плача на филми по принцип, нямаше как да пропусна шедьовър като този!

6.Summer 2012 or 2013 ?

2012 ми беше много по-забавно, но пък това лято научих много неща за живота като цяло, истина е, че болката прави човек по-силен.. За въпроса - 2013 :)

7.Нещо за мен ;р

Много интересен и забавен човек. Винаги ми е било интересно да чета мненията ти. Много ми беше забавно миналото лято с всичките общи чатове, които правихме, а и като си пишехме отделно. Много приятен човек си, ти въведе скандализирането и много думи в моя речник, които ежедневно използвам :1000 (29): Жалко, че не сме като миналата година, но нещата се променят :)

8.Преслава или Галена ?

Винаги съм бил Преслинце, но нещо ме разочарова последната 1 година.. Галена я мачка откъм качество на проектите отвсякъде, но все пак.. Преслава.

9.Коя беше първата чалга песен дето хареса ?

Мисля, че "Залеза и зората", не си спомням много добре.. но знам, че беше нещо на Камелия, после минах на Анелия, Ивана и оттам Преслава :)

10.Коя песен не понасяш ?

Чалга ли, или като цяло? От чалгата - "Най-добрата фирма" :1000 (29): А, като цяло - "Gangnam style"

 

Благодаря ти за въпросите :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Благодаря ти много! :Vishenka_05: Аз също мога да кажа, че много се радвам, че те познавам, въпреки, че началото на нашето приятелство започна със скандал, впоследствие разбрах, че си един уникален човек, много умен и забавен.. Умирали сме си от смях, сега като се сетя. Всеки, които те познава, трябва да се радва заради този факт :)

 

1. Какво мислиш за ромите? Трябва ли да бъдат изселени от България?

Нямам нищо против тях, но не може да са пръснати из цяла България и да се размножават безконтролно. Повечето роми са крайно невъзпитани крадат, просят и още какво ли не.. А вместо това могат да си намерят работа, а не да избират "лесния път" - милостинята на хората. Те определено повличат държавата ни надолу, но все пак къде другаде да идат? Според мен нека им се даде една територия, извън България и да правят каквото си искат с нея - нека си се размножават, нека си живеят без образование и в мръсотия.. но това няма как да стане, те винаги ще останат тук. Ще продължават да се гаврят с историята ни, и да представят страната ни по страхотен начин пред чужденците, защото тези снимки масово се разпространяват из интернет.

2. Ти самият расист ли си?

Не, не съм. Според мен няма значение от това какъв ще си по националност. Стига човек да се държи добре с мен, независимо какъв е - ще отвърна със същото.

3. Как си обясняваш расизма, който проявяват нашите сънародници? Уместен ли е?

След като видиш как някой се подиграва с историята ти, цялата мизерия, това бездействие, което проявяват повечето роми е съвсем нормално да започнеш да обвиняваш всички.. Но това е грешка, винаги ще има и такива, които искат да прогресират по някакъв начин, които се опитват да постигнат нещо в живота. Такива, каквито се трудят и живеят наравно с останалите хора. Дали е уместен, не е, но.. както казах, представителите след като са развалини, всички се водят за такива. :)

4. Според теб трябва ли да има расизъм, с оглед на това, че, както има крадливи роми и турци, така има и крадливи българи?

Има българи, които са по-долни от ромите, но все пак нали са БЪЛГАРИ, те не биват така подценявани от постъпките си, като един ром. Това е много неправилно, но.. така е устроен света, за съжаление. И промяната не вярвам да настъпи някога.

5. Ако можеше да промениш две неща в България и управлението ѝ, кои щяха да са те?

Както вече казах - образованието и повече възможности за работа. Нека всичко се подсили, нека станем една добре управлявана и развита държава с която да се гордеем.

6. Какво мислиш за нашия Хайлайф?

Под всякаква критика. Хора, които са получили славата без особени усилия и не могат да я оценят както трябва. Хора, мислещи се за мегазвезди, за които няма никакви правила. Държанието на повечето е под всякаква критика, ужасно е просто.. без думи съм.

7. Имаме ли звезди?

Как, бе, как да нямаме?! Ти много добре знаеш на кой позлатяват след всяка стъпка :roll1: Имаме звезди, да, но не такива, с които да се гордеем.. Пример - Азис прослави България до известна степен, но как?! С видеоклипа си - "Мразиш", станахме за смях в останалите държави, а това е само една безплатна за него реклама. Докато държавата ни бива подигравана, той печели още повече пари от това и въобще не го вълнува.. Да, това са българските звезди.

8. Можем ли да пробием навън с нашата музика, а и с нашите изпълнители?

Да, но е невъзможно да бъдем забелязани. Поп-фолка върви все по-зле, или поне по-голямата част, правят се все повече комерсиални парчета, и нищо, което да остане във времето. Бг рапа се развива все повече, което е страхотно. Като цяло правим доста добра музика, според мен, но няма как да се забележи в световен мащаб.

9. Смяташ ли, че човек може да постигне всичко, стига да има голямото желание и... нахалство? :1000 (29):

Нахалните хора печелят! Това е неоспорим факт, винаги хората, които не играят по правила постигат всичко, докато някои се трудят като луди и накрая нищо - това е поредната несправедливост. Ако не си нахален и нагъл ще бъдеш смачкан, никой в днешно време не е честен, и никой не получава заслуженото.

10. Мислиш ли, че хората трябва да спрат да бъдат такива консерви и да бъдат по-толерантни към роми, турци, гейове, лесбийки и т.н.? Ти самият толерантен ли си? Разграничаваш ли хората?

Определено! Не знам какво е отношението на хората към тези с различна сексуална ориентация в чуждите страни, но в България е нещо страшно. Всички са хомофоби. Изкарват тези хора едва ли не като болни :helpsmilie: И тогава как човек може да признае такова нещо?! Как да живееш спокойно като, всички ще те имат като нещо, което трябва да се поправи едва ли не.. Надявам се това с времето да се промени, но към днешна дата нещата са страшни, както казах :helpsmilie: Иначе, да, аз съм толерантен към и не различавам такива хора. Според мен това какъв си по националност и сексуалната ориентация нямат нищо общо с това какъв човек си всъщност. Иска ми се повече хора да мислят като мен, но уви... :)

 

Благодаря за въпросите :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей!

 

1. На колко си години?

2. Най-срамната ти случка?

3. Най-екстремното ти преживяване?

4. Какво мислиш за Татяна?

5. Любима нейна песен?

6. Имаш ли любими народни песни и кои са те?

7. Какво мислиш за мен?

8. Вярваш ли в Бог?

9. Нещото с което се гордееш най-много е?

10. Какво е семейството за теб?

 

Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей! Много се радвам, че си се записал да участваш. Смятам, че си много интересно и интелигентно момче, отговорите, които си дал до момента са изчерпателни и доста ясни. Допада ми начинът ти на мислене, изказването. То хич не е случайно, де.

Радвам се, че си ме споменал като един от потребителите, на които симпатизираш. Ти също си в групата ми с фаворити във форума.

 

1.Първото впечатление, което ми направи беше много добро.Казах ти, че съм те запомнил с книгите, които четеш.Интересно ми е, докато четеш книга, представяш ли си себе си в ролята на главния герой?

2.Имаш ли любим персонаж/герой от книга или филм, чиято история искаш да преживееш и ти?

3.Кое може да те нарани най-силно и как се справяш с трудните ситуации?

4.Интересуваш ли се от мнението на околните и би ли позволил чуждото мнение да те отклони от пътя ти? (Тоест някой да не харесва това, което ти правиш, и да се промениш, за да се харесаш.)

5.Заинтригува ме за книгите на Ванга. С какви впечатления си останал от тази велика жена и не се ли плашиш от предсказанията и?

6.Какво е мнението ти за астрологията,нумерологията (не знам дали така се пише, мисля, че така съм го срещал) и всички аналогични на тях науки?

7.Осъществяваш ли лесно целите си, или не обичаш лесните победи?

8.Кои черти най-много харесваш в себе си и какво искаш да промениш?

9.Има ли такъв момент от живота ти, който искаш да изтриеш, никога да не се е случвал?

10.А има ли такъв, който искаш да преживяваш отново и отново?

 

Благодаря ти предварително за отговорите! Лека вечер ти желая и много успехи и късмет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер! :)

 

1. Какъв искаше да бъдеш,когато беше малък? (професия)

2. Кой ти е най-близкият човек в живота?

3. Как се виждаш след 10 години?

4. Напивал ли си се до такава степен,че да имаш бели петна в паметта на сутринта?

5. Какво мислиш за това,че се дават условни присъди на хората,които взимат живота на други хора при пътнотранспортни произшествия?

6. Кой ти е фаворитът от филмите за Хари Потър?

7. Има ли персонаж от поредицата,която те описва най-много може би?

8. Почна ли да четеш книгите?

9. Ако учеше в Хогуортс,кой щеше да е любимия предмет в училище? :1000 (29):

10. Можеш ли да изброиш три качества,които обезателно трябва да промениш в характера си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Привет! :)

 

1. На колко си години?

В януари ще ставам на 17

2. Най-срамната ти случка?

Аз доста често се излагам :1000 (29): Но като за пример мога да дам - падане на публично място, или изръсване на някаква простотия. :1000 (29):

3. Най-екстремното ти преживяване?

Не съм много по екстремните преживявания, но да кажем висока скорост.

4. Какво мислиш за Татяна?

Има потенциал, кефи ме "Ladies Night", както и новата, дано се развие и стане една от актуалните певици. :)

5. Любима нейна песен?

Както казах - "Ladies Night"

6. Имаш ли любими народни песни и кои са те?

Не, това е единствения стил музика, който не ми харесва. :1000 (29):

7. Какво мислиш за мен?

Добър, интелигентен човек, не те познавам, но изглеждаш свестен човек. :)

8. Вярваш ли в Бог?

Вярващ съм, да.

9. Нещото с което се гордееш най-много е?

Това, че се промених към по-добро, това, че се уча от грешките си и си взимам поука. И това, че се образовам, като давам всички си стипендии и спестявания за книги. :)

10. Какво е семейството за теб?

Нещо без което не мога да представя живота си. Не им го показвам често, но наистина много ги ценя и обичам. Винаги са ме подкрепяли и са били до мен, но аз съм такъв, че не споделям много с тях..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти Мартине, знаеш колко те уважавам, няма как да пропусна възможността да ти задам някои въпроси.

 

1.Вярваш ли в магията?

2.Има ли нещо, което би те накарало да прибегнеш до такава?

3.Коя е любимата ти песен на Андреа?

4.Има ли истински приятели или са само временно?

5.Според теб интернет приятелството, истинско ли е?

6.Харесваш ли се?

7.Прочете ли Хари Потър?

8.Какво мислиш да правиш когато станеш голям?

9.Имал ли си връзка досега, колко продължи тя?

10.Кой е най-големият ти страх?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Здравей, искрено ти благодаря за страхотните думи! :) Те наистина означават много за мен. Разбира се, че ще те спомена, ти си един отличаващ се потребител, който се среща много рядко. Радвам се, че мислиш същото и за мен.

 

1.Първото впечатление, което ми направи беше много добро.Казах ти, че съм те запомнил с книгите, които четеш.Интересно ми е, докато четеш книга, представяш ли си себе си в ролята на главния герой?

Винаги когато чета имам чувството, че попадам в един съвсем друг свят. Света на персонажите в книгата. Когато чета, аз се откъсвам от реалността, което е нещо страхотно, а и в същото време се образовам. Сякаш започвам да мисля като главния герой, но не.. не представям себе си в него. Винаги го гледам отстрани, но заедно с него изпитвам същите чувства, емоционален съм, което може да е и хубаво, тъй като приемам нещата много по-вътрешно, а когато си завладян от история на дадена книга, чувството е неповторимо.

2.Имаш ли любим персонаж/герой от книга или филм, чиято история искаш да преживееш и ти?

Интересно е, че който и филм да гледам, или която и книга да прочета до известна степен искам и аз да преживея същото, искам и аз такова приключение, каквото описват в книгите. Трудно ми е да дам за пример един герой, но все пак ще посоча Хари Потър, винаги съм бил привлечен от "другия свят", света на паранормалното, това винаги са ми е било страшно интересно, и бих искал и аз такива приключения като на Хари и неговите приятели.

3.Кое може да те нарани най-силно и как се справяш с трудните ситуации?

Най-много ме наранява предателството от човек, който си надхвърлял в ума си. От който си очаквал винаги да те подкрепя, и че винаги можеш да му споделиш всичко.. Човек с който искаш да имате много общи спомени, с други думи - истински приятел. Когато ме предаде такъв човек, за който съм бил да дам всичко... това е най-голямата болка според мен, от това човек се променя страшно много, започва дори да се страхува от самия себе си, и.. започва да губи самоличността си. Но по едно време осъзнаваш, че всичко това трябва да спре, време е да продължиш, независимо колко ти е трудно, и какво ти коства това. Спомените са нещото, което те влече назад, и те боли страшно много от тях, но... трябва. Справям се с трудните ситуации по следния начин - винаги първо с музика, тя винаги ме е успокоявала, излизам с приятели, гледам филм, чета книга, но когато всичко това не помогне.. започнах да се интересувам от позитивното мислене, мантрирах си ежедневно неща към които се стремя, позитивни неща, точно това ми помогна да се съвзема, и да продължа напред. :)

4.Интересуваш ли се от мнението на околните и би ли позволил чуждото мнение да те отклони от пътя ти? (Тоест някой да не харесва това, което ти правиш, и да се промениш, за да се харесаш.)

Мисля, че всеки човек малко или много се интересува от мнението на околните. Все пак - хора сме, не може да живеем като диваци, и да правим всичко по своя глава. Интересувам се, да, но в рамките на допустимото, НЕ бих спрял да справя нещо, което харесвам, само защото то не бива одобрявано от останалите. Това за мен не е живот, все пак е казано - "Ако живееш за мнението на другите, ти всъщност си мъртъв." Трябва да се вслушваме в съветите на околните, те може понякога и да ни бъдат в полза, но никога да не се променяме, за да се харесаме на някого, това е абсурдно според мен. Бъди себе си, прави нещата който на теб ти харесват, и правилните хора ще се появят.

5.Заинтригува ме за книгите на Ванга. С какви впечатления си останал от тази велика жена и не се ли плашиш от предсказанията и?

От една от книгите научих историята ѝ, с това започнах да я приемам по по-различен начин. Според мен тя е един от най-големите феномени на България, и с който, ние трябва да се гордеем. Помогнала е на стотици хора, предсказала е не по-малко събития. Това може да се нарече, че е една велика жена, която през живота си помогна на страшно много хора. Предсказанията ѝ ме ме плашат, да, или поне някои от тях, но както казах медиите, си ги редактират тук-там, за да има повече интерес, което е страшно позорно. Не трябва да се променят думите на една толкова силна и велика личност.. Спомням си, че беше казала "Астронавтите не казаха на хората и 1% от това, което видяха на луната", това ми стана страшно интересно.. Кара те да се замислиш колко мистерии всъщност има по света, не знам дали тя е била запозната с тях, но определено за мен, тя е най-големият феномен раждал се някога.

6.Какво е мнението ти за астрологията,нумерологията (не знам дали така се пише, мисля, че така съм го срещал) и всички аналогични на тях науки.

Още от древността някои народи по звездите са се ориентирали за какво ли не, знаели са толкова много неща, само от тяхната подредба. Мисля, че всичко това е нещо наистина достоверно, но не всеки може да разчете знаците правилно. А както вече няколко пъти казах - няма кой да ни опази от медиите и техните спекулации. Астрологията и номерологията определено показват много, но там е работата, че.. не всеки може да разчете какво точно казват и добавят много измислици от себе си и става някаква обърквация.

7.Осъществяваш ли лесно целите си, или не обичаш лесните победи?

Мисля, че когато получиш нещо без борба не го оценяваш както трябва. Когато нещо ти дойде наготово, без никакви усилия не ти е от особено значение. А, друго е когато след много труд, след много усилия най-накрая получиш това, за което си се борил толкова дълго време. Но пък както е казано - "Когато получиш нещо така желано, ти всъщност го губиш.." А за това дали лесно осъществявам целите си - относително е, зависи от това, което съм си наумил, но както казах лесните неща не биват така оценявани, както трудно достъпните.

8.Кои черти най-много харесваш в себе си и какво искаш да промениш?

Харесвам това, че съм верен, това, че съм човек на който можеш да се довериш. Лесно мога да предразположа хората да ми споделят, и съответно се опитвам да им помогна по някакъв начин. Харесва ми това, че винаги се опитвам да постигна максималното във всяко едно отношение, никога не ме е задоволявало посредственото. И това, че съм различен от повечето хора, които ме обкръжават, в смисъл, че мисля различно от тях, и виждам нещата по един по-различен начин. А за промяна - искам да не се раздавам чак толкова много за хората и да не се привързвам толкова много и бързо..

9.Има ли такъв момент от живота ти, който искаш да изтриеш, никога да не се е случвал?

Не, всеки един труден момент от живота ми ме е променил към по-добро, ако можех да върна времето бих постъпил по същия начин, защото когато сравня тогавашното ми мислене със сегашното.. виждам огромни разлики. За да ми се случи нещо, за да мина през нещо трудно - значи има защо, а и мисля, че заслужавам един добър живот, а няма как да го имам без да премина през няколко изпитания. :)

10.А има ли такъв, който искаш да преживяваш отново и отново?

Разбира се, и то не е един и два :D Винаги като си спомня за определена случка, през която съм се чувствал истински добре бих дал всичко да я преживя отново, хубаво е да се замисляме за миналото, но не трябва да прекаляваме. Нека се концентрираме върху настоящето, и да направим нови такива моменти. :)

 

Много ти благодаря за интересните въпроси, с радост отговорих на тях. :))

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Здравей! :)

 

1. Какъв искаше да бъдеш,когато беше малък? (професия)

Първата ми мечтана професия беше космонавт :1000 (29): после започнах да мисля малко по-реално и така се породи следващата - лекар.

2. Кой ти е най-близкият човек в живота?

Имам една приятелка, с която се познаваме от деца, израснали сме заедно, минали сме през какво ли не, а това много ни сближи, бих дал всичко за нея, както и тя за мен. Много се радвам, че имам такъв човек в живота си, прави го по-щастлив и лесен. :)

3. Как се виждаш след 10 години?

Както вече казах - успял журналист, пишещ статии в София.. но може да се наложи да емигрирам, за което нямам особено желание, но.. тук няма бъдеще, за съжаление. Но все пак нищо не се знае, дори не е сигурно какво ще стане утре, така че.. не мога да казвам дали ще съм си в България, или в чужбина, първо да завърша образованието си, после живи и здрави ще видим къде ще работя. :)

4. Напивал ли си се до такава степен,че да имаш бели петна в паметта на сутринта?

Да, на тази Нова година се събрахме у един приятел и се изложих яко като се напих само аз :1000 (29): :1000 (29): Интересно ми беше на другия ден да ми разказват какви съм ги вършил, и срамно, разбира се. :1000 (29):

5. Какво мислиш за това,че се дават условни присъди на хората,които взимат живота на други хора при пътнотранспортни произшествия?

Ако е станало случайно - защо не. Но при положение, че шофьора е бил пиян, това е поредната несправедливост и още едно доказателство какво могат да постигнат парите. Всеки шофьор според мен трябва да се съобразява с алкохола, защото едно нещо когато не ти се е случвало, ти изглежда.. как да го кажа.. не възможно, но такива неща се случват, и няма нищо лошо в това да се съобразяваме, и да имаме граници с алкохола поне когато ще шофираме, защото заради нашето безобразие, загиват невинни хора.

6. Кой ти е фаворитът от филмите за Хари Потър?

Определено "Нечистокръвния принц", тази част ме впечатли най-много, и може да се нарече, че ми е любима. Но като се замисля, не смятам, че Хари Потър има слаба част като цяло, всяка една разказва невероятна история и е уникална сама по себе си.

7. Има ли персонаж от поредицата,която те описва най-много може би?

Няма персонаж, който да ме описва изцяло, разбира се. У всеки виждам качества, които притежавам, или бих искал да притежавам. Но, може да се каже, че приличам на Рон :1000 (29): смисъл, мога да се задоволя с това, което ми е дадено, това, което ми е позволено.. както и верен приятел, разбира се :)

8. Почна ли да четеш книгите?

Да, първа част ми пристигна миналата сряда, и вече повече от половината я няма, останах силно впечатлен :Vishenka_05:

9. Ако учеше в Хогуортс,кой щеше да е любимия предмет в училище? :1000 (29):

Летенето с метли, много бих искал да играя Куидич, хаха :1000 (29): Както и защита срещу черните изкуства.

10. Можеш ли да изброиш три качества,които обезателно трябва да промениш в характера си?

Да не съм чак толкова дребнав, правя проблем от най-малкото нещо. По-малко чувствителен, в повечето случай това е с моя вреда. И малко повече да мисля за себе си, а не да давам всичко за хората, без да се замислям какво ще ми е на мен.

 

Благодаря ти много за въпросите, бяха много интересни! :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Охоо :Vishenka_05: :Vishenka_05: Знаеш, че чувствата са взаимни, и когато Ти-знаеш-какво приключи ще станем редовни в писането :Vishenka_05:

 

1.Вярваш ли в магията?

Категорично, да! Тя определено съществува, според мен има един съвсем друг свят, за който дори ние не подозираме. След време започваме отново заедно да четем Ти-знаеш какво ;) Ще скандализираме!

2.Има ли нещо, което би те накарало да прибегнеш до такава?

Има, да.. но не бих. Имам твърде голям страх от Бог, и с това аз променям написаното от Него, а така той ще се откаже от мен. Но и както казах, за да минавам през трудности, значи има защо, значи трябва да науча нещо, и го използвам за в бъдеще. А, и щастието не може да дойде наготово, първо трябва да минеш през "Ада".

3.Коя е любимата ти песен на Андреа?

Имам много нейни любими, но ако трябва да посоча една, то тя ще е "Докрай", зариби ме веднага, а и имам доста добри спомени на нея. :Vishenka_05:

4.Има ли истински приятели или са само временно?

Вече и аз не знам какво да мисля. Мисля, че съм твърде млад, за да отговоря на този въпрос. Бил съм разочарован от такива.. "истински приятели", но има и такива, които не се отказват от мен. Ще видим какво ще става нататък, не знам как да ти отговоря, дали това е временно, или за цял живот.

5.Според теб интернет приятелството, истинско ли е?

Да, защо не. Стига да намериш хора с които си пасваш, общи интереси и т.н., печелите си доверие, започвате да си споделяте и ставате все по-близки, а и после това виртуално приятелство може да се превърне в истинско! :)

6.Харесваш ли се?

Не :helpsmilie: Страшно комплексиран съм, за съжаление, но от тази година усещам, че нещата лек по-лек се оправят.. Трябва да започна да се обичам и уважавам повече, определено! Това може би ми е един от най-големите проблеми. Дори като някой ми направи комплимент се чувствам неловко, и не мога да му повярвам, мисля си, че се шегува. :helpsmilie:

7.Прочете ли Хари Потър?

Много малко остана, силно съм впечатлен.. не усещам кога вървят страниците! :Vishenka_05:

8.Какво мислиш да правиш когато станеш голям?

Нали ще ставаме колеги, бе?! :1000 (29): Живи и здрави - искам да се занимавам с журналистика :)

9.Имал ли си връзка досега, колко продължи тя?

Имал съм, но такава сериозна не :1000 (29): Мисля, че имам страх от обвързване :helpsmilie:

10.Кой е най-големият ти страх?

Както споменах по-горе - Лицемерието на хората, изобщо отношението на тях.. както и самотата, няма по-лошо нещо на света според мен. А, и за малко да забравя, целият род на майка ми ги е страх от змии, та и аз съм прихванал, ужасявам се от тях, може би това е най-големият ми страх :1000 (29):

 

Страшно много ти благодаря за интересните въпроси!! :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бавно ги четеш,разочарован съм!

 

Къде съм свикнал аз на толкова много въпроси :helpsmilie: Извинявам се :1000 (29):

 

Иначе - Честит Рожден Ден! Жив и здрав :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти :girl_witch:

 

1. Пробвал ли си някога да направиш някаква магия?

2. Гледали ли са ти нещо? А ти можеш ли да гледаш на карти, кафе, боб и т.н.?

3. Кога и по какъв начин разбра за съществуването на Кинг и реши да се запознаеш с творчеството му?

4. А българския му фен форум посещаваш ли го?

5. Любима напитка?

6. Какво е мнението ти за пластичната хирургия и хората, които прибягват до такива неща?

7. Любим цитат от книга?

8. Коя ти е любимата песен на Гага и защо? А клип?

9. В крайна сметка коя ти е любимата чалгарка, защото не съм особено сигурен, нещо като Преслава или Галоша ми се върти ;д

10. Коя ти е любимата песен за всички времена (от всички жанрове)?

 

 

Благодаря ти предварително за отговорите, ти си един от най-свестните тук, продължавай да четеш Кинг и да слушаш Гага и бъди скандален, защото нали знаеш, ако не ...., значи си никой!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Здравей, първо искам да ти кажа колко много се радвам, че ти ми задаваш въпроси, защото ти си един от малкото тук, на който с голям интерес следя постовете. Ти си много умен, интелигентен и добър човек. Както и скандален, разбира се, накъде сме без нея?! :Vishenka_05:

 

1. Пробвал ли си някога да направиш някаква магия?

Изненадващо, но да - пробвал съм. :1000 (29): Според мен всеки е имал моменти в които се е мислил за вещица, и се е филмирал с магии. Аз като малък много харесвах да се преструвам, че правя отвари, разни магии и т.н. :1000 (29): Абе, влекат си ме такива неща, може маг да излезе от мене, хаха.

2. Гледали ли са ти нещо? А ти можеш ли да гледаш на карти, кафе, боб и т.н.?

Не са, все още. Обаче имам много голямо желание да ида на ясновидка, но такава, която наистина има развито трето око, а не някаква шарлатанка. Искам да разбера повече за бъдещето си, също имам и някои въпроси, на които искам да получа отговор.

3. Кога и по какъв начин разбра за съществуването на Кинг и реши да се запознаеш с творчеството му?

За Краля Стивън разбрах от този форум, може да съм го чувал и преди, но не ми е правило голямо впечатление. Та разбрах за него от тук, или по-точно от теб, видях, че пишеш често за него, потърсих му цитати от книги. След това се свързах с теб, ти ме насочи към Гробището, а и в последствие това стана любимата ми книга, и съответно автор.. за което много ти благодаря! :) След тази книга проявих голям интерес към творчеството му, търсих все повече негови произведения, купих си доста от тях и съм супер доволен!

4. А българския му фен форум посещаваш ли го?

Често да ти кажа, дори не знаех, че съществува такъв форум :helpsmilie: Ще ти бъда много благодарен, ако ми изпратиш линк към него. Много бих искал да видя как го приемат другите българи, а и може да преоткрия някое произведение, както и да науча повече информация за него. :)

5. Любима напитка?

Кока кола, преди пиех непрестанно.. но тя ми действа като наркотик, след като пия ставам.. странен да го наречем.. всички задръжки в мен изчезват :1000 (29): Но от няколко месеца я спрях, по-добре да не пия газирано.

6. Какво е мнението ти за пластичната хирургия и хората, които прибягват до такива неща?

Аз съм за пластичната хирургия, стига човек да има нужните средства, защо не? Ако това ще му помогне да се чувства по-добре и да бъде по-уверен в себе си, нека го направи.. Все пак винаги ще има нещо, което не харесваме в себе си, някои се примиряват с това и си живеят комплексирани, а други прибягват към хирургията.

7. Любим цитат от книга?

Охоо, те са доста, но ще дам само няколко, така за пример :1000 (29):

- Всички ние дължим една смърт и излкючения няма, зная това, но понякога, о, Господи, Зеленият път е толкова дълъг.

- Най-важните неща се изричат винаги най-трудно. Това са нещата, от които се срамуваш, понеже другите ги смаляват... те свиват нещата, изглеждали безгранични, докато са били в главата ти, до съвсем тривиални размери, когато се изрекат. Но не е само това, нали? Най-важните неща се намират съвсем близо до истинската ти същност, която не обичаш да показваш на другите - като съкровище, което враговете ти с радост биха ограбили. И може да се случи така, че да разкриеш душата си, което съвсем не е лесно, само за да те изгледат особено, без изобщо да разберат какво си казал или защо си помислил казаното за така важно, че едва не си се разплакал, докато си споделял своята тайна. Струва ми се, че това е най-лошото - когато тайната остава заключена в теб не поради липса на разказвач, а поради липса на слушател, който да те разбере.

- Сега трябваше да се върне към собствената си личност, а това беше трудно — от година на година ставаше все по-трудно. Лесно е да бъдеш храбър, когато си в чужда кожа.

От Дориан Грей също имам много любими, но ще посоча само тези, че ще станат много.

8. Коя ти е любимата песен на Гага и защо? А клип?

Песен - "Judas", това е пример за една страхотна песен, музиката е жестока, стана ми любима веднага и продължавам да си я слушам ежедневно.. доста различна е от останалите песни, има смисъл в нея, не знам какво повече да кажа, все пак става дума за професионалист като Гага. Заслужаваше да стане още по-голям хит! А, за клип.. всички неини са ми любими, защото обичам нещата със смисъл, а тя във всички свои проекти влага такъв. Но все пак ще посоча "You and I", този клип ме шашна страшно много, визиите са изпипани, има си своя история.. велик е! Много харесвам също - "Telephone", "Judas" и "Applause".

9. В крайна сметка коя ти е любимата чалгарка, защото не съм особено сигурен, нещо като Преслава или Галоша ми се върти ;д

В правилна насока си. :1000 (29): Още от.. не знам коя година станах фен на Преслава, завладя ме със своите мегахитове, кефеше ме като я гледах по интервюта, колко беше естествена и забавна. Но в последните 2 години не мога да кажа същото. Промени се много, и не само, че отслабна драстично, но и качеството на песните ѝ падна рязко.. Издава по един сезонен комерс, и нищо качествено, което да остане във времето като "Лъжа е", например. Но все пак си оставам нейн фен, нищо, че всички я мачкат отвсякъде и беше детронирана отдавна.

10. Коя ти е любимата песен за всички времена (от всички жанрове)?

Винаги това ми е бил труден въпрос, защото не мога да посоча само една песен, тъй като имам много любими :1000 (29): Но да кажем, че "Judas" на Кралицата, както казах тази песен е идела за мен. Обожавам я. :)

 

Благодаря ти за интересните въпроси, беше удоволствие за мен да ти отговоря! :1000 (19):

 

- А

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей :)

 

1. От кой град си?

2. Какво ти харесва в него?

3. Би ли живял далеч от родителите си, а искаш ли го?

4. Отстъпчив ли си или си лидер в отношенията си с другите?

5. Каква е най-голямата грешка, която си направил до момента в живота си?

6. Пренебрегвал ли си собственото си щастие заради щастието на някого?

7. А какво е най-голямото нещо, което си направил за друг?

8. Общуването с много хора наведнъж уморява ли те?

9. Ако случайно имаш много лични проблеми, ангажираш ли се с други неща /като излизане с приятели и пр./, за да ги забравиш?

10. Опиши най-големите ти качества и се обоснови защо са такива според теб и защо смяташ, че ги притежаваш? :)

 

Благодаря за отговорите :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Привет, първо искам да кажа, че много ти благодаря и много се радвам, че човек като теб ми задава въпроси. Човек с професионално мнение и с професия, която аз много обичам. :)

 

1. От кой град си?

От Пловдив съм.

2. Какво ти харесва в него?

Харесва ми това, че е по-спокоен от останалите градове. Някак по-тих и по-малко натоварен е. Аз съм човек, който обича спокойствието и домашния уют. Не обичам много шумните места като дискотеки, разни клубове и така нататък. Точно заради това много обичам този град, и мисля, че е идеален за мен, поне за сега.

3. Би ли живял далеч от родителите си, а искаш ли го?

До голяма степен съм свикнал с тях. Дори като ходим на екскурзии с класа идва един момент в който изпитвам носталгия, липсват ми много. Силно привързан съм към тях, но това трябва да си го наложа да го отвикна. Трябва да стана по-самостоятелен, да започна да се грижа сам за себе си. По-добре от сега, защото в по-късен етап от възрастта ми би ми било много по-трудно. Иначе от части не искам да ги напускам, но осъзнавам, че не мога цял живот да водя един и същ режим, трябва да прогресирам по някакъв начин, а това ще стане, ако направя тази крачка в живота си. :)

4. Отстъпчив ли си или си лидер в отношенията си с другите?

По-скоро отстъпчив. Мисля, че не притежавам лидерски качества, бил съм лидер в компания от по-слаби личности от мен, което е нормално, всеки мисля, че го е преживявал. Но аз и не се опитвам да съм лидер, това е твърде голяма отговорност, според мен. Просто се наслаждавай в компанията в която се чувстваш добре и можеш да бъдеш себе си, това е достатъчно. Не постоянно да има някаква надпревара помежду ви.

5. Каква е най-голямата грешка, която си направил до момента в живота си?

Може би, това, че се раздавах години наред за човек, който ме имаше за даденост. Когато си добър с някого, той свиква с това и го приема като твое задължение, когато се опитваш да се промениш, и спреш да си му винаги под ръка, той започва да те съди.. което е нормално. Все пак тъй като са свикнали да правиш всичко за тях, нормално е да се бунтуват, когато това се промени. Давах всичко за човек, който не беше готов да даде същото. Примирих се, че никога няма да намеря човек, който да е като мен. Който да полага същите усилия, и да държи толкова на приятелството ни, тъжно, но факт. Ако не го приема, това ще бъде само в моя вреда. Но все пак - всяка грешка ме учи на нещо, най-важното е да си взимаме поука, и да не допускаме това да се случи в бъдеще. :)

6. Пренебрегвал ли си собственото си щастие заради щастието на някого?

Да. Много пъти съм правил неща против волята си, неща от които знам, че няма да се почувствам добре, но само и само другия да бъде щастлив. Но за някои хора си струва, преди го правех за всеки. Сега се промених, жертвам своето щастие само за хора, които си заслужават! Само за които знам, че биха направили същото за мен. Все пак се казва "Когато нечие щастие е и твое щастие, това е любов", вярно е. Когато видя, че близък за мен човек е щастлив, започвам да се радвам искрено за него! Но трябва да внимаваме, защото има хора, които се възползват от това...

7. А какво е най-голямото нещо, което си направил за друг?

Доста неща съм правил за другите. Жертвал съм ценно време със семейството, ходил съм на места, които не искам, раздавал съм вещи, които са ми много скъпи. Или когато имам голям проблем и просто искам да остана сам, когато разбера, че приятел има нужда от помощ, забравям за моя проблем и му помагам, без да налагам моите неприятности, просто за сега не им е времето. Хубаво е когато правиш нещо, за някой, който наистина си заслужава и го оценява. Но това трябваше да го разбере по трудния начин, като се раздавах, за човек, който не го оценява. От това боли, защото, аз правя някой дребни неща за хората, и очаквам същото в замяна, а те всъщност не са длъжни да ми дават каквото и да било. Трудно е докато го осъзнаеш, и се примириш...

8. Общуването с много хора наведнъж уморява ли те?

Да, уморява ме. Аз съм от хората, които предпочитат да познават малко, но истински хора, отколкото много, но фалшиви. Много, но нито един на който да споделиш, нито един, който би ти помогнал в труден момент. Когато общувам с много хора наведнъж, особено като ги изслушвам, когато ми споделят, се уморявам много, особено когато самия аз имам свои проблеми. Но все пак.. никога не ги отхвърлям, защото знам, че така ще се чувствам още по-зле.

9. Ако случайно имаш много лични проблеми, ангажираш ли се с други неща /като излизане с приятели и пр./, за да ги забравиш?

Понякога именно приятелите са тези, които ми помагат да се справя с тези проблеми. Но аз не съм от хората, които ангажират околните с личните си драми, предпочитам да изживявам всичко вътрешно, да стигна до дълбочината на проблема, и да се справя с него сам. Но, да, когато примерно излизам с приятели има случаи в които забравям за всички тези неща, и просто се наслаждавам за мига.. всичко ще се върне по-късно. :)

10. Опиши най-големите ти качества и се обоснови защо са такива според теб и защо смяташ, че ги притежаваш? :)

Едно от най-големите ми качества е съпричастието. Притежавам го, може би, защото знам какво е да имаш нужда от помощ, знам какво е да си в безизходица и няма кой да ти помогне. Затова помагам с каквото мога, на хора, които си заслужава. Друго хубаво качество у мен е това, че съм верен на приятелите си, не ги предавам! И това може би го имам именно затова, че самият аз съм бил предаван, и знам какво е. Като цяло ние градим качествата си, от случките, които изживяваме, или ни се налага да изживяваме. Все пак "Ръка ще ти подаде този, който знае какво е да паднеш". Имам още хубави качества, но ще посоча само тези двете, защото те са основните според мен.

 

Много ти благодаря за въпросите, накараха ме да се замисля над доста неща. :) Надявам се отговорите ми да оправдаят очакванията ти.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...