Jump to content



Новият албум на Цеца - "Poziv"


Препоръчани коментари

  • Отговори 152
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Александър Милич вчера си е направил нещо като разгрявка за вдругиден. 8000 човека са събрали, но това е в друга част от Ушче.

"Милиграм" напълниха Ушче

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На това бяло платно ще прожектират разни 3D ефекти. :)

 

1003419_10151701432422733_313315379_n.jpg

А от двете страни на сцената ще има по един голям екран.

1000181_10201469290513654_1916279715_n.jpg

 

Иначе озвучаване щяло да бъде перфектно - където и да се намираш, дори най-отзад, ще чуваш перфектно, т.е. на всякъде ще се чува еднакво.

Така каза и Цеца и в едно интервю. Само дано времето да е нормално утре вечер. Голям концерт ще направи определено!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

1002950_10200761100083391_1320037045_n.jpg

 

Folk zvezda jedva čeka da zapeva na najvećem koncertu u karijeri. Očekuje se 150.000 ljudi. Kapije se otvaraju u 15 časova. Tražila samo voće i vodu.

 

SVE je spremno za najveći ovogodišnji koncert folk zvezde Cece Ražnatović, koji će se u petak uveče u 21.00 održati na Ušću. Repertoar od 50 pesama, odnosno četiri sata svirke, više od 40 muzičara, gigantska bina u obliku sunca dužine 100 i visine 35 metara, ozvučenje od milion vati projektovano da “pokrije” 150.000 ljudi i veličanstvena rasveta koja se viđa na nastupima svetskih zvezda. Tako se može opisati ono što na čuvenoj beogradskoj livadi očekuje armiju fanova popularne pevačice, a njih će, kako se očekuje, biti više od 100.000. Kapije na Ušću se otvaraju u 15 sati, a da će u petak uveče biti rekordna poseta i Cecin najveći koncert u karijeri, govori podatak da su skoro sve karte rasprodate. Ulaznica za tribine, fan-pit i VIP više nema, a ostalo je još nešto malo za parter.

 

- Sa nestrpljenjem iščekujem trenutak kada ću istrčati pred publiku, jer znam da će biti fenomenalno, koliko god ljudi da se pojavi - kaže Ceca. - Ne volim da pričam unapred, niti da mnogo obećavam. Vodim se starom izrekom “prvo skoči, pa reci hop”. Ne želim da najavljujem nešto što ne mogu da sprovedem u delo. Ono što mogu da obećam jeste da ću pevati četiri sata i da će publici uz moje pesme biti zagarantovan provod.

 

Pevačica nema rituale pred izlazak na scenu, jedino što se nekoliko dana pred nastup trudi da odmara grlo.

 

- Ostavila sam cigarete prošlog petka i sada sam malo nervozna - otkrila je Ceca, koju za koncert neće “obući” prijatelj Saša Vidić već njegov kolega Stefan Orlić. - Pripremljeno je pet haljina, ali koga briga koliko ću ih poneti. Na prošlom koncertu je trebalo još jednom da se presvučem, ali nije mi se silazilo sa scene. Kada sa vama peva 100.000 ljudi, jedino što u tom trenutku želite jeste da taj osećaj potraje što duže.

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

ПИНК ТВ ще го излъчват, потвърдили са във фейса:

https://www.facebook.com/rtvpink/posts/546668272063733

Той май почва в 21:00 концерта, така че в 22:00 ще гледаме тук.

 

PINK TV - Online

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувствам се като фенче на Преслава сега последните часове преди концерта. Страшно ми е любопитно с какво ще открие, а още по-любопитно ми е с какво ще закрие - последните години няма ясно откроени категорични хитове.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПИНК ТВ ще го излъчват, потвърдили са във фейса:

https://www.facebook.com/rtvpink/posts/546668272063733

Той май почва в 21:00 концерта, така че в 22:00 ще гледаме тук.

 

PINK TV - Online

Има ли друг лайв стрийм на Пинк? На този през 5 секунди ми излизат някакви реклами, които нямат махане... :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувствам се като фенче на Преслава сега последните часове преди концерта. Страшно ми е любопитно с какво ще открие, а още по-любопитно ми е с какво ще закрие - последните години няма ясно откроени категорични хитове.

 

Винаги закрива с Джурджевдан. Преди нея според мен ще повтори "Име и презиме".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли друг лайв стрийм на Пинк? На този през 5 секунди ми излизат някакви реклами, които нямат махане... :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Не намирам друг линк, но като дадеш на фул скрийн и ги няма рекламките. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...