Jump to content



Macklemore - Общи приказки


Препоръчани коментари

Mack.jpg

 

Какво мислите за Macklemore? Въпреки, че Thrift Shop отначало не ме кефеше, после доста ме зариби и така преди няколко месеца реших да се разровя за този изпълнител и установих, че има ненормални песни, с уникални текстове, клипове...и най-важното, ужасно ме кефи как рапира, въпреки че не съм фен на този стил!! Добре, че се случи Thrift shop, че да се чуе за него :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Но винаги излиза в изписването на песните в YouTube, Billboard Hot 100, wikipedia.org & etc... :whistling:

Това не го прави певец, още повече, че Macklemore има доста песни, преди въобще да го срещне този :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не го прави певец, още повече, че Macklemore има доста песни, преди въобще да го срещне този :)

Не знам, просто винаги ги изписват така и помислих, че се водят като дуо.

 

Иначе на мен новият сингъл "Can't Hold Us" много ми харесва. Май е време за нов #1 хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човекът има 2 албума и десетки песни. Проблем? А моят съвет е да чуеш и други песни, освен Thrift Shop :)

Преди време ми се затвори тема за изпълнител с повече албуми и хитове, който е много по-популярен и с доста фенове тук във форума, а и в България. Смятам, че е доста некоректно сега да се отваря такава тема за изпълнител, който не е познат масово...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди време ми се затвори тема за изпълнител с повече албуми и хитове, който е много по-популярен и с доста фенове тук във форума, а и в България. Смятам, че е доста некоректно сега да се отваря такава тема за изпълнител, който не е познат масово...

Ахааа, ето какъв бил проблема :) Понеже тебе са те прецакали, дай сега всички да са прецакани. Доста Бай ганьовско..Сори, не съм ти затварял никаква тема, така че не ме занимавай :)

 

 

 

Taя песен е повече от брутална :)

 

 

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чувал съм го, но не и изпълнителя като име. Тази специално мислех, че я пее Питбул. :1000 (29):

Tи пък..тоя сульо пее една песен с различни тъпи текстове цялата си кариера,докато тази е доста луда и готина песничка. Кефи ме много,аз мислех че му е дебют това :1000 (29): Отличен пример,че ако пикът ти не дойде още с първите сингли,не значи,че не си добър.

 

Иначе харесвам много това парче и клип.

 

 

 

 

Готин стил има определено

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахааа, ето какъв бил проблема :) Понеже тебе са те прецакали, дай сега всички да са прецакани. Доста Бай ганьовско..Сори, не съм ти затварял никаква тема, така че не ме занимавай :)
Бай Ганьовско? :1000 (29): Търся справедливост, защото тогава ми се затвори тема видно, защото изпълнителят нямал достатъчно фенове във форума, а има и си личи на доста места, а този... Вижда се вече от някои коментари, че не се знае все още, но нали си модератор и искаш да си пробуташ новата мания... както и да е.

 

 

Кефят ме "Thrift Shop" и клиповете му, като този му е най-силен според мен:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще се забавлявам на двойните ви стандарти :whistling:

 

Вече няма ахахах :D

Не виждаш ли, че никой не модерира вече тоя раздел. :mf_surrender:

 

По темата: Е тва е песента..и видеото де:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е малко странно цяла тема за него,но ако няма интерес ще мине назад и тва е. Естествен подбор на форума :1000 (29): За кого са ти затворили тема?

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи за Рики Мартин, чиито последен хит беше преди 8 години може тема, а за сегашния номер 2 и номер 3 в Хот 100 не може ... интересна логика. :1000 (20):

 

Пича е страшен, песните му са много интересни и различни, но особено наблягам на силното социално послание в тях. "Thrift shop" ми е хита за последната година, няма толкова як проект. :happybday:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи за Рики Мартин, чиито последен хит беше преди 8 години може тема, а за сегашния номер 2 и номер 3 в Хот 100 не може ... интересна логика. :1000 (20):

 

Пича е страшен, песните му са много интересни и различни, но особено наблягам на силното социално послание в тях. "Thrift shop" ми е хита за последната година, няма толкова як проект. :happybday:

На тебе разчитах да се включиш :1000 (19):

 

Ето тук може да чуете песните от независимия албум издаден през 2005 година :) Отново страхотни песни

 

http://macklemore.bandcamp.com/album/the-l...age-of-my-world

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Can't hold us" мноооого ме зариби. Просто е изумително как песен от август 2011 става хит през пролетта на 2013. Текста е страшно надъхващ, точно като за човек, пробил без големите лейбъли зад гърба си.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Can't hold us" мноооого ме зариби. Просто е изумително как песен от август 2011 става хит през пролетта на 2013. Текста е страшно надъхващ, точно като за човек, пробил без големите лейбъли зад гърба си.

Чакам и And we danced да стане хит :roll1:

 

Междудругото, ако не си я чул - пробвай American...Ебати текста. Попиках се от смях. Страхотна ирония!

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

борисе,гледал ли си го :1000 (29):

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...