Jump to content


Спамерски страници във фейсбук


Препоръчани коментари

Правя тази тема, защото в последно време ми омръзна едни и същи страници във фейсбук да пускат измислени новини от един и същи сайт.

Вчера се ядосах и се отписах от всички тези страници:

"Аз обичам моята майка и искам целия свят да знае това""Не карай пил""Всички българи в една група""Искам да се пише грамотно"

Забелязали ли сте тази тендеция? Сигурно има още няколко други такива страници. Всички те не публикуват нищо, което да е свързано с тематиката, по която са направени. Все някакви клюкарски истории от един и същи сайт, за което явно печелят нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз скоро правих чистка на разни спамерски групи и на такива, които нищо не публикуват.

Ако искам да видя сайт за обувки или дрехи, не ми трябва рекламата им в група "Перфектен грим" например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тези страници са хакнати и някой си прави реклами в тях.

Винаги страниците, които пускат еднакви новини от един и същи сайт са със страшно много харесвания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влудяват ме,особено тези с вицовете "виж продължението на еди койс и линк.." :gun_bandana: Наскоро махнах "Писна ми от турски сериали" (жалко,а толкова хубава идея :1000 (29): ) и още няколко,но не ги помня

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страницата за майката (в първия пост) и Когато най-малко очакваш се случват най-хубавите неща:))) явно са на един потребител. Еднакви новини, пускани по 34534634 пъти. Например, връзка със стари снимки на Николета Лозанова ми излизаше на стената през ден в продължение на месец и от двете групи. :gun_bandana:

Резултатът - пренастроих ги да не им излизат публикациите в моите новини, защото харесвам посланието и на двете страници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз наскоро махнах една много досадна страница, ама не помня как се казваше. Имам и още няколко за махане, скоро и те ще изчезнат. Довечера може да напиша конкретни заглавия. А това с вицовете наистина е много противно...
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

то страниците са били хубаво замислени, но когато събраха сериозно количество поддръжници и разни фирми решиха да направят евтин маркетинг и да си пускат рекламите...лично аз на всяка страница, която ми изкочи реклама за почивка или парцали директно си отива....има и такива които уж публикуват вицове, но само до половината....за останалото отвори сайта??? Аз ако искам от сайт да чета що ми е тази страница да ми запълва фейса...ай сиктир

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не знам ама напоследък ми излизат страници, които не съм харесвала и пише ''предложена страница'' и има опция да я харесаш... Това пък що за глупост е????? Аман вече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам ама напоследък ми излизат страници, които не съм харесвала и пише ''предложена страница'' и има опция да я харесаш... Това пък що за глупост е????? Аман вече...

Плащат си, за да ги рекламират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Добавям страницата Любопитно. Като кликнеш на някой линк ти иска 30293920 потвърждения преди да прочетеш статията и после излиза, че си харесал още сто страници!
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Писна ми вече от гадни новини, всеки ден ми излизат новини за някви катастрофи и загинали хора! Страната на чудесата и Новината ги изтрих преди малко! Няма такъв спам, да не говорим, че във втората страница ОТНОВО трябва да потвърждаваш 10000 пъти преди да прочетеш. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Само тази сутрин ми наизскачаха реклами от следните групи:

Не мога без музика

Искам детето ми да има добро бъдеще в България

Прелестите на една абитуриентка

Новината

Вижте как протича бременността на една жена в 20 секунди

Ай, сиктир!

ПИСНА МИ ОТ ТУРСКИ СЕРИАЛИ !!!!!!!

Дъската ми хлопа ;д

Kойто си търси гадже да натисне "харесва ми"

Любопитно

Статуси

ДА ОСТАНЕМ В ИСТОРИЯТА НА ФЕЙСБУК КАТО НАЙ-ГОЛЯМАТА БЪЛГАРСКА ГРУПА!

Да поставим рекорд на Гинес за най-голяма българска група във Фейсбук!

ВСИЧКИ БЪЛГАРИ В ЕДНА ГРУПА!ВЛЕЗТЕ И КАНЕТЕ ВСИЧКИ БЪЛГАРИ!

Anelia Official

Най-красива българка във Фейсбук

НЕ СЕ ОТКАЗВАМ ЛЕСНО!

1 000 000 българи във Фейсбук? Нека да го докажем!

КЕФИШ МЕ, ЩЕ ТИ ЗВЪННА !! ;* ;D

Ще ме търсиш.... но вече мен нямя да ме има!!!

Ела в нас да гледаме филм = Eла в нас да правиме секс:)))

Обичам да спя до късно

Kойто си търси гадже да натисне "харесва ми"

Истинските чувства не изчезват нито с разстоянието, нито с времето.

ПРОТЕСТ!!!Ние сме против съкращаването на коледната ваканция с 5 дни

НАЙ-ФОТОГЕНИЧНО ДЕТЕ

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...