Jump to content



Жената в огледалото


Препоръчани коментари

И аз да попитам за един.

Не знам по коя го даваха, май беше по тогавашната 7 дни. Та беше сериал за две сестри, май едната беше добра, а другата много злобна. Едната богата, а другата бедна. Само тва си спомням и нищо друго, явно съм била много малка. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 202
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не съм го гледал, но съм гледал римейка.Сигурно говориш за този: http://www.telenovella-bg.com/movies/info/en-cuerpo-ajeno

Дааа,мерси много !

А случайно някой да знае от къде мога да намеря епизодите и то ,ако може с бг суб или аудио ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах го и малко напред в youtube.Толкова тъп сериал няма ! Направо е комичен :shit: То бива измислици ама то направо за малоумен се взех,че изобщо гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното почна, Барбара видя как Марица се преобразява :1000 (6): :phpgrin2:

 

Да, успях да изгледам последните 3 епизода днес, които бях изтървала. Интересното предстои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз да попитам за един.

Не знам по коя го даваха, май беше по тогавашната 7 дни. Та беше сериал за две сестри, май едната беше добра, а другата много злобна. Едната богата, а другата бедна. Само тва си спомням и нищо друго, явно съм била много малка. 1000%20(29).gif

Този?

http://www.telenovella-bg.com/movies/info/la-usurpadora-2

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера мернах малко от сериала и видях,че бащата на Маркос е разбрал за Барбара,че го мами и май я хванаха полицията и ще я отведат в затвора... Доста епизоди пропуснах и май пак ще почна да го гледам. :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера гледах епизода от петък.Барбара как биеше главата на Рехина от масата. :roll1: :roll1: :roll1: Обаче самата Барбара ми стана няква много зловеща, чак тръпки ме побиват.1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, прекалено зловещ образ е.. Мен ме беше страх да гледам сериала преди, особено сега като е обезобразена и същински сатана. :helpsmilie:

 

Има една мелодия дето като я пуснат и става още по-плашещо.1000%20(29).gif

1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

eee599ba7df83b56.jpg

Каквото се е забулила... :mf_surrender:

Иначе Рефухио много удобно са го измислили да е почти сляпа, ама работниците нали си виждат, нищо не казват за това, че вечер се променя жена му на Хуан....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, тя ще стане жената в огледалото, а по-късно и пластична операция ще си направи гадината... обаче героинята 'дето уж е барбара с пластична операция изобщо не е зловеща като сегашната, просто разликата е от земята до небето. :ac:

Link to comment
Сподели в други сайтове

eee599ba7df83b56.jpg

Каквото се е забулила... :mf_surrender:

Иначе Рефухио много удобно са го измислили да е почти сляпа, ама работниците нали си виждат, нищо не казват за това, че вечер се променя жена му на Хуан....

 

Ти пък само кусури намираш. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...