Jump to content



"Фамилията"


Препоръчани коментари

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз имах предвид че сценаристите са същите, иначе към актьорите - никакви забележки. :P Иво Аръков си е добре, радвам се че са го взели. А героя на Асен и на мен не ми хареса особено, много напомня на Чарли от СД.

Ем то общо взето целият екип, включително и актьорския състав, е почти същия като от другите сериали на БТВ ;) Да, Иво Артъков се казваше, страшен е - доста интересен персонаж е героят му, а той играе супер. Блатечки ми е втръснал, но няма как... ще го изтърпим в още една мрачна и пропадняшка роля :D

М/у др героят на Антоний Аргиров (барманчето от Стъклен дом) ми е ужасна :D Много е зловещ някак си :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече са качени 3-ти и 4-ти епизод във Voyo. Дано някой ги свали.

Плати и ги сподели един път ти, стига си чакала на хората само. Готованка и авантаджийка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ем то общо взето целият екип, включително и актьорския състав, е почти същия като от другите сериали на БТВ ;) Да, Иво Артъков се казваше, страшен е - доста интересен персонаж е героят му, а той играе супер. Блатечки ми е втръснал, но няма как... ще го изтърпим в още една мрачна и пропадняшка роля :D

М/у др героят на Антоний Аргиров (барманчето от Стъклен дом) ми е ужасна :D Много е зловещ някак си :D

Те уж всички го играят зловещи в тоя сериал. :D Втори епизод ми хареса повече на мен. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блатечки е в сериала, и е действаща фигура и това е факт...

внимавайте да не ви фане, че гледате сериала на черно... че па ше почне да изпразва хладилници :lol:

 

не знам кой е модераторчето тук... и не знам какви са му дрязгите с "нарушителя"

ама човечето си е право да коментира Блатечки, защото той е от главните герои в сериала...

 

относно сериала, какво да кажа... освен поредната помия тип "седем часа разлика"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Замислих се днес, как всичките ни бг сериали се въртят около някаква мистерия, нещо криминално..Много ме гложди ролята на Ваня Цветкова.
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав е сериалът. Подходих с доза съмнение към него, както и с "Под прикритие", но подобно на него е много истински и реален. Абсолютно показва как се случват нещата в държавата ни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направиха си голяма реклама на гърба на Ваня Цветкова, но сигурно ще я видим в края на сезона. Същата тъпотия, каквато "Под прикритие" направиха с Христо Мутафчиев.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...