Jump to content


Проект Син Лъч


Препоръчани коментари

  • 9 months later...
Първото и най странно е, че клипът е качен от свещеник, който по-добре от всеки друг би трябвало да знае, че:

 

Така, че изобщо за какви сателити и пари в космоса става въпрос?

Първоначално се описва слизането на Исус Христос на земята, представяйки го като някаква еманация на техниката с цел дори и християните да не повярват в него, щом го видят..!?

Второ - християните знаят, че извънземни не съществуват.

Трето - най-голямата малоумщина е в различните държави - християнски, мюсюлмански, будистски и т.н да се появи съответния бог. Този клип е абсолютен миш-маш.

Четвърто - манипулацията, на която Антихриста ще подложи хората ще повлияе на онези, които са със слаби психики, които не вярват в Бог и съответно не са запознати с написаното в Библията, защото си губят времето да гледат клипове за несъществуващи проекти в ютуб.

 

- има много хора, които могат да правят неща, Подобни на Христос, както в случая, и целта е да го принижат, но те си боравят с тъмни сили и когато въпросният Антихрист се появи основната разлика между него и Бог е, че той не може да създаде нов живот. Той основно може да борави с материята, както си пожелае, а затова грам не са му нужни сателити и 3D ефекти.

Нужно ли е още обосноваване

Аз не вярвам в Бог, но не вярвам и в Антихриста, а още по-малко смятам психиката си за слаба, така че не виждам как може някой да ме изиграе.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не вярвам в Бог, но не вярвам и в Антихриста, а още по-малко смятам психиката си за слаба, така че не виждам как може някой да ме изиграе.

 

Принципно всеки, който смята така за себе си, рано или късно бива изиграван. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...