Jump to content


"Grimm" / "Грим"


Препоръчани коментари

Grimm-S1-Poster-1.jpg


“Grimm” е нова драма, вдъхновена от класическите приказки на братя Грим. Помните ли приказките, които родителите ви са Ви чели преди лягане? Това не са били просто приказки — това са били предупреждения.
Ник Бъркхард (Дейвид Гуинтоли “Turn The Beat Around”) помислил, че той е готов за работата на детектив в отдел „Убийства”, докато не започнал да вижда неща, които не можел да си обясни.
Когато болната му леля Мари (Кейт Бъртън, “Grey’s Anatomy”) пристига, живота на Ник се преобръща, когато тя му разкрива, че те са потомци на една елитна група от ловци, известни още като „Grimms”, които искат да предпазят света от свръхестествени същества.
Докато Ник копае дълбоко в миналото си, той осъзнава, че ще трябва да поеме отговорността на предците си и да се бори с митологията, по-голяма от живота, която сега е реална. Участват още Ръсел Хорнсби (“Lincoln Heights”), Битси Тълох (“Quarterlife”), Сайлъс Уеър Мичъл (“Prison Break”), Реджи Лий (“Persons Unknown”) и Саша Ройз (“Caprica”). “Grimm” е продукция на Universal Media Studios и Hazy Mills Productions.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Интересен ли е наистина, защото не звучи никак зле?

И има ли нещо общо с филма The brothers Grimm?

 

Интересен е. Иначе не съм гледала The brothers Grimm, не знам дали има нещо общо с него.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

На мен ми доскуча, не съм гледал последните три епизода.

Малко наподобява на "Supernatural" (бледо копие на него)...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Интересен ли е наистина, защото не звучи никак зле?

И има ли нещо общо с филма The brothers Grimm?

 

На мен лично ми е много интересен филма.Няма нищо общо с филма,коренно различна е историята.Ако искаш хвърли едно око на пилотната серия,няма да съжаляваш :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последния епизод, както и доста от предишните бяха доста скучновати, но имам странното усещане, че епизода тази събота ще бъде интересен! :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нещо средно между "Братя Грим" и "Имало едно време" ли е?

 

Не точно. Опитали са се да вкарат малко от приказките на Братя Грим. С "Имало едно време" нямат нищо общо. И все още сериалът ми е скучноват. Всеки епизод разследват дадено убийство и до там...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не точно. Опитали са се да вкарат малко от приказките на Братя Грим. С "Имало едно време" нямат нищо общо. И все още сериалът ми е скучноват. Всеки епизод разследват дадено убийство и до там...

Именно, само разследват разни убийства. А, кога ще развият героя на шефа им в полицията? Нали в първите епизоди имаше някакви планове за тоя Грим, така и не разбрахме какво ще му направи. Баси! :gun_bandana:

Време е вече да има някакво развитие :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Много ми затъпя тоя сериал, особено 12 еп. едвам го изтраях до края. Никакво развитие няма...само хващат някакви чудовища и във всеки епизод едно и също.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Много ми затъпя тоя сериал, особено 12 еп. едвам го изтраях до края. Никакво развитие няма...само хващат някакви чудовища и във всеки епизод едно и също.

 

То това е честа практика при сериалите от този тип, в първите сезони дават само едни и същи неща и малко си е всеки епизод за себе си, докато не хванат да развиват някаква линия.

 

Аз лично съм го набелязал да го започвам, ама нещо коментарите ме разубеждават. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...