Jump to content



"Once upon a time" / "Имало едно време.."


Препоръчани коментари

Вече съм на втората половина на 4-ти сезон. Не ми допада, че ще търсят някакъв писател сега, за да им напишел щастлив край - след като Ема и Кук промениха миналото, историята в книгата се промени сама, а и от намерената страница с алтернативното развитие на Реджина би трябвало да стане ясно, че животът им си е в техни ръце. Не ми харесва също, че Румпел се върна към старото си зло аз. Иначе сюжетът, свързан с "Frozen", беше як.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 304
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Благодаря, сега изтеглих оттам и са ок.

Е как няма да знаеш от къде да сваляш субтитри бе човек? От години е ясно, че subs.sab.bz е най-добрият сайт. Половината преводачи от там превеждат и сериалите по телевизията.

 

Сега пък зелената е бременна...стана мелодраматично вече. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За следващият път ще знам само оттам да ги тегля. :)

 

Е, нали все нещо трябва да пречи на щастливия край. Все още има шанс да се съберат Робин и Реджина, ако Зелена пометне/умре/лъже, че е бременна. :D Иначе историята с разказвача не се оказа чак толкова зле, но Урсула как получи щастлив край без някой да й го пише? Значи не е невъзможно да имат добър завършек без негова помощ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втората част на сезона тръгна много добре, но последните два епизода нещо дръпнаха назад. Искам силен финал, а не като 2-часовия миналата година, който беше супер скучен. А и да вземат да поубият някой и друг персонаж, че скучните идват в повече вече, например Бел, Чаровните и т.н.

Много ми се иска другия сезон да ги пратят в Страната на чудесата. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Втората част на сезона тръгна много добре, но последните два епизода нещо дръпнаха назад. Искам силен финал, а не като 2-часовия миналата година, който беше супер скучен. А и да вземат да поубият някой и друг персонаж, че скучните идват в повече вече, например Бел, Чаровните и т.н.

Много ми се иска другия сезон да ги пратят в Страната на чудесата. :D

 

Аз пък все повече искам да задълбочат историята с малката русалка.

1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък все повече искам да задълбочат историята с малката русалка.

1000%20(29).gif

И на това съм съгласен. А и искам Аврора и принц Филип! :a040: :1000 (6): Все си мислех, че ще наблегнат на тях този сезон, заради Злодеида, но не...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все още ми е странно, че Филип уж беше белязан и убит от онова нещо дето изсмукваше душите, пък после ги дават пак заедно, че и Аурора бременна. Явно някак са го съживили "off screen". Иначе Аурора и Ариел наистина бяха много яки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Размяната на ролите на финала ще е много инетерсна, феновете са полудели и това идва като умен ход от страна на сценаристите. Но за мен е последния им коз и 5 сезон ще е последен, рейтингът започна да пада и на моменти доскучава сериала. Но сега ще завърши феноменално за мен, нямам търпение да видя Снежанка на мястото на Реджина, ще бъде епичнооо. Дано догодина правилно вкарат в действие някои изолирани персонажи, които имат потенциал и хората харесват, товва им е главна грешка вече няколко сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам в следващия сезон Хензел и Гретел да станат врагове, а Червената шапчица да изяде Снежанка. :helpsmilie:

Мисля, че цялата интрига ще е само за финала, не мисля, че ще карат на въпросната "размяна" и в 5а. То всъщност и това са догадки, кой знае какво ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че цялата интрига ще е само за финала, не мисля, че ще карат на въпросната "размяна" и в 5а. То всъщност и това са догадки, кой знае какво ще стане.

И аз мисля, че ролите ще са разменени само сега за финала. Интересно ми е кои нови герои ще видим в сезон 5. Кога би трябвало да започне той, през Септември ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можах да повярвам какво се случи накрая. Това дори не ми беше минавало през ума. Ема Суон да стане Мрачната .. още не мога да го повярвам. Това може би е един от най-добрите финали на сезон евър!!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да се отрече, че последните два епизода бяха добри. Този финал беше много по-интересен от този на трети сезон. Надявам се да ни изненадат приятно със следващия сезон!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...