Jump to content


"Terra Nova" / "Нова земя"


Препоръчани коментари

p_153727.jpg

150 години напред в бъдещето животът на Земята е изправен пред унищожение и за да оцелее човечеството, учени отварят портал във времето, който позволява на хората да пътуват до праисторически времена и там да търсят възможност за ново начало. „Terra Nova” – първата човешка колония отвъд портала – е обградена с опасни месоядни динозаври и десетки други праисторически заплахи, а в добавка към тях, външна сила се опитва да разруши този нов свят, още преди да е изграден напълно.





Премиера на 26.09.11 по FOX.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ммм как обичам такива джунглиии-мунглиии 1000%20(29).gif. Ще го сваля задължително, все пак е на Спилбърг, не трябва да се пропуска. Другият нов сериал, който ще гледам е Плейбой клуб, изглежда обещаващ.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено доста интересен и различен сериал. Хареса ми първия епизод с изключение на това, че динозаврите са направени смешно :1000 (29): Не можах да разбера какво означават знаците на скалите и каква връзка имат със сина на Тейлър?
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал, особено HD версията на епизода - изпълни ме, колко ли серии ще е - дано са повече и са по час и половина - супер идея, да видим какво ще стане по натам на Тера Нова.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал, особено HD версията на епизода - изпълни ме, колко ли серии ще е - дано са повече и са по час и половина - супер идея, да видим какво ще стане по натам на Тера Нова.

 

13 епизода ще има засега, по 40 мин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А дали ще има нови "V" ...........? :mf_surrender:

Официално от ABC са отказали продуцирането на 3 сезон,но въпреки това имало надежда да се завърне по друга тв,което не ми се вярва много!Вторият сезон свърши много заинтригуващо и би било добре да видим развръзката.Мнението ми за тая телевизия е ,че правят по един два сезона на сериалите си и после ги зарязват - изключение разбира се са "Отчаяните съпруги".


Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално от ABC са отказали продуцирането на 3 сезон,но въпреки това имало надежда да се завърне по друга тв,което не ми се вярва много!Вторият сезон свърши много заинтригуващо и би било добре да видим развръзката.Мнението ми за тая телевизия е ,че правят по един два сезона на сериалите си и после ги зарязват - изключение разбира се са "Отчаяните съпруги".

Според мен този сериал нямаше нужния рейтинг. ABC доста адекватно развива сериалите си. Ето, "Отчаяни съпруги" ще завърши в един доста пиков момент, малко омазаха седми сезон, но определено осми ще е много по-добър.

"Изгубени" също го развиха докрай, въпреки че изкривиха съвсем историята, пак си пуснаха обещаните 6 сезона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във вчерашния епизод идеята за тези непознати птици е доста повлияна от филма "Птиците" на Хичкок. Особено когато влязоха в къщата. Иначе серийката беше интересна.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Определено мисля да му дам шанс! Изглежда интересен, а и от малък съм фен на динозаврите. :lol:

Гледай, в началото е мудно, но финала на сезона е жесток. За съжаление беше много прибързана развръзката, защото все още не се знае дали ще има втори сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
На мен лично ми доскуча след петия-шестия епизод, защото така или иначе каквото и да се случи нашия герой оправя проблема.За мен е слаб и нареден в каталог на име като Спилбърг ми изглежда подигравка.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...