Jump to content


Раздел Поп-фолк


Препоръчани коментари

В последните месеци ми прави впечатление силното опланетване на раздел Поп-фолк. Със скоростта, с която се затварят теми, налага цензура и правила, очаквам скоро разделът да стане официален форум на Пайнер и Планета. Едно от най-хубавите неща на този форум беше по-голямата свобода при коментиране на различните неща свързани с поп-фолка, сега тази свобода е отнета и това никак не ме радва.

Затова спрете с пренавиването и престараването и оставете разделът да си живее своя живот, като следите само за обиди, спам и повтарящи се теми. Не може теми, че Ивана е записала дует с Годжи или, че Деси Слава има записани 2 нови песни да се заключват, защото видиш ли нямало какво да се обсъжда...Какво значи няма какво да се обсъжда???? Нали това е раздел поп-фолк, нали тези новини са поп-фолк, нали това правим от 9 години вече по форумите - обсъждаме. Откъде накъде да ще бъдем лишавани от тази ни възможност само защото някой е преценил, че няма какво да се обсъжда....А и да няма, какво от това - факт ли е, че е свързано с поп-фолк-факт, факт ли е, че е новина - факт. Ами оставяш го тогава, а не го заключваш.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А искахте още модератори, щото тези не вършели нищо :D

Не си разбрал, момо. Те не вършат нищо, защото не трият обидите и спама...Но това няма общо с недопускането на БАШ поп-фолк теми в раздел поп-фолк.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах да ве, спама който в момента си стои в скандалите не се трие, тъпата анкета между Цвета и Андра още си стои, а теми като на Дес и Ивана се заключват от раз ;Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахах да ве, спама който в момента си стои в скандалите не се трие, тъпата анкета между Цвета и Андра още си стои, а теми като на Дес и Ивана се заключват от раз ;Д

 

По-точно казано, което им харесва - не го пипат, което не им допада или се трие или заключва.... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

E то ако критерия е безпристрастност, само аз мога да съм полезен, ма няма да го направя :)

Останалите, който и да хвана няма да е безпристрастен, в крайна сметка сте тук, защото сте фенове на някоя певачка...

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

все недоволни нищо не сме правили,пускат по 10 еднакви теми и спамят навсякъде,неможе по цял ден да висим тук и да ви удисваме за всичко!

Едит:Относно затварянето на темите съм съгласен с Боби,защото наистина то раздела за новини в поп фолка е само 4 странички и всеки ден намалява,според мен не трябва да се затварят и темите за бъдещи проекти,но да кажеш че нищо не правим тва вече е прекалено!


Link to comment
Сподели в други сайтове

все недоволни нищо не сме правили,пускат по 10 еднакви теми и спамят навсякъде,неможе по цял ден да висим тук и да ви удисваме за всичко!

Едит:Относно затварянето на темите съм съгласен с Боби,защото наистина то раздела за новини в поп фолка е само 4 странички и всеки ден намалява,според мен не трябва да се затварят и темите за бъдещи проекти,но да кажеш че нищо не правим тва вече е прекалено!

Съгласен съм за темите за бъдещи проекти - може да не се прави тема за всяка предстояща песен, но един предстоящ албум, изненадващ дует или по - скъп и мащабен клип примерно мисля, че заслужават тема, особено когато се очаква албум - нека има къде хората да споделят очакванията си за новите песни в него, за фотосесията, представянето, кои от познатите песни искат да са вътре и кои - не и т.н. Не ми харесва, че няколко теми, в които ставаше въпрос за предстоящите албуми на Преслава и Цветелина Янева бяха затворени защото видиш ли, нямало какво да се обсъжда. Попитах защо няма тема, в която да се вписват предстоящите клипове по музикалните телевизии, а един потребител (не модератор) ми отговори да престанем да се опитваме да превръщаме форума в този на "Планета" - ами нали основно това трябва да се обсъжда в Поп-Фолк раздела - музикалните проекти на фолк певците, а не коя с кого спи и т.н.? :mf_surrender: Надявам се да получим правото да пишем и за предстоящи проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Темата за видеоклиповете я създадох наново да се надяваме този път никой да не си превишава правата и да я изтрие отново без никакво обяснение!


Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата за видеоклиповете я създадох наново да се надяваме този път никой да не си превишава правата и да я изтрие отново без никакво обяснение!

ОК, мерси! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това което не ми допада там е че нови потребители пишат в забравени от бога теми вече, 5-6 месеца по-късно. Спама и обидите е хубаво да се ЗАБРАНЯТ, трябва да се обсъжда само поп-фолка според мен.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ще помоля друг път като ми се трие тема за малко разяснение на ЛС от модератора изтрил темата, та да си знам за напред като поствам :), че стане ли 2ри път ще пада як хранеж :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще помоля друг път като ми се трие тема за малко разяснение на ЛС от модератора изтрил темата, та да си знам за напред като поствам :), че стане ли 2ри път ще пада як хранеж :feminist_en:

 

Защо ли се сещам за кого говориш :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно за първи път чувате, че не се толерират сканове на цели списания тук...

Щом съм го постнал значи не съм знаел... ;) Както и да е, ще си знам занапред...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом съм го постнал значи не съм знаел... ;) Както и да е, ще си знам занапред...

Предположих, за това си без наказание. Иначе наказвам за подобни сканове ;)

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се толерира през ден да се правят теми за рождения ден на всяка известна и неизвестна фолк певица? Че и за форумци понякога?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се толерира през ден да се правят теми за рождения ден на всяка известна и неизвестна фолк певица? Че и за форумци понякога?

В почти всеки форум има такива теми за поздрави за РД, само, че е една тема и в нея се пишат поздравите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...