Jump to content



Jessie J снима Who's Laughing Now


Препоръчани коментари

23k5gmv.jpg

 

"За тези които са минали ученическите си години е често срещано да бъдат добавяни като приятел във фейсбук от тези,които са им се подигравали... имали са по-високи оценки,били са по-популярни...по този начин,въпреки,че са минали много години от тогава, искат да проверят дали все още водят.

 

Когато бях в училище, децата ми се смееха и казваха че зъбите ми са като на Бъгс Бъни...сега същите тези пораснали вече деца ми пишат във фейсбук. Знам че много хора чуват познати неща в песента ми и въпреки че това не е приятен спомен, ще ги накара да се усмихнат. Така че с тази песен искам да кажа- гадни деца на бъдещето, вече сте предупредени! " 1000%20(29).gif

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Eдна от най-яките песни в албума,супер весела и щура. Сигурно за видеото ще е леко променена,както беше с Ноубадис пърфект. А на снимката е страшннаа

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен,дано видеото е интересно,а в тоз лайф ми се струва,че преиграва мааалко :) ах

 

E има известно театралничене, но на нея тва и е шоуто- без разните му 20 човека балет и реквизити, само музиканти и тя, като сама си играе текста и на мен лично ми е супер забавна, а и си личи че не е нещо репетирано.

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми идеята на песента, но не и самата песен. Като излезе клипа ще я послушам пак, може и да ми хареса повече.. Но още не са ми втръснали предните..


Link to comment
Сподели в други сайтове

E има известно театралничене, но на нея тва и е шоуто- без разните му 20 човека балет и реквизити, само музиканти и тя, като сама си играе текста и на мен лично ми е супер забавна, а и си личи че не е нещо репетирано.

Не и се дават пари за балет викаш :1000 (29): Английска му работа :1000 (29):

Е,едва ли излиза на сцената без каквато и да е концепция,но наистина изглежда спонтанна и да,весела ми е и на мен такава,а Гласът и е стбилен. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лол, само изгледах клипчето и изключително ми хареса песента, както всички нейни и си викам скоро трябва се появи клипа, а като видях че премиерата е на 29-ти :1000:

 

Наистина е много луд тип, затова може би ме кефи, за разлика останалите. Нямам търпение за клипа.

 

Иначе нещо чува ли се около дуета с JTimberlake?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, влюбих се вече в песента, хайде да излиза и този клип!

 

Хахахахах то така става...една песен няма в албума, а и тея които останаха извън него,която да не ме е грабнала зверски много,дори тези които на първо слушане отписах. нейните са по трудни за моментално харесване, не са типичния поп комерс,имат много текст,много гласове. Но са уникални не мога да я определя тая Джеса поп ли е ар'ен'би ли е соул ли...просто страхотна.

 

 

Примерно ето тая песен като я чух си викам баси лигавата заспала песен...а сега я слушам постоянно,толкова успокояващо и готино ми действа.

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми идеята на песента, но не и самата песен. Като излезе клипа ще я послушам пак, може и да ми хареса повече.. Но още не са ми втръснали предните..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Визиите във видеото...суууупер яко

 

228925_229672577076177_145300805513355_648701_181842_n.jpg

 

285053_229763687067066_145300805513355_649136_7339276_n.jpg

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахах то така става...една песен няма в албума, а и тея които останаха извън него,която да не ме е грабнала зверски много,дори тези които на първо слушане отписах. нейните са по трудни за моментално харесване, не са типичния поп комерс,имат много текст,много гласове. Но са уникални не мога да я определя тая Джеса поп ли е ар'ен'би ли е соул ли...просто страхотна.

 

 

Примерно ето тая песен като я чух си викам баси лигавата заспала песен...а сега я слушам постоянно,толкова успокояващо и готино ми действа.

 

Ами аз за да н ми писват бързо, си ги пускам на порции.. една я въртя по седмица :) Наистина си прав - не се харесват т първо слушане, ама после става адското.. Пък й стилът си е невъзможен за категорично определяне.. ако имаше МайСпейс щеше да си го напише :)))

Във визиите защо я няма с два големи зъба и розови ушиии :crybaby:


Link to comment
Сподели в други сайтове

Той па зе че излезе предсрочно 1000%20(6).gif

 

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо си е супер проекта! Слабо досега не е пускала, дано и в бъдеще е така. Все повече и повече ми харесва песента, този път най-вече заради текста и идеята. Няма кой знае какви изпровизации като в другите песни, ама не я прави по-малко покъртителна!

В клипа ми е най-интересна с русата коса :notworthy:


Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми,макар и на места да ми идва малко прекалено (изплюването на малкото момиченце в храната и хвърлянето и).

Песента е забавна,определено ми харесва и тя :) Бравоо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента от албума не ми хареса, сега с клипа обаче ми хареса. И самия клип е най-готиният й до този момент. Иначе дано снима и Абракадабра
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки ден се зарибявам все повече и повече по Джеси,страшна е!И 4-те й клипа са AMAZING,различни!Албума й си го въртя от сутрин до нощ и не мога да кажа коя песен ми е любима,ако кажа Rainbow,след неща ще кажа Mamma knows best ;DD абе няма лоша песен,а на всичко отгоре е адски сладка и красива.На снимката е трепач :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Mного забавен мейкинг на видеото

 

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showb...-good-time.html

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...