Jump to content



"The Secret Circle" / "Тайният кръг"


Препоръчани коментари

много готин епизод, най-сетне разбраха, че Хенри е мъртъв.. май Джейк започва да се влюбва в Каси и да преминава на тяхна страна, което е разбираемо, но аз лично не мога да го понасям.. Даяна е страшна, влюбен съм в нея :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 1 month later...
Добро ниво като за начало,ще му дам шанс дано не го размият само ,макар че телевизията ,която го илзлъчва досега не е имало лоша или спряна продукция поради слаб интерес.

 

О, Митак, имало е спирани сериали по CW, за жалост... :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

добър епизод, поне разбрахме, че нищо не може да спре Каси и най-сетне я видяхме и в друга светлина, не само като добрата и захаросана барби, която ще спаси всички..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах сериала буквално на един дъх (за една вечер :D).

Страшно много ми хареса, след малко ще гледам и новия епизод.

Най-много ме кефи Фей <3 <3 <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен най много ме кефи Фей, Каси ми е много захаросана или поне до сега беше такава, с всички няква добра, не ми харесват такива персонажи по принцип. Тази вечер ще гледам новия епизод и ще споделя мнението си. Като цяло обаче е много добро сериалчето, някой може ли да каже какъв му е рейтингът и дали има вероятност да го спрат... :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен най много ме кефи Фей, Каси ми е много захаросана или поне до сега беше такава, с всички няква добра, не ми харесват такива персонажи по принцип. Тази вечер ще гледам новия епизод и ще споделя мнението си. Като цяло обаче е много добро сериалчето, някой може ли да каже какъв му е рейтингът и дали има вероятност да го спрат... :mf_surrender:

рейтингът му е г/д като тоя на "Дневниците на вампира", няма да го спират, има интерес към него..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалчето го изгледах и аз за една нощ и малко от деня... :rolleyes: Първоначално не ми харесваше, защото каста не ме грабна. Повечето са ги избрали, защото се въртят около захаросаната красота, а всъщност изобщо не впечатляват външно(освен Фей), или защото са от стари провалени сериали на CW. Постепенно ги разкрасиха и единственят, който ставаше го убиха, за да вкарат на негово място някакъв фотомодел с роботизирана актьорска игра... Каси пък как можаха да я изберат толкова ниска и кривокрака... както и да е :laughing: Интересен е, въпреки че ми напомня на хиляди други сериали от сорта на "Пойнт плезънт" и др. Надявам се да вкарат още нови герои и да има повече love, но не такава все в леглото... и екшън. Около Фей ще стане интересно с Лий :]

Редактирано от Tikei
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалчето го изгледах и аз за една нощ и малко от деня... :rolleyes: Първоначално не ми харесваше, защото каста не ме грабна. Повечето са ги избрали, защото се въртят около захаросаната красота, а всъщност изобщо не впечатляват външно(освен Фей), или защото са от стари провалени сериали на CW. Постепенно ги разкрасиха и единственят, който ставаше го убиха, за да вкарат на негово място някакъв фотомодел с роботизирана актьорска игра... Каси пък как можаха да я изберат толкова ниска и кривокрака... както и да е :laughing: Интересен е, въпреки че ми напомня на хиляди други сериали от сорта на "Пойнт плезънт" и др. Надявам се да вкарат още нови герои и да има повече love, но не такава все в леглото... и екшън. Около Фей ще стане интересно с Лий :]
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах сериала буквално на един дъх (за една вечер :D ).

Страшно много ми хареса, след малко ще гледам и новия епизод.

Най-много ме кефи Фей <3 <3 <3

Наистина сериала се гледа на един дъх, много е хубав. Новия епизод беше страхотен, но взе да става доста интересно! За 2 епизода 2 нови персонажа, кои ли от тях ще умре... или пък няма?

Link to comment
Сподели в други сайтове

честно казано финала не го разбрах, тва май не беше човешки скелет, следователно бащата на Каса е жив ?

 

Костите бяха на някакво животно, сега остава да разберем и кой е баща й.

Епизодът обаче не беше кой знае какво...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Като замисъл е добър сериала. В момента по принцип сякаш се харесват всякакви филми за вампири, върколаци, вещици. Сякаш обаче не са си подбрали актьорския състав много добре. Каси, Адам и Джейк са ми много сладникави и изкуствени, особено Каси е много зле. Само Даяна и Фей са яки. Последната серия беше добра. Ако наистина възнамеряват да го спират заради нисък рейтинг по-добре в следващите серии да разкрият квото има за разкриване и да има някакъв завършек поне...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...