Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Никога повече този артист няма да стъпи тук,никога!

Тъжната истина.

Зайке, за пореден път показа колко инфантилно се държиш! Винаги съм бил толерантен към язвителните ти коментари, ама този път ме жегна. Не те ли е срам? Голяма жена детинщини показва! :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че това си е самата истина,аз каквото предчувствам, това става и не сгреших и този път. Просто вие имахте много големи очаквания. Може по света да е звезда,ама тука не е.

 

Тука си права, в България никой не е звезда ако не е от Пайнер, и не гастролира по местните дискотеки и не си показва путката на сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление Гага вече не е актуална в България, тук по-голям интерес биха предизвикали Джей Ло, Риана и т.н. Пикът на Гага беше до "Алехандро", след това нещата вече се размиха...
Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление Гага вече не е актуална в България, тук по-голям интерес биха предизвикали Джей Ло, Риана и т.н. Пикът на Гага беше до "Алехандро", след това нещата вече се размиха...

Логично..музиката от Born this way изисква повече акъл, за разлика от Just dance или Po-po-po-poker face

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Логично..музиката от Born this way изисква повече акъл, за разлика от Just dance или Po-po-po-poker face

 

А тука съм много съгласен. Обаче от това което се пуска като инфо за новия и албум, ще е нешо като Pokerface и Just dance.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тука съм много съгласен. Обаче от това което се пуска като инфо за новия и албум, ще е нешо като Pokerface и Just dance.

 

От което аз ще съм много доволен, и на мен преди ми харесваше повече. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито е лятото, нито почивките, нито Spirit-а, нито Loud-а, нито Каварна, нито съседните ни страни, от които очаквахме прииждащи автобуси... :laughing:

Ядосан съм сега, защото ще е егати бутането на терена, но пък така наистина ще сме близо до сцената та дори ще имаме по- голям шанс да влезнем в кръга :g2: От колко часа впрочем мислите да се редите пред залата в деня на концерта? :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тука съм много съгласен. Обаче от това което се пуска като инфо за новия и албум, ще е нешо като Pokerface и Just dance.

Е не е ясно още. Но наистина, явно ще се наложи да се направи компромис с качеството, да се пусне още един албум денс бозички за малоумни хора, за да може окончателно да си затвърди фенската маса и от там насетне да прави истинска музика. Born this way трябваше да е 4-тия албум, не 3-тия..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурдно беше да се направи концерт на Гага в средата на август, когато в София няма живо пиле, а половината държава е по морето и в чужбина. Да го бяха направили на Бъдни вечер. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Парите за нея не са много, нито пък не е популярна у нас, но е факт, че идва след поредица от концерти, които са ошушкали народа до стотинка. Не всеки може да си позволи да даде 6 стотака за едно лято за концерти.

 

Надявам се шоуто по никакъв начин да не пострада от това, че се мести в зала. Гледах, че Гага е пяла и пред 14 000 предните седмици. Но със сигурност вече знае, че концерта й не се е разпродал, което е лош знак за страната.

 

Не че ще съм в София, но и да бях, все пак едва ли бих се навил. Музиката й до Монстър-а е прекрасна за концерти, заглавната от "Борн дис уей" също, но нататък стана по-тежка за масовата аудитория и не вярвам, че ще звучи хубаво на такова голямо събитие.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се радвам, че ще е в зала Армеец, акустиката там е уникална, бях и на практика там, да не говорим, че не ми се буташе с 30 хиляди души стадион, сега поне и залата ще е пълна, и купона ще е на макс, излишни хора като зайки не ни трябват. Да не говорим, че не разбирам кво мрънкате за броя хора, тя по принцип си пее на стадиони с по 20 хиляди места средно. Половината й концерти досега са били на малки стадиони, събира си жената хора доволно на 100 процента, който иска много хора, да отива в белите държави, където хората разбират от качеството, което им се предлага, аз отдавна съм видял селянията в тази държава, където всеки втори ми слуша най-долнопробната музика, и не очаквам никакъв интерес към Гага, тя е твърде напред за времето си дори и в САЩ, та какво остава за д-ва тип Б-я, която за мен е с хора, разсъждаващи като хората от Третия свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората през августа на Madonna защо не бяха на море? :rolleyes: От май се продават билети, така че всеки желаещ да отиде на концерта й щеше да си планира така почивката, че да може да отиде и да й види шоуто, но явно желаещите наистина са много малко на Балканския полуостров...

Няма смисъл да го мислим защо се получава така с билетите, а просто трябва да се нахъсаме и да се представим добре като публика за да се върне един ден обратно и тогава вече на стадион :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да пусне капацитета на изминалите концерти? Защото това май се случва за първи път на турнето! Да не говорим,че в България живеят 7 милиона,а стадионът събира 50 000 души. В балтийските страни има 3 концерта,които ще съберат близо 200 000 зрители,а там населението е много по-малко. Къде е грешката? Нужно ли е да я казвам?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората през августа на Madonna защо не бяха на море? :rolleyes: От май се продават билети, така че всеки желаещ да отиде на концерта й щеше да си планира така почивката, че да може да отиде и да й види шоуто, но явно желаещите наистина са много малко на Балканския полуостров...

Няма смисъл да го мислим защо се получава така с билетите, а просто трябва да се нахъсаме и да се представим добре като публика за да се върне един ден обратно и тогава вече на стадион :)

На Мадона рекламата беше изключително агресивна,почти всеки ден говореха за нея по новините,то не бяха реклами по телевизии,вестници,новини,списания,сайтове и какво ли не - постоянно! "Събитието на годината" Ани Салич да ти казва "Не изпускайте концертът на живота ви " "Чакахте я десетки години" ,много добре си спомням какво беше. Всичко се следеше до конец,за Гага не видях нищо,по новините никога не говорят за нея,да не говорим да я изчеткат за нещо,няма никаква реклама,много постно. Не забравяйте,че медиите имат изключително голям ефект за всичко.

Дори съм сигурен,че има много хора,които изобщо не знаят,че Лейди гага ще има концерт у нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мадона рекламата беше изключително агресивна,почти всеки ден говореха за нея по новините,то не бяха реклами по телевизии,вестници,новини,списания,сайтове и какво ли не - постоянно! "Събитието на годината" Ани Салич да ти казва "Не изпускайте концертът на живота ви " "Чакахте я десетки години" ,много добре си спомням какво беше. Всичко се следеше до конец,за Гага не видях нищо,по новините никога не говорят за нея,да не говорим да я изчеткат за нещо,няма никаква реклама,много постно. Не забравяйте,че медиите имат изключително голям ефект за всичко.

Дори съм сигурен,че има много хора,които изобщо не знаят,че Лейди гага ще има концерт у нас.

 

Мадона е доста по-известна от Гага в България, нея я харесват и възрастни хора, защото са я слушали в младостта си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мадона рекламата беше изключително агресивна,почти всеки ден говореха за нея по новините,то не бяха реклами по телевизии,вестници,новини,списания,сайтове и какво ли не - постоянно! "Събитието на годината" Ани Салич да ти казва "Не изпускайте концертът на живота ви " "Чакахте я десетки години" ,много добре си спомням какво беше. Всичко се следеше до конец,за Гага не видях нищо,по новините никога не говорят за нея,да не говорим да я изчеткат за нещо,няма никаква реклама,много постно. Не забравяйте,че медиите имат изключително голям ефект за всичко.

Дори съм сигурен,че има много хора,които изобщо не знаят,че Лейди гага ще има концерт у нас.

Как да дават някой в новините, когато не е сензация?! Madonna си продаваше билетите силно цяло лято и постоянно пускаха нови бройки, а тук мълчат, защото нещата не вървят добре. И не говори, че няма реклама из медиите, когато в почти всяко списание има цяла страница с реклама на концерта ;]

Не искам да превръщам темата в някаква караница, но е смешно да се оправдаваме с лятото, почивки и тежка музика, сякаш пее траш метъл... Нали щеше да е огромна реклама, че европейската обиколка започва от София? Че ще сме единствените на Балканите с концерт? :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да дават някой в новините, когато не е сензация?! Madonna си продаваше билетите силно цяло лято и постоянно пускаха нови бройки, а тук мълчат, защото нещата не вървят добре. И не говори, че няма реклама из медиите, когато в почти всяко списание има цяла страница с реклама на концерта ;]

По какво да разберем дали е сензация или не и по какъв критерий? Критерий медиен интерес,критерий световен интерес или критерий местен интерес? Защото единствено последното отговаря в България,че липсва по разбираеми причини.. И защо? Защото стана модерно у нас да мразиш Лейди Гага и кой направи това? Медиите.

Лично аз съм спокоен,защото я следя от първия ден,от първия момент,в който пуснаха Just Dance и не съм спирал да имам единствено положителни чувства към нея, тя го е казвала,че дори в света да и остане само един почитател,за нея пак би било достатъчно,защото би предала посланието си на някого и така всичко е имало смисъл.

Няма нужда да разяснявам за самата реклама,по-горе вече обясних ,че промиването на мозъци през БТВ играе най-голяма роля. Какво е страница в списание и какво е БТВ през ден да ти надуват главата да си купиш билет за Мадона?

 

И още нещо,което разбрах тази вечер. Поради изместването на събитието са забранили да се носят лични фотоапарати в арената. Само с телефон ще може да се снима,което е страхотна глупост.

 

А в Румъния продадените билети са 23 000 от 43 000,събитието ще си остане на стадиона. Очакват се поне 40 000 продадени до концерта. Ситуацията не е толкова различна от тук,а промяна няма. При нас останалите свободни билети са само около 150. Цялата зала е пълна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че щом говорим за концерта на Lady GaGa в България то критерият ще е местен, а не световен. Дали е сензация се разбира по това дали билетите й се продават, защото не може да пускат като новина някой, който не събужда интерес в българите. Имаше огромен скандал около датата, който даде шанс на всички да разберат, че Lady Gaga идва в нашата страна. Обявиха ли после ден и начало на продажбата на билетите? Не пуснаха ли и намаление от 5%? И след като това не помогна какво искаш от медиите и в частност bTV, която май за теб е единствена такава в България щом печатните не ги бръснеш за нищо? Ани Салич след всяка новина от страната и света да казва: "Драги сънародници, купете си билет за концерта на изпреварилата времето и модата- Lady Gaga!"? И кога "промиващата мозъци" bTV или друга телевизия е найстройвала хората да я мразят? :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш какво казвам. Просто нямаше нужната реклама у нас. Отново казвам,че много хора не знаят за идването на Лейди Гага у нас,а дума да не става за запалване на интерес и т.н.

За Мадона можете да потърсите в сайта на БТВ репортажи преди концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш какво казвам. Просто нямаше нужната реклама у нас. Отново казвам,че много хора не знаят за идването на Лейди Гага у нас,а дума да не става за запалване на интерес и т.н.

За Мадона можете да потърсите в сайта на БТВ репортажи преди концерта.

Точно два пъти я има тогава- Madonna идва, но датата не е ясна все още и още една, когато става ясна и за продажбата на билетите. Lady GaGa дори имаше доста повече пускания в медиите заради БФС...

 

А след това...

Пускат още 5000 билета за концерта на Мадона, събощиха организаторите. Продажбата на допълнителните ценни хартийки започва на 19 май.В началото на февруари новината, че поп кралицата идва за концерт у нас, се превърна в истинска сензация. Грандиозното шоу ще бъде на 29 август на националния стадион "Васил Левски".

Още в първите дни след официалното пускане на билетите бяха регистрирани рекордни продажби. За броени дни бяха напълно продадени секторите с най-добра видимост на стадиона

...няма как просто да не засилят новините за концерта й, когато има интерес. Така са правили и за повечето успешни рок концерти в България, така че нашите медии са направили достатъчно за датата 14. 08. 2012г. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадона пее от 30 години, Гага от 4.

 

Но ефекта с датата според мен изигра ключова роля за неуспеха на концерта на стадиона. Tikei, излишно е да даваш концерта на Мадона за пример, защото той беше на 29-ти август. 29-ти август отдавна вече не е разгарът на отпуските. На 14-ти август от близкото ми обкръжение няма да има нито един човек, който да е в София. Всички, включително и аз ще сме на морето. А на въпроса, кога мислим да се връщаме към София - отоворът е "ами към края на август". Аз дори, който съм огромен фен на Гага щях много сериозно да се замисля дали ми се бие целия път от морето само заради един концерт, защото тогава разходите няма да са само 160 лева за билет, а в моя случай още 150 за бензин и винетки. Тъй, че не подценявайте факта, че този концерт ще се проведе в най-най-най-мъртвите 3 седмици в живота на София - между първи и 20-ти август. ПРАЗНО Е! Това е положението.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато се опитвахте да изкарате Gaga велика и новата кралица на попа нямаше значение от колко години е на сцена, а сега го изкарвате като оправдание... :laughing: И така говориш за 14-ти все едно тогава е Великден и всички "столичани" се изнасят масово... :laughing: Разликата изобщо не е голяма от 14-ти до 29-ти, дори на 29-ти повече хора се изнасят към морето, защото в края на август цените започват да падат. И моето обкръжение пък, когато наистина иска да отиде на концерт някъде си планува почивката спрямо него. И ако на някой му излиза скъп пътя да не си купува билет от 200 или 160 лв., а от порядъка на 70- 120. Има автобуси, има БДЖ... все начини да се намалят разходите. Когато искаш нещо го правиш, но явно в този случаи няма желаещи за "кораба- майка"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спора е излишен, факт е че в България Gaga не е много харесвана, в крайна сметка тука културата е друга.. Имаме си чалга нация!!! Друг факт е че е лято, но това според мен е без никакво значение, просто всеки сам избира какво да слуша и на какво да се кефи. А един то най-големите фактори е че билетите на хората са им скъпи. В крайна сметка сами знаете какви заплати се зимат тук, и колко хора могат да отделят от месечния си бюджет пари за билети. Така че в момента спорите за глупости, радвайте се че не го отмениха, което щеше да е жалкото в случая. Аз лично го очаквам с нетърпение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата изобщо не е голяма от 14-ти до 29-ти, дори на 29-ти повече хора се изнасят към морето, защото в края на август цените започват да падат.

 

По-голяма глупост не бях чел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...