Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нямам идея.. след поредица от скучни епизоди, най-после започна нещо интересно. Надявам се финала да е разтърсващ!

ПРОЧЕТЕ ЛИ СПОЙЛЕРА ? :о :о :о :о

НЕ ГО ЧЕТЕТЕ, АКО ИСКАТЕ ДА БЪДЕТЕ ИЗНЕНАДАНИ!!!!!!!!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А е тотален психопат, преди само им пращаше смс-и и им разкриваше тайни, а сега е толкова зловещ..

 

Да, Иване, точно четях това.. брутално се очертава!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, не ви ли писна постоянно да изчезват герои някъде си и да се появяват след сумати епизоди - родителите им, Мелиса, Рен, Пейдж, Лукас, Сиси и всички останали...

 

Супер дразнещо е да изграждат даден персонаж, после да изчезне без причина и от нищото пак да се цъфне все едно си е бил там през цялото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някоя има близначка това ще е Ариа ! –А

 

Ариа ми е най-изкуствена като персонаж от всички. Никакво развитие няма при нея, супер скучна е. Всичките й реакции са много фалшиви, имам надежди, че ще се окаже тотално психо накрая и ще мачка. Друга надежда не виждам за нея..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финала ще е нещо страшно, нямам думи, очаквам супер много от видяното на трейлъра.

 

Забелязахте ли, че Андрю е имал награда за скаут, тоест може да стреля, освен това същата вечер Ариа го търсеше и него го нямаше. Този със стрелите вероятно е бил той, тоест помага на -А. или нещо подобно.

:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финала ще е нещо страшно, нямам думи, очаквам супер много от видяното на трейлъра.

 

Забелязахте ли, че Андрю е имал награда за скаут, тоест може да стреля, освен това същата вечер Ариа го търсеше и него го нямаше. Този със стрелите вероятно е бил той, тоест помага на -А. или нещо подобно.

:helpsmilie:

Прекалено очевидно е.Според мен пак е замесен нещо ама не е това :3fdb8960598fa63e: Винаги така правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните минути бяха много силни. Много ми стана мъчно за Алисън, браво на Саша за перфектно изиграната роля. А и това, че арестуваха всички, беше много изненадващо и интересно. Нямам търпение за финала и дано наистина получим някои отговори.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох доста спойлери, които обещават много интересно развитие. Очаквам много от 6-ти сезон.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

 

Минутите, които разплакаха милиони!

 

Тази теория е доста добра

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наскоро Шей Мичъл даде интервю, където говори за финала на сезон 5 и тя спомена, че това е най-любимият й епизод на сериала. Шей сподели, че епизода е наистина много откачен и дори се е запитала дали писателите са уравновесени хора, че са написали толкова луд епизод.

 

Шей мачка. :D

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много зле.

Продължавам да чета спойлери и ПОЛУДЯВАМ!

Тея искат да скандализират с рейтинг и да заплетат още повече нещата.

 

Снощи четох теории с часове и ако ви кажа какъв сън сънувах! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чакам с нетърпение финала !

За некой неща май съм ви излъгал! :3fdb8960598fa63e:

 

Сънувах, че е А беше закарал лъжкините в Австралия да произвеждат... каучук. :helpsmilie: И Спенсър се влюби в него и осиновиха коала. :roll1:

 

 

Иначе Марлийн каза, че със сигурност ще разберем какво е станало със Сара Харви, дали Мая е жива, кой има близнак и още нещо, ама забравих какво. :1000 (29):

 

Също казва, че повечето хора са познали кой е А, но не са схванали правилно мотивите му, но когато разберем- ще ни стане жал за него. Тя и един от асистентите й са попаднали на една- единствена убийствено точна теория в интернет и когато истината се разкрие, ще се обади на фена, който я е публикувал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...