Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нали щеше да има нов герой - гей? Какво стана? Накрая да не се окаже, че Спенсър е транссексуална жена с операция за смяна на пола? :mf_surrender:

Али е мъртва,всъщност новата Али е гей с хиляди операции,който и е завиждал докато тя е била ученичка и е искал да бъде като нея !

Сега мрази всички,които са му се подигравали и ги убива !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Али е мъртва,всъщност новата Али е гей с хиляди операции,който и е завиждал докато тя е била ученичка и е искал да бъде като нея !

Сега мрази всички,които са му се подигравали и ги убива !

По-абсурдна теория не съм чел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше крайно време. Шей е страхотна, а Емилито, освен да скимти и да гледа като гърмян заек, друго не правеше. В последните епизоди разбива!

:1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емили и мен страшно много ме кефи в последните няколко епизода! Най-после и нея да я развият малко.. време беше да избухне срещу Али и да е по-адекватна като цяло.

 

tumblr_nayx89Cnry1r7b1s5o2_250.gif tumblr_nayx89Cnry1r7b1s5o3_250.gif

:3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емили и мен страшно много ме кефи в последните няколко епизода! Най-после и нея да я развият малко.. време беше да избухне срещу Али и да е по-адекватна като цяло.

 

tumblr_nayx89Cnry1r7b1s5o2_250.gif tumblr_nayx89Cnry1r7b1s5o3_250.gif

:3fdb8960598fa63e:

Физиономията на А кърти :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оффф, боже! Сценаристите са малоумни! Значи шокиращия, фатален и не знам си какъв още финал, вече сме го виждали когато психиатърката разбра кой е А и изчезна преди да успее да им съобщи... Аз изобщо не вярвам че Мона е наистина мъртва, ако беше щяха да оставят тялото й в къщата... за какво им е, че са го взели? Друг интересен момент е как полицията разбра, че цялата тази кръв е на Мона, че чак за убита я обявиха без труп?

Ако сезона беше последен както трябваше да бъде щеше да ок, ама като знам, че има още три години да въртят едни такива фатални епизоди май ще изчакам да свърши и ще го изгледам накрая.

 

П.п. Алисън със сигурност не е А, миналата година по същото време уж беше Езра. Всяка година до края ще сменят персонажите които са А

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оффф, боже! Сценаристите са малоумни! Значи шокиращия, фатален и не знам си какъв още финал, вече сме го виждали когато психиатърката разбра кой е А и изчезна преди да успее да им съобщи... Аз изобщо не вярвам че Мона е наистина мъртва, ако беше щяха да оставят тялото й в къщата... за какво им е, че са го взели? Друг интересен момент е как полицията разбра, че цялата тази кръв е на Мона, че чак за убита я обявиха без труп?

Ако сезона беше последен както трябваше да бъде щеше да ок, ама като знам, че има още три години да въртят едни такива фатални епизоди май ще изчакам да свърши и ще го изгледам накрая.

 

П.п. Алисън със сигурност не е А, миналата година по същото време уж беше Езра. Всяка година до края ще сменят персонажите които са А

 

 

Мъртва е. Даже в момента снимат спомените на момичетата с Мона.

(четох интервю с актрисата дето играе МОНА)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да.

В Мона имаше най-много потенциал от всички актриси в този сериал. Ще ми липсва много.

Вече почнаха и от Емили да го изкарват. :Vishenka_05:

 

Тая Марлене каза, че този момент с Мона е бил предварително решен отдавна и бил нужен за по-нататъшното развитие на сериала.

 

А на актрисата са й казали, че ще запази работното си място там, тоест ще се появява от време на време във флашбек-ове, като се замисля, тя и преди това не участваше в баш всеки епизод.

 

Между другото, актьорите също не знаят тайните на сериала. Разбрали са, че Мона е А, едва когато са снимали епизода, в който и зрителите разбират. Самата актриса на Мона пък е разбрала малко преди това, 1-2 епизода по-рано или нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мона и в книгите умира.

А иначе гледах интервю с нея и каза, че в Коледния епизод ще се появи като дух. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мона и в книгите умира.

А иначе гледах интервю с нея и каза, че в Коледния епизод ще се появи като дух. :D

 

Значи ще е нещо като "Коледна песен". Духът на отминалите Коледи, на настоящата и на бъдещите. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам 4 месеца кво ще правя без сериал.

 

Намери си друг да гледаш, бе.

 

Иначе покрай тези дискусии аз май ще си го продължа. Бях стигнал някъде до втори сезон, обаче никакъв спомен нямам за какво се разказваше. Отначало ще трябва. :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за силните първи и втори сезони. От началото на трети сезон, сценаристите на този сериал са много зле. Проличава си и в рейтинга вече. Това е най-негледаният финал досега. Самите сценаристи не знаят кой е "А". Четох, че им трябвали 12 епизода, за да завършат историята. Глупости на търкалета. Ще разтягат още 3 години едно и също. Много се оплетоха нещата и не знаят вече накъде да ги извъртят. Ако вкарат свръхестествени елементи покрай Кейлъб - голяма грешка. "Рейвънсууд" беше приключен с причина, не мисля че на хората им се гледат свръхестествени неща в точно този сериал. Естествено няма да спра да го гледам, защото все пак искам все някога да разбера кой е "А", но вече я няма тръпката в мен. Преди нямах търпение за новите епизоди, а сега ми е все едно.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко за силните първи и втори сезони. От началото на трети сезон, сценаристите на този сериал са много зле. Проличава си и в рейтинга вече. Това е най-негледаният финал досега. Самите сценаристи не знаят кой е "А". Четох, че им трябвали 12 епизода, за да завършат историята. Глупости на търкалета. Ще разтягат още 3 години едно и също. Много се оплетоха нещата и не знаят вече накъде да ги извъртят. Ако вкарат свръхестествени елементи покрай Кейлъб - голяма грешка. "Рейвънсууд" беше приключен с причина, не мисля че на хората им се гледат свръхестествени неща в точно този сериал. Естествено няма да спра да го гледам, защото все пак искам все някога да разбера кой е "А", но вече я няма тръпката в мен. Преди нямах търпение за новите епизоди, а сега ми е все едно.

 

До колкото знам, рейтинга е бил над 3 милиона, а на останалите финали гледам, че е 2.70-3.00+, защо да е най-слабият финал? Разликата никак не е голяма. Не знам какво би искаш да гледаш, но мисля, че това си е един доста интересен сезон, интереса около Мона е огромен.. както и около сериала като цяло. Не мога да видя аз фрапиращия спад на рейтинга за който говориш ти. :) Но все пак - въпрос на вкус. Първите сезони наистина бяха много силни, но все пак не може 5 сезона да продължим да гледаме само как ходят на училище, вечерта на някакво парти и получават съобщения от - А. Сега развръзката е около Алисън, цялата война срещу нея. И това никак не е скучно. Лично аз дори не си спомням 2-3 сезон.. но както казах - въпрос на вкус. Не ти харесва - не го гледаш и до там.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ѝ отива на Емилия да се прави на строгата господарка. Алисън е брутална личност! Мони е инсценирала смъртта си, тя е скандална на световно равнище. Пияндето Хана е А!

 

- А

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък така и не видях Емили в по-различна светлина, за каква власт говорите, не знам.. :dontknow: Най-яка си е Хана, бахти тъпата и забавната. Толкова ми напомня на мен, обожавам я, и обича да ядееееееее.... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До колкото знам, рейтинга е бил над 3 милиона, а на останалите финали гледам, че е 2.70-3.00+, защо да е най-слабият финал? Разликата никак не е голяма. Не знам какво би искаш да гледаш, но мисля, че това си е един доста интересен сезон, интереса около Мона е огромен.. както и около сериала като цяло. Не мога да видя аз фрапиращия спад на рейтинга за който говориш ти. :) Но все пак - въпрос на вкус. Първите сезони наистина бяха много силни, но все пак не може 5 сезона да продължим да гледаме само как ходят на училище, вечерта на някакво парти и получават съобщения от - А. Сега развръзката е около Алисън, цялата война срещу нея. И това никак не е скучно. Лично аз дори не си спомням 2-3 сезон.. но както казах - въпрос на вкус. Не ти харесва - не го гледаш и до там.

 

Сезон 4, Епизод 12 - 3.3 millions (летен финал)

Сезон 4, Епизод 24 - 3.12 millions (финал на сезона)

Сезон 5, Епизод 12 - 2.29 millions (летен финал)

 

Дали не е паднал рейтинга? Да, това е най-негледаният финал досега. Този сезон дори има епизоди, които не могат да надхвърлят 2 милиона зрители. До средата на шести сезон от телевизията вече ще съжаляват, че са го подновили за седми. Гаранция!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямата врътка при такива подновявания с по 2 сезона е, че не се уточняат броя на сериите. Ако падне рейтинга, винаги могат да се орежат сезоните по 13 епизода да кажем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямата врътка при такива подновявания с по 2 сезона е, че не се уточняат броя на сериите. Ако падне рейтинга, винаги могат да се орежат сезоните по 13 епизода да кажем.

Да, и аз на това се надявам.Няма нужда от излишни локуми. Предпочитам да се приключат нещата преди съвсем да са затъпяли.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...