Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

едва ли Просто Момо явно не го е оправил
мНЕ,Рамирес беше номер 7 и беше регнат на 07.11,а Валето сега му е взела номера :angry:
мНЕ,Рамирес беше номер 7 и беше регнат на 07.11,а Валето сега му е взела номера :angry:
Ахахаххахаах,и аз съм регната на 07.11 :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

мНЕ,Рамирес беше номер 7 и беше регнат на 07.11,а Валето сега му е взела номера :angry:Ахахаххахаах,и аз съм регната на 07.11 :D

и за кво трябва да се зъбиш ма ? :huh:

2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

мНЕ,Рамирес беше номер 7 и беше регнат на 07.11,а Валето сега му е взела номера :angry:Ахахаххахаах,и аз съм регната на 07.11 :D

Нещо не разбирам, аз съм 5 номер :huh: И ти ме попита дали искам да ме регистрираш, че да ми запазиш по челно място в редицата :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

и за кво трябва да се зъбиш ма ? :huh:

По скоро не ми виждаш зъбите,откокото да ти се зъбя :huh:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не разбирам, аз съм 5 номер :huh: И ти ме попита дали искам да ме регестрираш, че да ми запазиш по челно място в редицата :blink:

Вале,ти просто си взела една от старите регистрации на някой,както и аз...имаше регистрирани още от 07.11 тук,но понеже всеки завряка че иска еди кой си номер и Момо раздаде номерата със задна дата на регистрациите,разбра ли ме сега :bounce:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вале,ти просто си взела една от старите регистрации на някой,както и аз...имаше регистрирани още от 07.11 тук,но понеже всеки завряка че иска еди кой си номер и Момо раздаде номерата със задна дата на регистрациите,разбра ли ме сега :bounce:

Да,да разбрах :huh: само не разбрах това :angry: :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

абе в тоя форум що няма копче ПоРТАЛ ??????????????????????

Е чакай малко де,не виждаш ли,че още с еправи,кво си се разбучал бе :n028:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау по-полека да не го нараниш :o

Да бе,а той мене :n028:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой аз ли :lol:

Ми тука гледам други немаааааааа :1000 (25):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

:unsure: Верно, де се запиля народа :blink:

Плюскат пак сигурно,осбено Виктор :7_2_103v:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелисооооооо разкарай си тая снимка от подписащото аз ше я махна ма тъпо стои там

Виктор :unsure: Много странно ми звучи :huh:
що пък да е страно аз се прекръстих бети не знаеше ли ?
2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...