Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

Ей ся се усмихваше в чата :1000 (5):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Валето пак със старата парола :unsure: Страх ме е пак да не объркам нещо :blink:

Вале,аз пак да те попитам -намери ли опцията за скиновете.Сменяй смело паролата бе.И да объркаш-ще ти я оправи момо после,споко :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вале,аз пак да те попитам -намери ли опцията за скиновете.Сменяй смело паролата бе.И да объркаш-ще ти я оправи момо после,споко :D

Ок пак ще пробвам да я сменя :rolleyes: След малко ще видя за скиновете, ако не я намеря ще кажеш къде са B)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок пак ще пробвам да я сменя :rolleyes: След малко ще видя за скиновете, ако не я намеря ще кажеш къде са B)

Погледни най отдолу вляво,има едно падащо меню,там цъкай и ще видиш как става зелен,червен и т.н :at:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще изляза и ще пробвам със новата парола, дано да няма проблем :blink:

Айди чакаме те :punk:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледни най отдолу вляво,има едно падащо меню,там цъкай и ще видиш как става зелен,червен и т.н :at:

Сега съм в зелено, ама нещо като че ли ми дразни очите :blink: Ам се чудя пепел от рози неголи да сложа, ти със какъв си Тони :huh:Айде готово смених си паролата :lol: Нещо явно съм сбъркала прединия път, като съм я сменяла :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега съм в зелено, ама нещо като че ли ми дразни очите :blink: Ам се чудя пепел от рози неголи да сложа, ти със какъв си Тони :huh:Айде готово смених си паролата :lol: Нещо явно съм сбъркала прединия път, като съм я сменяла :huh:

Аз ся съм със синьото-светлото,иначе зеленото,менкам си ги :girl_werewolf:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ся съм със синьото-светлото,иначе зеленото,менкам си ги :girl_werewolf:

И аз до преди малко бях със синьото, сега сложих пепел от рози, ама май ще се върна на синьото :rolleyes:

Абе тея другите иконки от къде ги взе :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз до преди малко бях със синьото, сега сложих пепел от рози, ама май ще се върна на синьото :rolleyes:

Абе тея другите иконки от къде ги взе :huh:

Ми като отвориш прозорец да пишеш там дето са ти квадратчетата за опциите има една иконка усмихната с едно бутонче за падащо меню,и като натиснеш горе пише:Виж всички и ти излизат в отделен прозорец :54:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е да ама при мен са само 18 иконки, остъй все ще ги намеря някак си :huh:

Мале Вале,май си като в дива Индия :1000 (36):

 

А мене добави ли ме в листата си за Приятели :yahoo1:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

[hide_me]ъ?[/hide_me]

а ясно :bn:

ся сфанах цаката с иконките :1000 (22):

Много е смотано с тия иконки

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале Вале,май си като в дива Индия :1000 (36): А мене добави ли ме в листата си за Приятели :yahoo1:
Ами погледни :rolleyes:
а ясно :bn: ся сфанах цаката с иконките :1000 (22):
Ти ги схвана ама аз кога ли ще ги схвана :lol: А намерих бе :bigemo_harabe_net-133:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами погледни :rolleyes:Ти ги схвана ама аз кога ли ще ги схвана :lol: А намерих бе :bigemo_harabe_net-133:

Свикваш ли вече,кефи ли те форумчето :D

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер е :g2: Браво на Момо и всички, които са работили над него, не споменавам другите, понеже незнам кои са :ad:

Е по ли те кефи от стария :rolleyes:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е по ли те кефи от стария :rolleyes:

Еми в някой случай да :1000 (18): Например, мога да виждам същевременно, какво се пише в чата, абе и други привилегий си има, ама малко по-малко ще ги разуча :kicking:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми в някой случай да :1000 (18): Например, мога да виждам същевременно, какво се пише в чата, абе и други привилегий си има, ама малко по-малко ще ги разуча :kicking:

На мене ще ми емалко странно докато свикна,ама... :mellow:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...