Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз пък си поръчах на Дядо Ви Мраз - искам една МРАСНИЦА за Коледа!!! Ама да видим как ще ми я пусне през комина ... хахаха

:Vishenka_05: Как си Холка :sm199: Отдавна не съм те мервала :54:

 

Е няма как да не мине тая мръсница през комина, тя ще е някой манекенка, така че не се претиснявай :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05: Как си Холка :sm199: Отдавна не съм те мервала :54:

бивам ... малко ми е едно натумбачено, че преди около 2 часа се борих с едни теятели ... ама сам си ги направих и сам си ги изядох ... а бяха доста ... сега децата от Сомалия бледнеят пред мен ...

 

инак ... почивам активно ... тия дни трябва и да поуча малко, че мисля на разни изпити да се явявам

Link to comment
Сподели в други сайтове

добре бе махам се споко.... седи си мирен тука

спокойно бре ... никой не те гони, аз само споделям, че никак не е за питане ... а ти веднага се сопна нещо. Я по-спокойно - Коледа е :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

спокойно бре ... никой не те гони, аз само споделям, че никак не е за питане ... а ти веднага се сопна нещо. Я по-спокойно - Коледа е :)

тука си в грешка Коледа е утре не днес

Link to comment
Сподели в други сайтове

спокойно бре ... никой не те гони, аз само споделям, че никак не е за питане ... а ти веднага се сопна нещо. Я по-спокойно - Коледа е :)

Не е добре Момата явно :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

завърших, ама искам и магистратура да карам ...

Аха такавали била работата, оф доспа ми се, утре трябва да ставам рано, че 20 човека имам на закуска,аз съв в Германия сега Холи :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е добре Момата явно :unsure:
не знам, може да й е едно такова притеснено, защото не знае какво ще получи като подарък и дали нещо ще получи. Ама може и да има друга, неизвестна нам причина ;)
Аха такавали била работата, оф доспа ми се, утре трябва да ставам рано, че 20 човека имам на закуска,аз съв в Германия сега Холи :)
оооу, пак съм изпуснал .... кога замина, кога се връщаш?
Link to comment
Сподели в други сайтове

На 19 заминах на 7 се връщам, взех си изпита по кормуване :Vishenka_05:

брао, брао, все хубави новини!!! А честито - безаварийно каране ти пожелавам тогава оттук нататък

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...