Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

Весела коледа на всички!!!

Пожелавам мн щастие, любов, здраве и само положителни емоции в този период на годината на вас и вашето семейство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Весела Коледа на Всички, пожелавам ви да сте здрави, да имате много късмет, пари и всичко, каквото си пожелаете да го имате :54:

я кажете сега какво ви донесе дядо коледа
Мултифункционална машинка, хем електрическа четка, маша, и някви други представки :) Портфейл за паричките през новата година :yahoo1: Огремен Шоколадов Дядо Коледа, Шоколади, Крем за лице, като се прибера в Бг ще си получа другите подаръци :girl_witch:
Link to comment
Сподели в други сайтове

:wacko: Сети се аз две не виждам вече :huh: Спи ми се адски многоо :o

 

аа сорка ама требваше да ида да си получа подаръците който дядо коледа ми беше оставил под елхата на иван :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

май е време да питам.... а ретро хитчета ще се пускат ли???

А незаааааам,аз съм само новинарка от ретро хитове и подобни теми не разбирам :1000 (29):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

лъжешшшшшшшшшшш........

Е така сте ме определили вие де,аз кво разбирам иначе :girl_in_love:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ех.... значи

Кво да се прави...такъффф е живота :sm199:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ами питай шефката която се занимаваше с ретрото

Авторските права за темата са мои бре,тя е моя идеяяя :1000 (29):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма противоотроваааааааааааа срещу твоята любов,ти си болка но отново тебе искам доживооооооооооооот

Авторските права за темата са мои бре,тя е моя идеяяя :1000 (29):
ми дай правата тогава мааз имах предвид Валя,те се занимаваше последно с ретрото
2935ssssssso.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма противоотроваааааааааааа срещу твоята любов,ти си болка но отново тебе искам доживооооооооооооотми дай правата тогава мааз имах предвид Валя,те се занимаваше последно с ретрото

Ми да де това ти казвах,оффффф :derisive:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

и ся последно ще има или нема да има ретро хит?

Ми продавам авторските права,някой ще ги купи ли :laughing:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...