Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

да се надявам че до половин час и това ще стане

:54: Честито, то аз мойте освен от горищина да ги метна, нещо взе доста топло да става в тая стая ,ама като сме надупили парното на 5 как няма да е :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ох милата ми... заблудена... аз не щот ми е жега...

:1000 (1): Абе ти на кой казваш заблудена, разбрах те много добре :wacko: кво искаш да кажеш, аз ти каз вам пък че аз ще си метна дрехите щото ми става топло :huh: :P а пък ти ги мятай върху иван дрехите :yahoo1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

божеее.... замина да помага некаф приятел дето закъсал с колата некъде по пътя

Е няма да остави приятеля си сам, това се казва истински приятел :girl_in_love: верен до гроб и нали знаеш приятел в нужда се познава :54:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е няма да остави приятеля си сам, това се казва истински приятел :girl_in_love: верен до гроб и нали знаеш приятел в нужда се познава :54:

имат осемнасет милиарда птриятели с коли ... и точно на иван требваше да звъни.... а ккогато Иван закъса с нещо не го ебава за 2 стотинки

Link to comment
Сподели в други сайтове

имат осемнасет милиарда птриятели с коли ... и точно на иван требваше да звъни.... а ккогато Иван закъса с нещо не го ебава за 2 стотинки

:huh: еми незнам тогава кво да ти кажа :o значи Иван е доста добър за да иде да му помага, при положение, че той когато има нужда, не го ...... както каза :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

имат осемнасет милиарда птриятели с коли ... и точно на иван требваше да звъни.... а ккогато Иван закъса с нещо не го ебава за 2 стотинки

 

еми незнам тогава кво да ти кажа значи Иван е доста добър за да иде да му помага, при положение, че той когато има нужда, не го ...... както каза

 

Аз съм същия като Иванчо

Редактирано от `ChiNki`
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...