Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

мдааааааа

много сте разговорливи тази вечер найстина

благодаря ви и лека нощ !!!!! :angry:

:1000 (29):

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мерси за чайчето и шоколадчето :derisive:

 

Хубаво е някой да мисли за теб :flowers:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

защо има ли лошо :) включвай се и ти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

лелеллееееееееееееееее честит студентски празник на всички с мнооо големо закаснение

мерсиииииииииииииииии как мина твоя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

мерсиииииииииииииииии как мина твоя...

оо перфектно... ама следващия ден беше най ужасния в живвота ми... казах си че ако всеки 8-ми декември е като този... почвече няма да празнувам

Link to comment
Сподели в други сайтове

оо перфектно... ама следващия ден беше най ужасния в живвота ми... казах си че ако всеки 8-ми декември е като този... почвече няма да празнувам

:unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

оо перфектно... ама следващия ден беше най ужасния в живвота ми... казах си че ако всеки 8-ми декември е като този... почвече няма да празнувам

при мен завърши мноооого хубаво, само малко където закаснях за лекции на следващия ден :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

при мен завърши мноооого хубаво, само малко където закаснях за лекции на следващия ден :(

 

лекции в неделя??? или ти до понеделник чества???

Link to comment
Сподели в други сайтове

оп,аз забравих да ти кажа, че го чествах с леко закъснение във вторник и направо се разцепих, а па като пуснаха "Gimme more" направо разкъсах дрехите от кеф...

Link to comment
Сподели в други сайтове

оп,аз забравих да ти кажа, че го чествах с леко закъснение във вторник и направо се разцепих, а па като пуснаха "Gimme more" направо разкъсах дрехите от кеф...

 

ааа ясно

Link to comment
Сподели в други сайтове

ааа ясно

беше култово изживяване, с колегите сме се разчекнали от танци,абе нещо страшно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...