Jump to content



...и НеКа БъДе ФлУуУуД....


Препоръчани коментари

Aй стигабе това къде се продава :huh:

Незнам,и аз това се питам :unsure:

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И що ме оставихте така всички самичко? :(

 

Не ограничавам правото ви на удоволствие от високите скорости, отстоявам правото си на живот по пътищата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И що ме оставихте така всички самичко? :(

 

 

Не си сама, е до сега :P. Лека вечер Тони и приятни сънища :) лека вечер на всички

The Animal

 

Почивай в мир приятелю Petrohancho!

 

Смали си подписа. 450 х 450 максимален размер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако пусна тема за форумската компилация която съм подготовил в Поп–Фолк раздел... някой мод ще може ли да сложи темата в раздел ЛИНКОВЕ... че аз там все още не мога да влизам. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако пусна тема за форумската компилация която съм подготовил в Поп–Фолк раздел... някой мод ще може ли да сложи темата в раздел ЛИНКОВЕ... че аз там все още не мога да влизам. :)
Ти тема ли ще пускаш или ще дадеш линк към компилацията, нещо май не те разбирам :rolleyes:
добро да е утрото започна зле да видим как ще свърши деня :unsure:
Защо зле какво стана :unsure:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти тема ли ще пускаш или ще дадеш линк към компилацията, нещо май не те разбирам :rolleyes: Защо зле какво стана :unsure:

 

 

сутринта ходих до училището на Станислав да му вземам отпускното за новото училище и имах чувството че класната му почувства някакво облекчение , а в новото училище ни посрещнаха много добре :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

сутринта ходих до училището на Станислав да му вземам отпускното за новото училище и имах чувството че класната му почувства някакво облекчение , а в новото училище ни посрещнаха много добре :unsure:
:o Тая пък, я е майни класна ми било това <_< каквото и да е направил, не би трябвало така да се държи, аз имах класна тая жена до последно се раздаваше, дори и някой да направи грешка :huh: винаги ни е защититавала :rolleyes: е аз си бях послушна де мен нямаше за какво да ме защититава, ама със някой все проблеми имаше и то е нормално, клас без проблем не е клас просто :D :rolleyes:
Здравей те и от мене и поздрави за новия форум. супер е :bigemo_harabe_net-146:
:rolleyes: Здрасти Марсианче ( как се казваш ти?) как си? Радвам се, че ти харесва новото форумче :)

 

 

Тони Добро Утро :give_rose:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:o Тая пък, я е майни класна ми било това <_< каквото и да е направил, не би трябвало така да се държи, аз имах класна тая жена до последно се раздаваше, дори и някой да направи грешка :huh: винаги ни е защититавала :rolleyes: е аз си бях послушна де мен нямаше за какво да ме защититава, ама със някой все проблеми имаше и то е нормално, клас без проблем не е клас просто :D :rolleyes: :rolleyes: Здрасти Марсианче ( как се казваш ти?) как си? Радвам се, че ти харесва новото форумче :)

 

 

Тони Добро Утро :give_rose:

абе Вале майния тая класна , да се надявам че новата ще е по добра :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече си имаме Влади, за това Владка ще ти казвам :rolleyes:

 

Иначе как си, на даскало днес ще ходиш ли :D

 

 

Еми че как .Трябва да се ходи:9 След малко ще тръгвам че имам 0 4ас.Имам днес 4ас по информатика може от там да ви попиша:)Един път от там и писах и много мой съученици харесаха форума :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...